18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sukces" polskiej policji

sauerps • 2013-08-26, 19:24


Policjanci monitorowali sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą. Przed rozpoczęciem imprezy został zatrzymany młody mężczyzna, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek o "symbolice faszystowskiej". Ariel K. trafił do komendy policji.

W sobotę popołudniu policjanci monitorując sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą, przed jego rozpoczęciem zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek. Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych"

Podczas przesłuchania przyznał do się zarzucanego mu czynu, odmawiając składania wyjaśnień. W trakcie przeszukania jego mieszkania w Szczytnie okazało się, że tam ma podobne ulotki. Skonfiskowano również komputer mężczyzny, by biegły mógł się wypowiedzieć, co do treści w nim zawartych. Zarzut posiadania materiałów zawierających zabronione treści może skutkować karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Od siebie chciałbym dodać, że z tego zdjęcia wynika, że to nie ulotki a raczej powiedziałbym vlepki.... ale pogratulować brawurowej akcji. Kilka z tych vlepek miałem są m.in o wartościach rodzinnych (kobieta, mężczyzna, dziecko, czyli normalny obraz rodziny), jedna jest z tuskiem

i jeszcze jedna

, następna jaką poznałem to vlepka z napisem "zmiażdżymy syjonizm" i wiele typowo patriotycznych. Teraz nawet za posiadanie vlepek jak widać można mieć przej***ne...

pawu95

2013-08-26, 23:45
Jankes360 napisał/a:

@up To wyjdź pierwszy, nie czekaj. Może reszta pójdzie za tobą.



Potrzeba wiecej mlodziezy. Starsi ludzie sa przyzwyczajeni do komuny i wydaje im sie, ze jest dobrze.

Majac 18 lat pracuje od ponad roku i place te j***ne podatki. Na co? Na to, zebym za pare lat mogl sobie posiedziec w wiezieniu jak okaze sie groznym bandziorem posiadajacym 0,3 grama marihuany, tudziez zbrodniarzem z vlepkami, ktorymi moglem zamordowac pol Polski.

Atreyu

2013-08-26, 23:46
Gdyby nie miał rasistowskich - tylko same o Tusku to problemu by nie było.

georg875

2013-08-26, 23:47
może być gorzej, wyobraź sobie co będzie jak wypijesz piwo na ławce...

BoKoR

2013-08-26, 23:53
"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej" < zwykły tekst, ze zwykłej strony - http://kompromitacje.blogspot.com/2013/01/leszek-zebrowski-cytuje.html
Nie są to słowa Stalina (o czym mowa w tekście z linka), ale patrzcie jak pasuje do powyższej akcji policji, która "Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych""

Gość miał zwykłe nalepki informujące o sytuacji w kraju.

A co o konstytucyjnej wolności słowa ? - http://konstytucja.wieszjak.pl/omowienie-konstytucji/76804,Konstytucyjna-wolnosc-wypowiedzi.html

"Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych"":
"faszystowską: - "Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)." - http://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
Jakoś nie widzę w tych zdjęciach głoszenia kultu państwa.

"nawołującą do nienawiści narodowościowych" - w którym miejscu ?

"rasowych" - na zdjęciach jest tylko pan tusk. Czyżby polityk był inną rasą ludzi ?

Oczywiście moje powyższe wywody są z dupy, bo opierają się tylko na analizie dwóch wlepek (widziałem resztę na blogu, ale tylko 2 albo 3 są "mocniejsze").

W dziwnym kraju żyjemy, skoro za posiadanie nalepek można dostać 2 lata, a za zaj***nie milionów dostaje się służbowa furę.

dorodnykurczak

2013-08-26, 23:56
ale trzeba być skończonym gimbopiczowąsem żeby korzystać ze słowa "vlepka"

WalniętyKnur

2013-08-27, 00:09
ariel - takie faszystowskie imię.

DuckDodgers

2013-08-27, 00:09
BoKoR napisał/a:


Nie są to słowa Stalina (o czym mowa w tekście z linka), ale patrzcie jak pasuje do powyższej akcji policji, która "Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych""

Gość miał zwykłe nalepki informujące o sytuacji w kraju.



Nie ma podanego źródła informacji. Jest tylko jedno zdjęcie z jakiejś zawszonej komendy z policjantami którzy mają na biurku jakieś karty. Być może jakiś gimbus miał wątpliwego pochodzenia karty Dragon Ball albo z innych chińskich bajek lub był zamieszany w hazard nalepkami z innymi gimbusami. Drugie jakiejś nalepki nie wiadomo czy związanej z tymi kartami czy nie. Jest i trzecie z chyba ze słupa na ulicy. Nie wiem czy to ten nieuchronnie zbliżający się 1 września powoduje zdziczenie umysłowe gimbazy która komentuje na poważnie ten temat czy to ogólna fala głupoty.

A już gimbodebilizmem kompletnym jest nazywanie ryja Tuska w miejscu twarzy Kopernika patriotyczną nalepką. Idąc w skrajności patriota mógłby się wk***ić za takie połączenie.

Loaloa

2013-08-27, 00:16
No to "patriota posiedzi" w polskim więzieniu, czego mu szczerze życzę.

Onomatopeja_93

2013-08-27, 00:19
Niedawno było mi wstyd, bo na sadolu pojawił się temat o moim mieście, po przeczytaniu którego można było dostrzec polską głupotę w najlepszym wydaniu, a teraz jestem dumny! Jestem dumny, bo chłopak z osiedla, na którym się wychowałem nie boi się ruszyć dupy i w aktywny sposób pokazuje w jakim ciemnogrodzie żyjemy. Oczywiście poza vlepkami ukazującymi zacofanie i biedotę, którą reprezentuje paskudna morda Tuska są również vlepki szerzące patriotyzm. Nie wiem jak policja interpretuje to zatrzymanie ale moim zdaniem to po prostu kolejne zamykanie ust ludziom, którzy chcą uświadomić ludziom jak jest i zrobić coś dobrego dla tego kraju. Mam w dupie, że część z Was po mnie pojedzie ale wiem, że to co robią Ci ludzie ma sens. I nie mówię tu o jakichś bezmyślnych, jednorazowych akcjach ale szerzeniu patriotyzmu w mniejszym lub większym stopniu, a to co oni robią właśnie czymś takim jest.
A co do wyżej wymienionego przykładu to nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie " Biednemu to zawsze wiatr w oczy i ch*j w dupę... "

nazwazarezerwowana

2013-08-27, 01:10
k***a, co za pie**olenie.
Rozpie**ala mnie jak j***ni nacjonaliści/faszyści/neonaziści czy jakby tego ścierwa nie nazwać udają grzecznych chłopców. Jesteś neonazistą to miej jaja żeby się do tego przyznać. A nie wymówki, że to przez to że miał wlepki z tuskiem.
Ja tam widzę falangę na jednej wlepce. Symbol onr-u. A czym jest onr jak nie szowinistyczną, antysemicką, rasistowską, ksenofobiczną, nacjonalistyczną organizacją!
ch*j mnie obchodzi co tam sobie wyznają ale niech mówią o tym wprost a nie ściemniają że patrioci.

No i jeszcze teksty "bo mój dziadek walczył o Polskę" I ch*j z tego.
k***a, jak czytam tych małych nacjonalistów co to dziadkami się chwalą to ch*j mnie strzela. Teraz to każdego dziadek w AK niemców i ruskich strzelał. Bohater k***a, żołnierz wyklęty...
A prawda jest taka, że wiekszość tych dziadków miało 2 lata w czasie wojny, jak już miało kilkanascie to mieszkali gdzieś w dupie gdzie do najbliższej lini frontu było pińcet kilometrów, albo niemcom donosili gdzie żydzi są pochowani. No a po wojnie to w PZPRze karierę robili.

Na koniec parę zdań do wszystkich zwolenników Polski dla Polaków. Dziś biją cyganów, żydów i całą resztę niepolaków i was to cieszy, wspieracie "prawdziwych polaków", "patriotów" a jutro oni przyjdą skopać wam ryje za to że jesteście za mało polscy.
Taki według was ten nacjonalizm świetny? A UPA? Bohaterowie! No bo walczyli o swój kraj mordując Polaków. Chyba, że jak ktoś morduje Polaków za narodowość to ch*j i szmata ale jak Polak morduje za narodowość to bohater.

ch*j w dupę wszystkim tzw patriotom spod znaku falangi czy celtyka. Tacy z was patrioci jak z Tuska dobry premier.
Miłość do ojczyzny nie okazuje się przez nienawiść do każdego kto mysli inaczej, ma inny kolor skóry albo woli dymać kolesi zamiast lasek.

PS po ch*j ja to napisałem. Inteligentni ludzie gardzący "patriotami" to wiedzą a banda która się za tych "patriotów" uważa i tak nie zrozumie...

dudidudi

2013-08-27, 01:21
za vlepy z Tuskiem to chyba k***a, za wyjawienie tajemnicy państwowej. zresztą jakiej tajemnicy :D

lapps

2013-08-27, 01:38
nazwazarezerwowana napisał/a:

k***a, co za pie**olenie.
Rozpie**ala mnie jak j***ni nacjonaliści/faszyści/neonaziści czy jakby tego ścierwa nie nazwać udają grzecznych chłopców. Jesteś neonazistą to miej jaja żeby się do tego przyznać. A nie wymówki, że to przez to że miał wlepki z tuskiem.
Ja tam widzę falangę na jednej wlepce. Symbol onr-u. A czym jest onr jak nie szowinistyczną, antysemicką, rasistowską, ksenofobiczną, nacjonalistyczną organizacją!
ch*j mnie obchodzi co tam sobie wyznają ale niech mówią o tym wprost a nie ściemniają że patrioci.

No i jeszcze teksty "bo mój dziadek walczył o Polskę" I ch*j z tego.
k***a, jak czytam tych małych nacjonalistów co to dziadkami się chwalą to ch*j mnie strzela. Teraz to każdego dziadek w AK niemców i ruskich strzelał. Bohater k***a, żołnierz wyklęty...
A prawda jest taka, że wiekszość tych dziadków miało 2 lata w czasie wojny, jak już miało kilkanascie to mieszkali gdzieś w dupie gdzie do najbliższej lini frontu było pińcet kilometrów, albo niemcom donosili gdzie żydzi są pochowani. No a po wojnie to w PZPRze karierę robili.

Na koniec parę zdań do wszystkich zwolenników Polski dla Polaków. Dziś biją cyganów, żydów i całą resztę niepolaków i was to cieszy, wspieracie "prawdziwych polaków", "patriotów" a jutro oni przyjdą skopać wam ryje za to że jesteście za mało polscy.
Taki według was ten nacjonalizm świetny? A UPA? Bohaterowie! No bo walczyli o swój kraj mordując Polaków. Chyba, że jak ktoś morduje Polaków za narodowość to ch*j i szmata ale jak Polak morduje za narodowość to bohater.

ch*j w dupę wszystkim tzw patriotom spod znaku falangi czy celtyka. Tacy z was patrioci jak z Tuska dobry premier.
Miłość do ojczyzny nie okazuje się przez nienawiść do każdego kto mysli inaczej, ma inny kolor skóry albo woli dymać kolesi zamiast lasek.

PS po ch*j ja to napisałem. Inteligentni ludzie gardzący "patriotami" to wiedzą a banda która się za tych "patriotów" uważa i tak nie zrozumie...



pelno w tej wypowiedzi uprzedzen, jak na czlowieka gardzacego ludzmi z uprzedzeniami.

najlepszym skwitowaniem takiego anhivskiego pie**olenia jest fotka z faszystowskiego marszu niepodleglosci 2011


pie**oleni faszysci nazisci neoszowinisci tak sie nad nim znecali, ze az ze smiechu nie wytrzymal :(

jacek44

2013-08-27, 01:40
nazwazarezerwowana napisał/a:

k***a, co za pie**olenie.
Rozpie**ala mnie jak j***ni nacjonaliści/faszyści/neonaziści czy jakby tego ścierwa nie nazwać udają grzecznych chłopców. Jesteś neonazistą to miej jaja żeby się do tego przyznać. A nie wymówki, że to przez to że miał wlepki z tuskiem.
Ja tam widzę falangę na jednej wlepce. Symbol onr-u. A czym jest onr jak nie szowinistyczną, antysemicką, rasistowską, ksenofobiczną, nacjonalistyczną organizacją!
ch*j mnie obchodzi co tam sobie wyznają ale niech mówią o tym wprost a nie ściemniają że patrioci.

No i jeszcze teksty "bo mój dziadek walczył o Polskę" I ch*j z tego.
k***a, jak czytam tych małych nacjonalistów co to dziadkami się chwalą to ch*j mnie strzela. Teraz to każdego dziadek w AK niemców i ruskich strzelał. Bohater k***a, żołnierz wyklęty...
A prawda jest taka, że wiekszość tych dziadków miało 2 lata w czasie wojny, jak już miało kilkanascie to mieszkali gdzieś w dupie gdzie do najbliższej lini frontu było pińcet kilometrów, albo niemcom donosili gdzie żydzi są pochowani. No a po wojnie to w PZPRze karierę robili.

Na koniec parę zdań do wszystkich zwolenników Polski dla Polaków. Dziś biją cyganów, żydów i całą resztę niepolaków i was to cieszy, wspieracie "prawdziwych polaków", "patriotów" a jutro oni przyjdą skopać wam ryje za to że jesteście za mało polscy.
Taki według was ten nacjonalizm świetny? A UPA? Bohaterowie! No bo walczyli o swój kraj mordując Polaków. Chyba, że jak ktoś morduje Polaków za narodowość to ch*j i szmata ale jak Polak morduje za narodowość to bohater.

ch*j w dupę wszystkim tzw patriotom spod znaku falangi czy celtyka. Tacy z was patrioci jak z Tuska dobry premier.
Miłość do ojczyzny nie okazuje się przez nienawiść do każdego kto mysli inaczej, ma inny kolor skóry albo woli dymać kolesi zamiast lasek.

PS po ch*j ja to napisałem. Inteligentni ludzie gardzący "patriotami" to wiedzą a banda która się za tych "patriotów" uważa i tak nie zrozumie...



Stary, co Ty za przeproszeniem brednie tu pie**olisz? Zobacz sobie co w niemczech albo w wielkiej brytanii się dzieje przez takie właśnie ignorancje-tolerancje. Otworzyli granice to sie zaraz muzułamaństwo i murzyństwo wpie**oliło jak szarańcza. A myślisz, że oni ruszą dupska do pracy? Maksymalnie 40% z nich gdzieś pracuje. Otwórz granicę, daj akceptacje, wpuść ich do polski a będziesz do usranej śmierci zapie**alał żeby im starczyło na zasiłki za leżenie, kradnięcie i śmierdzenie i obrażanie twojej żony i dzieci na ulicy. Otwórz oczy - rasizm nie jest tylko biały. Czarni i inni kolorowi nie są super przyjacielscy. Wpuść ich do kraju i daj im palec, to ci upie**olą rękę przy samym dupsku, w które cie jeszcze chętnie wydymają.

utrOne

2013-08-27, 08:54
@jacek44 - otworz granicę, daj akceptację, wpuść do polski - proszę bardzo. lecz nie daj żadnego zasiłku (tak jak w socjalistycznej anglii) - chce pracować? nie ma problemu! będzie święty spokoj.