18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Subaru + Szwajcarska autostrada

uneventful • 2014-02-11, 21:46
Koleś swoim Subaru srogo popie**ala po Szwajcarskiej autostradzie, potem piękną drogą wśród gór, na której JEST ASFALT. Oglądając to zadziwił mnie poziom jazdy i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że nigdy w Polsce nie będzie takiej kultury na drogach jak w krajach niemiecko-języcznych. Wg przepisów ruchu drogowego lewy pas cały czas ma być wolny - kolesie mimo, że popie**alają po 170km/h, jadą cały czas prawym pasem. Zemdlałem ostatecznie jak w 1:51 koleś w srebrnym samochodzie usunął mu sie z pasa z własnej woli, żeby przejechał szybciej. W Polsce trzeba by było czekać aż sie miną albo trąbić na tumana. Muzyke da sie przezyc.





Ktoś zauważył rowerzyste w 0:50 w drugim filmie? :amused:

Achelus

2014-02-12, 23:28
iceman_ napisał/a:



to ja nie wiem, może mam jakiegoś farta ale codziennie robie ~70km po S7 i 3razy w miesiącu jakaś dłuższa trasa i jak dla mnie nie jest tak źle ;) tempomacik i można usnąć, a czasem to nawet się ciesze że jakiś janusz nie chce zjechać, bo jest co robić



To podziel się swoim szczęściem.
Ja robię 600 km dziennie i takich Januszy mam co chwilę... Na A4. A2, A1, S1, S7, S11, wybierz którą chcesz lewy pas musi być zajęty.

hpiotrekh

2014-02-13, 00:44
wszystko zalezy od tego jak nerwowi jestescie.

Ja jak mam humor to i wpuszcze kogos i poczekam az laskawie zjedzie na prawy, bez jakichkolwiek emocji. Za to dziewczyna juz nie raz mi z boku k***i pod nosem na nich.


mnie to najbardziej bawi slalom po warszawie szybkich lopezow w duzym natezeniu ruchu. ch*ja oszczedzi czasu a kreci sie po 4 pasach jak gówno w przeręblu.
no chyba ze to tak dla rozrywki i sportu robia. to jeszcze zrozumiem.

Smaro

2014-02-13, 02:17
Film jest przyspieszony baranki....

LICH0

2014-02-13, 12:08
W porównaniu z szarością dnia codziennego w mieście te widoki wyglądają jak nieistniejące.

cho_zakurzyć

2014-02-13, 19:31
dziuzeppeee napisał/a:

Oglądając to zadziwił mnie poziom jazdy i jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że nigdy w Polsce nie będzie takiej kultury na drogach jak w krajach niemiecko-języcznych.



Chyba nigdy nie jeździłeś po tych krajach kolego. Co jak co ale niemcy to są popie**oleni kierowcy. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, ale jeżdżąc codziennie przez wakacje po niemieckich autostradach, bardzo często trafiał się jakiś niemiecki frajer, który nie chciał zjechać, a jak już mrugnąłeś mu długimi, to specjalnie spryskiwaczami traktował. W Polsce jeszcze nigdy mi się to nie zdażyło, po mrugnięciu zawsze zjeżdżają, chyba że sami zauważą i zawczasu zjadą na prawy pas to i mrugać nie trzeba.
Już nie będę wspominał o zjechaniu bliżej pobocza na jednopasmówcei ustąpienia miejsca. W Polsce zawsze ktoś taki się trafi, w Niemczech osobiście nie trafiłem na takiego.

luki_wch

2014-02-14, 13:30
Subskrybuję kanał Gościa, nazywa się sIIcAnton, niestety rok temu przestał wrzucać Swoje filmiki na YT (a robił to regularnie)... Dużo ludzi spekuluje, czy coś mu się nie stało (a może po prostu mu się to znudziło).

Tak co do tematu: Subaru + Szwajcaria + Trance w głośnikach ... czysta poezja ;)