18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SU-35

nemiroff • 2013-11-19, 22:48
F-22 będzie mógł się nazywać myśliwcem dopiero wtedy, gdy wypełni taką figurę wyższego pilotażu. Przypomnę, że F22 to samolot 5 pokolenia i zarazem najdroższy samolot na świecie, SU35 - pokolenie 4++.
Z tego co się orientuję, to jest to kontrolowany korkociąg w połączeniu z kobrą Pugaczowa, ale dowiemy się więcej jutro jak specjaliści wrócą ze szkoły.


Ver0

2013-11-20, 19:16
nemiroff napisał/a:


ale dowiemy się więcej jutro jak specjaliści wrócą ze szkoły.



Jestem cały czas


Fa...........um

2013-11-21, 08:23
nemiroff napisał/a:


latały dokładnie 3 pałko :mrgreen:
idź o tu160 poczytaj i znajdź mi amerykański analog tego bombowca skoro pie**olisz mi tutaj o latającym skansenie. aha...no fakt....B2 były które rozpie**alały się 3 minuty po starcie. kolejny projekt amerykańskiej myśli technicznej w który wpie**olili pierdyliard miliardów dolców żeby później zorganizować kilka światowych kryzysów za które płaciłeś ty i cała twoja rodzina :)
p.s. a propos kryzysów - ameryka ma więcej długów niż wszystkie kraje kuli ziemskiej razem wzięte dochodów więc przestań pie**olić amerykański dupolizie :D



Buahaha .... :)

Tu160 to radziecka KOPIA amerykańskiego B1 Lancer. KOPIA. Amerykański oryginał oblatany w grudniu 1974. Radziecka podróbka 1981. Nie będę cię niedojdo postsowiecka wyręczał - sam sobie znajdziesz potwierdzenie w sieci (choćby imperialistyczna wikipedia).

Teraz możesz spłynąć w klopie, bo zbłaźniłeś się do reszty.

B2 na razie rozbił się jeden. W 2008 roku. Samolot wszedł do służby w 1997 roku. Wiec nie wiem o czym pie**olisz, ale aby klepać pod radziecki złom to trzeba być przecież umysłowym niedorozwojem.

I o czym tym pie**olisz? Co ma ilość długów do tematu? Rosja nie ma długów, bo nikt nie jest debilem na tyle, aby im cokolwiek pożyczyć. A o Amerykę to się nie martw komuszku. Gdyby nie amerykańskie firmy, to byś nawet tego zasranego posta nie mógł napisać. :roll:

oc...........an

2013-11-21, 14:43
Tabernak, nie mogę się zgodzić. Porównaj sobie osiągi i nawet wygląd - Tu-160 był inspirowany wymaganiami B-1 Lancer, ale projekt był autorski.
Nawet imperialistyczna wikipedia o tym nie wspomina, tak jak i nie wspomina reszta internetów.

Pomyliło ci się z Tu-4 który owszem, był radziecką kopią B-29 "Superfortress".

Tak nawiasem: USA dało nagrodę za MiG-25 "Foxbat" z której skorzystał pie**olony śmieć Victor Belenko, zostawiwszy swoją żonę i córkę. USA było bardzo zaskoczone poziomem wykonania MiG-25, który po analizach okazał się górować nad amerykańskimi maszynami ówczesnego okresu.

A Rosja nie ma długów, bo podobnie jak w Rumunii za Ceaușescu państwo postawiło sobie za cel spłatę długów, czego dokonali niedawno, bo 4 lata temu.

fifif

2013-11-21, 18:05
Pilotowi brawa się należą, a co do maszyny, sama jego zwrotność i moc silnika to w tym przypadku nic w porównaniu do tego, że to bez szwanku wytrzymuje.

rolerek

2013-11-22, 13:05
@up

Su-35 ma znacząco zwiększoną wytrzymałości płatowca w porównaniu do Su-27, resurs 6000h vs 2500h. Z współczesnych samolotów tej klasy to najwyższy resurs to ma chyba F-15E Strike Eagle gdzie jest to 16000h (!!!). Nasz F-16 ma go na poziomie 8000h co jest bardzo dobrym wynikiem.

Jako ciekawostkę mogę podać, że nasze maszyny konstrukcyjne są przystosowane do przeciążeń EKSPLOATACYJNYCH 10.4g, oczywiście ze względu na bezpieczeństwo pilota i konieczność dodatkowych inspekcji silnika po takich eskapadach ograniczono ten zakres do 9g :)

Fa...........um

2013-11-22, 21:42
DUST DEVIL napisał/a:

Tabernak, nie mogę się zgodzić. Porównaj sobie osiągi i nawet wygląd - Tu-160 był inspirowany wymaganiami B-1 Lancer, ale projekt był autorski.
Nawet imperialistyczna wikipedia o tym nie wspomina, tak jak i nie wspomina reszta internetów.

Pomyliło ci się z Tu-4 który owszem, był radziecką kopią B-29 "Superfortress".

Tak nawiasem: USA dało nagrodę za MiG-25 "Foxbat" z której skorzystał pie**olony śmieć Victor Belenko, zostawiwszy swoją żonę i córkę. USA było bardzo zaskoczone poziomem wykonania MiG-25, który po analizach okazał się górować nad amerykańskimi maszynami ówczesnego okresu.

A Rosja nie ma długów, bo podobnie jak w Rumunii za Ceaușescu państwo postawiło sobie za cel spłatę długów, czego dokonali niedawno, bo 4 lata temu.



Taaaa ... Chińczycy też niczego nie podrabiają, tylko się "inspirują".

A co do MiGa 25 ... to było to kopę lat temu! A my mówimy o tu i teraz.