18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Street food - Korea Północna

gretex • 2016-11-22, 22:38
Witajcie,
jak w temacie street food z Korei Północnej. Nie wiem jak skomentować na początku tych ludzi co się błąkają i chyba sami nie wiedzą gdzie mają iść. Wyglądają jakby ktoś im kazał tak zapie**alać.


Niby taki tam hardcore, a jednak coś tam nagrywać mogą.
W 0:43 sec, akcent ciapacki.

cola1111

2016-11-24, 18:16
Abraxus
Łżesz jak pies albo jesteś po prostu kretynem.
Korea Północna jest idealnym utopijnym socjalistycznym krajem. Tam główny socjalista, decyduje o wszystkim. Żeby otworzyć taką budkę z żarciem trzeba zapytać się o pozwolenie dziesięciu różnych urzędników + oczywiście opłata. Nie ma tam żadnej wolności ani swobody.
A czego chcą prawicowcy? Prawdziwy prawicowiec (chodzi o człowieka o poglądach konserwatywnego w sferze moralnej i wolnościowego w sferze gospodarczej, tak definiuję prawdziwego prawicowca) nie chce zbędnych regulacji, chce wolności gospodarczej, takiej dzięki której może w garażu produkować cokolwiek, bez wpie**alania się kogokolwiek (o ile działalność nie stwarza zagrożenia dla otoczenia). Chce też aby szanowano kulturę jego rodziców, dziadków i pradziadków i z definicji nie może zgadzać się na różnorakie zwyrodnienia typu ''dwóch pedałów-pedofilów właśnie się pobrało, adoptowało chłopca i pieska, od dzisiaj chłopiec i piesek to bracia którzy będą codziennie r*chani przez ojców''. Można na ten temat pisać godzinami ale szkoda mi mojego czasu, bo i tak pewnie tego nie ogarniesz swoim ograniczonym, socjalistycznym móżdżkiem.

zgroza199

2016-11-24, 18:27
Abraxus napisał/a:

Korea Pn. Ziemia obiecana polskiej prawicy. Nie ma pejsbuka. Nie ma ogólnoświatowego spisku żydowskiego. Pedałami dekorują latarnie. Nie ma unii europejskiej. Totalna wolność i swoboda. Istna utopia.


chyba masz na myśli taką udawaną prawicę jak pisuary i narodowcy którym się tylko wydaje że są po prawej stronie

sezamkowyRozpierdol

2016-11-24, 18:33
@up&up

Korea Północna to narodowy-socjalizm jak już coś, a nie internacjonalistyczny komunizm :amused:
Macie tam de facto dyktaturę dziedziczną i retorykę nacjonalistyczną, zjednoczenie Korei :-D

Nacjonalom zrzeszonym wokół Ruchu Narodowego daleko do wolnego rynku :-D
Poza tym od niedawna widzimy rozłam w środowiskach nacjonali głównie za sprawą Mariana Kowalskiego i Pawła ch*jeckiego, zwłaszcza tego drugiego, który zaczął oskarżać wszystkich dookoła o ruską agenturę w wyniku czego to środowisko rozpie**oliło się w drobny mak i już nie wiadomo, który to narodowy socjalista a który narodowy kapitalista :amused:
To środowisko to piaskownica polityczna, która nigdy nie osiągnie sukcesu w polityce, bo kłóci się o pierdoły i daje rozpracowywać jak dzieci przez takich cymbałów jak ch*jecki :amused:

czubass

2016-11-24, 20:19
Równie dobrze można porównać do lewicy.
"Podział dóbr"
Wszystko państwowe
No przecież to j***ny raj lewactwa :idzwch*j:

Hvsarz

2016-11-25, 02:36
Abraxus napisał/a:

Korea Pn. Ziemia obiecana polskiej prawicy. Nie ma pejsbuka. Nie ma ogólnoświatowego spisku żydowskiego. Pedałami dekorują latarnie. Nie ma unii europejskiej. Totalna wolność i swoboda. Istna utopia.


Co brałeś?

Dżizas_kurde

2016-11-25, 11:36
Ale tam cisza i spokój ! i ani jednego auta !
Jak warszawa w nowy rok !