18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Street food - Korea Północna

gretex • 2016-11-22, 22:38
Witajcie,
jak w temacie street food z Korei Północnej. Nie wiem jak skomentować na początku tych ludzi co się błąkają i chyba sami nie wiedzą gdzie mają iść. Wyglądają jakby ktoś im kazał tak zapie**alać.


Niby taki tam hardcore, a jednak coś tam nagrywać mogą.
W 0:43 sec, akcent ciapacki.

PoliteP

2016-11-23, 22:11
@Maderfakermen
Nie źródła wiedzy, a linku z definicją. Gdzie chciałeś definicji potocznego, slangowego określenia- w encyklopedii PWN?

czubek13131

2016-11-24, 01:55
@ sSQNn kiedy wysiada z auta w odbiciu szyby widać, że na torsie ma zamontowaną kamerę Go Pro i zbytnio się z tym nie kryje.

MagicznyTomasz93

2016-11-24, 03:26
Gość nagrywał przez Google Glass? k***a nie zdziwiłbym się gdyby kiełbachy z tej budy robiliby z tych wszystkich wystrzelanych w p*zdu przez armaty.

eMJay8086

2016-11-24, 07:22
Zauważyliście jak zajebiście czysto i fajnie wygląda miasto z wieżowcami i bez reklam?
No i bez ciapatych?

Insaner

2016-11-24, 07:55
Przerażające. Dam sobie rękę uciąć, że 99% przechodniów to statyści, a budki z jedzeniem specjalnie zostały rozstawione na dzień przed wizytą tego gościa (muszą mówić gdzie idą i co będą robić). Tyle żarcia ile widać w tych budkach to nie ma łącznie w kilku wioskach, a nawet na niektórych osiedlach w stolicy. Pomimo tych wszystkich akcji mających na celu upiększenie Korei w oczach turystów widać, ze coś jest nie tak. Na wszystkich przemyconych nagraniach widać jaka tam panuje bieda z nędzą, jak ludzie pracujący w polu pilnowani są przez uzbrojonych żołnierzy. Oni tam jedzą kamienie i trawę. W stolicy jest minimalnie lepiej, ale tam mieszkają głównie osoby związane z rządem. Pomimo wszystkich ich przywilejów mają tam skrajny PRL.

WalkingStephen

2016-11-24, 09:18
@Insaner weź mi zdradź przepis na kamienie bo mnie zaintrygowałeś tym

qqqqqq

2016-11-24, 10:50
@Abraxus raczej lewicy, bo tam panuje komunizm, republika socjalistyczna, mokry sen lewaka :D

Nutzz

2016-11-24, 11:06
@qqqqqq

Widać, że politologię kończyłeś na osiedlowym trzepaku.

HaSz23

2016-11-24, 13:28
Fala głodu tam juz dawno mineła...te filmy gdy rzucaja dziecku kosci na ulicy itp to filmy sprzed 10-15 lat oczywiscie rozowo nie maja ale o niebo lepiej niz mieli dekade temu

piotrek_WRO

2016-11-24, 15:00
pewnie Kim Dzong Un w przebraniu jaja sobie robi

sSQNn

2016-11-24, 15:40
czubek13131 napisał/a:

...kiedy wysiada z auta w odbiciu szyby widać, że na torsie ma zamontowaną kamerę Go Pro...



Nadawałbyś się do NCIS :-D kompletnie na to uwagi nie zwróciłem:]

Sabajone

2016-11-24, 16:41
MagicznyTomasz93 napisał/a:

Gość nagrywał przez Google Glass? k***a nie zdziwiłbym się gdyby kiełbachy z tej budy robiliby z tych wszystkich wystrzelanych w p*zdu przez armaty.



sSQNn napisał/a:



Nadawałbyś się do NCIS :-D kompletnie na to uwagi nie zwróciłem:]



Gdzie wy macie oczy? A to zdjęcie które zrobił sobie przy znaku? Przecież to GoPro nawet to nie jest schowane!

fazikonik

2016-11-24, 17:20
Abraxus napisał/a:

Korea Pn. Ziemia obiecana polskiej prawicy. Nie ma pejsbuka. Nie ma ogólnoświatowego spisku żydowskiego. Pedałami dekorują latarnie. Nie ma unii europejskiej. Totalna wolność i swoboda. Istna utopia.



Znajdziemy 10 narodowców i zapytamy ich, czy chcieliby mieć taką ziemie obiecaną w Polsce. Jak myślisz, ile osób odpowie tak?


(w sumie szkoda klikać, to tylko lewackie pie**olenie)

sezamkowyRozpierdol

2016-11-24, 17:35
fazikonik napisał/a:

Znajdziemy 10 narodowców i zapytamy ich, czy chcieliby mieć taką ziemie obiecaną w Polsce.



Myślę, że przeciętny nacjonal raczej nie opowie się za demokracją, bo ma o niej równie płytkie pojęcie jak ci wszyscy protestujący w KOD :amused: a w niektórych przypadkach nawet płytsze :krejzi:
Polecam obserwować jednych i drugich - dla nich wszystkich demokracja jest dobra tylko wtedy, kiedy np. wynik wyborów lub referendum (referendum, które u nas niestety nie istnieje, nie dorośliśmy mentalnie) jest po ich myśli i na ich korzyść, kiedy nie jest po ich myśli to podnosi się wrzask, że demokracja ch*jowa :amused:
Oczywiście, demokracja w obecnym stanie u nas w Polsce to oligarchia partyjna, karykatura demokracji, ale jak już mowa o demokracji, to mam na myśli tą cywilizowaną, prawdziwą demokracje bezpośrednią na wzór Szwajcarski :-D