18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska na stacji paliw

pawelbori • 2015-02-01, 10:12
Samochodzik nieodśnieżony



Po tagach nie znalazłem, jak było to do pieca

karimata2121

2015-02-01, 14:02
j***na straż cebuli, k***a powinni już dawno usunąć tą ''grupę''

d3...........88

2015-02-01, 14:41
Jak na niego ruszył, nie rób pie**olony...

tranzystor

2015-02-01, 14:43
McMenel napisał/a:



Cóż jeżeli uważasz taką sytuację za normalną kiedy służby stosują moralność Kalego to nie dziwię się iż w Polsce jest jak jest.



Kolejny buntownik się znalazł. Jeżdżę sporo po całej Polsce i często do Niemiec odkąd mam Prawo Jazdy, czyli od 13 lat. Byłem zatrzymywany i kontrolowany wielokrotnie. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakiś policjant się przyj***ł bez powodu. Nigdy też nie zdarzyło mi się, kiedy wracałem do domu w różnym stanie nietrzeźwości, aby Policja mnie jakoś prowokowała, czy zaczepiała. Może się trafić jakiś ku*as, który będzie stwarzał problemy, ale wtedy się z takim nie wdaje w zbędne dyskusje. A wszyscy "buntownicy" i kozaczące p*zdy, za które rodzice płacą mandaty prowokują głupio "mądre" dyskusje i kończy się to boleśnie dla nich.

Cały_Idiota

2015-02-01, 14:52
jendrol18 napisał/a:

niby kozak maślak, ale jak strażnik na niego szedł to spie.....ł



Niby taki kozak a cenzuruje przekleństwa na Sadisticu. ;)



d3x88 napisał/a:

Jak na niego ruszył, nie rób pie**olony...



Kto ruszył?

Ma...........ke

2015-02-01, 15:22
I z materiałem na policję proszę żeby straż wiejska nie panoszyła się jak wiejscy lordowie.

Felu

2015-02-01, 15:42
ch*ja ma racje szyby czyste na dachu nie ma tony syfu jest ok.

Nerfpl

2015-02-01, 16:16
Nawet nie wiedziałem że za to można mandat dostać.... Sadistic uczy

Matush5

2015-02-01, 18:31
Ktoś tutaj pisał o tym by powiadamiać Policję o czymś takim yhym... Byłem świadkiem jak dwóch "strażników miejskich" przy leśnej drodze popijali sobie po setce. Zatrzymałem się żeby zapalić no i patrze co oni odwalają facet, który zatrzymał się nie opodal (prawdopodobnie się odlać) zadzwonił na policję opowiedział o zdarzeniu, radiowóz przyjechał po kilku minutach. Pogadali, pogadali zapytali czy widziałem imię, nazwisko to tamto (nie dali im alkomatów!) kazali wejść do auta i pojechać mi i gościowi odjechaliśmy kilkanaście metrów jedni pojechali w jedną stroną, drudzy w drugą i tyle było sprawy. W jakim wy świecie żyjecie, ludzie nagrywają na straż miejską poważniejsze zarzuty i puszczają w internet i zawsze jest powiedziane, że " MIELI NAGŁE WEZWANIE BYLI ZMUSZENI ZŁAMAĆ PRZEPISY ". Siedzą lenie śmierdzące całymi dnami kawki popijają i nie chcę się nawet kilka razy zmiotką machnąć i śnieg zgarnąć a innych karają mandatem...

kuli

2015-02-01, 18:54
jendrol18 napisał/a:

niby kozak maślak, ale jak strażnik na niego szedł to spie.....ł


Bo głupiej k***y nie może uderzyć... głównie dlatego...

Matush5

2015-02-01, 19:12
kuli napisał/a:


Bo głupiej k***y nie może uderzyć... głównie dlatego...



Ale z drugiej strony jak by go ten " strażnik " odepchnął, przewrócił itp. miał by niezbite dowody i mógł iść z tym do sądu. I ten " dżi aj dżo " wyleciał by z roboty jak rakieta. Z drugiej strony... pewnie i tak by znaleźli coś na poszkodowanego, np. strażnik zrobił by sobie siniaka na nodze ... :idzwch*j:

McMenel

2015-02-01, 19:53
Matush5 napisał/a:



Ale z drugiej strony jak by go ten " strażnik " odepchnął, przewrócił itp. miał by niezbite dowody i mógł iść z tym do sądu. I ten " dżi aj dżo " wyleciał by z roboty jak rakieta. Z drugiej strony... pewnie i tak by znaleźli coś na poszkodowanego, np. strażnik zrobił by sobie siniaka na nodze ... :idzwch*j:



Uderz gnoja a pójdziesz siedzieć jak za człowieka.