18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suka się obraziła

Janusz~ • 2010-08-15, 11:10
Na brudnych klientów (powiększcie od razu, bo ch*ja widać bez tego)

Hrabina Katarzyna

2010-08-16, 19:56
Dziad_z_Lasu napisał/a:

Hydraulik traci godność, bo sprzedaje swoje ręce jako usługę naprawy kibla.



pominąłeś ważny etap wypowiedzi, ktory był podkerślony, ale rozumiem - ciężko w tę pogodę czytać ze zrozumiem, przeto Twoj gamonizm zostajoe wybaczon :)
otoż:
dlonie nie są sfera intymną, prywatną, tabu, zarezerwowaną.
stąd też Twoj bład w rozumowaniu.

Twój argument jest invalid.

~Conscribo

2010-08-16, 20:25
hydraulik sprzedaje umiejętność a nie ręce, równie dobrze może pokierować kimś innym aby wykonał określoną pracę wedlug jego zaleceń i z jego nadzorem.

sensi

2010-08-16, 20:36
Conscribo napisał/a:

hydraulik sprzedaje umiejętność a nie ręce



dz**ka w sumie też umiejętność a nie p*zdę

~Conscribo

2010-08-16, 20:44
co po umiejętnościach jak nie ma pochwy. Takim tokiem rozumując, to faceci powinni się więcej prostytuować bo ponoć lepiej laskę robią ;)

Dr.den

2010-08-16, 23:58
Pozwolę sobie się wtrącić , nie wiem jak dla was ale dla mnie lizanie spoconego dupska z barambolami żeby dostać parę złociszy jest utrata godności i tyle.

sensi

2010-08-17, 11:23
Conscribo napisał/a:

co po umiejętnościach jak nie ma pochwy



co po umiejętnościach hydraulika jak nie ma rąk. Consik, co Ty pijesz?
A męskich prostytutek nie ma? Tak Ci się wydaje? Kobiet "trudniących" się tym jest więcej, bo jest większe zapotrzebowanie.

barondaniello

2010-08-17, 13:23
dz**ki często same się oszukują, a do tego próbują jeszcze mydlić oczy innym. Mówią, że są kobietami wyzwolonymi, które po prostu lubią seks. Pomińmy już nawet fakt, że robią to odpłatnie (jak ktoś wcześniej napisał, są "niewolnikami") i stary gruby obleśny zboczeniec z małym brudnym fiutem może zrobić z nimi co zechce.
Oczywiście dochodzi do tego masa problemów psychofizycznych, ale to każdy wie.

Jednak chciałbym zwrócić uwagę na relacje międzyludzkie i odnajdywanie się takiej osoby w społeczeństwie. Jakkolwiek dz**ka by się nie usprawiedliwiała, to i tak z racji tego co robi jest dz**ką. I nawet jeśli nikt jej tego nie powie w twarz, łatka "k***y" przylgnie do niej na dobre. Nikt nie szanuje dz**ek, nie liczy się z ich zdaniem, nie chce się z nimi wiązać - w ogóle wchodzić w inną interakcje niż seks bez zobowiązań. Poza tym uważam taki seks za niepełny, mało kto ma ochotę pocałować usta, które miały w sobie rzeszę nieumytych ku*asów, czy polizać c*pkę, która może czymś zarazić. To samo tyczy się panienek dających wszystkim na prawo i lewo. Można je potraktować jak śmiecia, pocieszyć się "niepełnym seksem" i odejść bez słowa. Więc jeśli jakiejś dziewczynie imponuje styl życia dz**ki, niech pamięta, że zawsze za plecami usłyszy: "patrz, idzie ta dz**ka", a każdy facet rozmawiając z kumplem powie: "r*chałem dziś dz**kę". I jak mądra by taka dz**ka nie była, jakich pasji by nie miała - wszyscy mają to gdzieś, dz**ka służy tylko do r*chania. Więc jeśli ktoś chce zostać śmieciem i być najniżej w hierarchii społecznej, droga wolna.

PS: A jak jakaś dz**ka będzie się buntować, to dam bezdomnemu 150zł, żeby ją wyr*chał.

sensi

2010-08-17, 17:19
@up- czyli to ze społeczeństwem jest problem? Jest źle uświadomione?

barondaniello

2010-08-17, 18:28
Społeczeństwo nie jest nieuświadomione. Niewyrozumiałe i czasem okrutne - owszem.

Prostytucja nie jest potępiana tak jak morderstwo, czy pedofilia, ale to zrozumiałe, bo przecież stanowi świadomy i nieprzymuszony wybór kobiety (pomijam już zmuszanie do prostytucji). Co więcej, część społeczeństwa korzysta z seksu za pieniądze, dając na niego niejako przyzwolenie i usprawiedliwiając dupodajki. Bo taka prosta dziewczyna myśli sobie: "skoro świat jest zepsuty, a ja mam tylko ładne ciało, czemu na tym nie zarobić?" dz**ki nie są problemem społeczeństwa, społeczeństwo jest problemem dz**ek. Nie ubolewam nad tym, bo pozbawienie siebie godności w celach zarobkowych jest porażką i świadomą zgodą na potępienie przez innych ludzi. Wszyscy mamy swoje miejsce w społeczeństwie. Są i bohaterowie i dz**ki.

~Conscribo

2010-08-18, 00:09
sensymiliana napisał/a:



co po umiejętnościach hydraulika jak nie ma rąk. Consik, co Ty pijesz?
A męskich prostytutek nie ma? Tak Ci się wydaje? Kobiet "trudniących" się tym jest więcej, bo jest większe zapotrzebowanie.



hydraulikowi nie płacisz za ręce, tylko za umiejętność, już mowiłem.
Prostytutce płacisz za pochwę - głównie. Bo jakież by było zdziwienie kierowcy ciężarówy, kiedy po zdjęciu jej majtek okazałoby się, że ma tam gładko jak barbie?

wyprzedzając argument - jakby przylazł hydraulik bez rąk i dobrze potrafił poinstruować to można osiągnąć wymagany rezultat.

Nie podnosić proszę mi teraz orala jako osiągnięcie rezultatu bo to jak porównać przysłanie elektryka, inna jakość ;)

crazY01

2013-02-02, 23:29
sensi napisał/a:



a potrafisz podać jakiś argument, dlaczego pie**olenie się za kasę powoduje utratę szacunku do siebie, jeśli robi się to z przyjemnością, wybiera się klientów, których się chce i nie jest to żadnym przymusem dla tej osoby?



Chyba sam nie wierzysz w to co mowisz ;O

Novik

2021-04-10, 05:49
Dobrze że się szanuje