18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suka się obraziła

Janusz~ • 2010-08-15, 11:10
Na brudnych klientów (powiększcie od razu, bo ch*ja widać bez tego)

Vireek

2010-08-15, 11:21
Niech suka skończy szkołę, dopiero później się wypowiada na forach :facepalm:

Janusz~

2010-08-15, 11:41
@ Virdos - suka tępa, ale higieniczna ;)

@ grim_wj - ... ?

Rodman

2010-08-15, 13:19
Mouthwash u dz**ki? Może jeszcze lubi jak jej klient minete pie**olnie.

Deyvid

2010-08-15, 13:28
".. nie mam zamiaru stracić szacunku do siebie"
Aha czyli pie**olenie się za kasę, nie jest odp. powodem by stracić szacunek do siebie ;) ?

barszczzuszkami

2010-08-15, 13:51
Tak jakby lizanie czystej dupy dla kasy było mniej uwłaczające...

dioen

2010-08-15, 13:56
Ciężko mi było zrozumieć co ona pie**oli :|

Luis Cyfer

2010-08-15, 14:06
- ej, miałeś umyć dupę!
- oj tam, oj tam
:)

sensi

2010-08-15, 14:37
Deyvid napisał/a:

".. nie mam zamiaru stracić szacunku do siebie"
Aha czyli pie**olenie się za kasę, nie jest odp. powodem by stracić szacunek do siebie ;) ?



a potrafisz podać jakiś argument, dlaczego pie**olenie się za kasę powoduje utratę szacunku do siebie, jeśli robi się to z przyjemnością, wybiera się klientów, których się chce i nie jest to żadnym przymusem dla tej osoby?

Deyvid

2010-08-15, 14:54
@~sensymiliana
Potrafię jasne.
Jeśli się szanuje siebie, to nie daje się posuwać tylko dlatego, że ktoś Ci zapłaci za to. Jak to się lubi, to czemu brać za to kasę ;) ? Zawsze może sobie znaleźć, jakiegoś kolegę, przyjaciela, faceta ch*j jeden wie co jeszcze z którym to będzie mogła robić i nie brać kasy za to, tak ot dla przyjemności przecież. Nie utraciła byś szacunku do siebie, gdybyś wiedziała, że dajesz się kroić za kasę? Nie odczuwała byś tego, że się po prostu sprzedajesz jak taka zwykła ździra z ulicy? Czy po prostu kasiora ma już tak wielkie znaczenie, że się zapomniało o czymś takim jak godność? Tak ciężko iść zapie**alać do pracy, że trzeba zarabiać własnym dupskiem? Tak ja uważam, nie musisz się ze mną zgadać. Może i jestem staroświecki ;)
Ok a teraz ja mam pytanie, tylko bez urazy. Czy sama coś takiego praktykujesz, że tak bronisz tego :) ?

trzelpy

2010-08-15, 14:59
Nie powiększałem a ch*ja nie widać

sensi

2010-08-15, 15:25
@Deyvid,
ale zapomnijmy na chwilę o słowach ździra, k***a i dz**ka.
Jest kobieta, która robi to co lubi i bierze za to pieniądze- bo dlaczego miałaby tego nie robić, skoro jest taka możliwość? Przyjemność+ kasa to korzystniejsze niż sama przyjemność, a przecież chcemy żyć jak najwygodniej.
W którym momencie traci ta osoba godność? Nie robi niczego wbrew sobie. Nie podałeś żadnego argumentu, piszesz że to złe, bo to złe.

Moja odpowiedź- nie praktykuję tego, uważam że to złe, ale szukam świeckiego argumentu. Jestem protestantką i mam argumenty tylko religijne, lubię mieć zawsze kilka świeckich na zapas, ale nikt pytany o to nie potrafi ich podać ;)

fifus92

2010-08-15, 15:35
Samo poczucie ze ktoś Cie rypie w dupsko tylko po to żeby sobie porypać i uważa za szmatę z którą może zrobić co chce nie jest uwłaczające?

sensi

2010-08-15, 15:38
@up- to o słownictwo chodzi? Rypie w dupsko- uprawia z tobą seks.
Uważa cię za szmatę z którą może zrobić co chce... dla mnie to jak obietnica świetnego orgazmu. Wiele ludzi lubi brutalność w łóżku, nie oszukujmy się, mamy zwierzęcą naturę.
Next please.