18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Straż miejska na stacji paliw

pawelbori • 2015-02-01, 10:12
Samochodzik nieodśnieżony



Po tagach nie znalazłem, jak było to do pieca

wajdzik007

2015-02-01, 10:15
szkoda że obywatele nie mogą dawać mandatów =D =D =D

CBRrider600

2015-02-01, 10:19
Zobaczcie jaką "strażniki" przyjęli formę obrony. Zarzucają ćpanie typkowi, który ma rację.

KrisCFC

2015-02-01, 10:19
wajdzik007 napisał/a:

szkoda że obywatele nie mogą dawać mandatów =D =D =D



Mogą dzwonić na policję filmik posłużyc może jako dowód jeśli straż "ucieknie", ale kto zadzwoni jak wszyscy tacy JP... :D

Kropa18

2015-02-01, 10:45
Idźcie się leczyć, za taką ilość śniegu nie powinieneś dostać mandatu bo nie stwarza to żadnego niebezpieczeństwa na drodze. Jeżeli ktoś kiedyś będzie Wam chciał wcisnąć za takie coś mandat to róbcie zdjęcia i brońcie się w sądzie, na pewno bym takiego mandatu nie przyjął

freeszpak

2015-02-01, 10:51
jakiś spoko gość, wygarnął im szybko nie namolnie i sobie poszedł a nie podchodził z telefonem żeby nagrać jakaś sensacje na youtuba jak to robi sporo p*zdeczek ;d widziałem nieraz filmiki prawie 10 minutowe jak gośc się kłóci z policjantami o byle gówno, marnuje swój czas i ich... a ta akcja powyżej mi się podoba :D

McMenel

2015-02-01, 10:55
KrisCFC napisał/a:



Mogą dzwonić na policję filmik posłużyc może jako dowód jeśli straż "ucieknie", ale kto zadzwoni jak wszyscy tacy JP... :D


I co kolega pana strażnika z policji nie zrobi nic bądź zastosuje pouczenie. I sprawa się skończy. Gdzie normalny człowiek dostanie mandat. Popieram takie akcje. Jeżeli jakakolwiek służba stosuje moralność Kalego należy ją piętnować.

Magik2501

2015-02-01, 10:59
Tępić k***ów!!
Bardzo dobrze, strażnik miejski jest na służbie tego obywatela. Ten gość mu płaci pensje i WYMAGA, do k***y! Strażnik ma znać przepisy, stosować się do nich, wyglądać poważnie i być kulturalny, w końcu reprezentuje władzę lokalną.

Powinno być prawo regulujące to, że jak funkcjonariusz popełnia "rażące niedbalstwo" (tak, bardzo ogólnie, ale przeciwko obywatelom często stosuje się ogólniki) to obywatel, po ówczesnym nagraniu owego niedbalstwa, powinien mieć prawo wyj***ć funkcjonariuszowi pouczającą lampę na pysk.



Kropa18 napisał/a:

Idźcie się leczyć, za taką ilość śniegu nie powinieneś dostać mandatu bo nie stwarza to żadnego niebezpieczeństwa na drodze. Jeżeli ktoś kiedyś będzie Wam chciał wcisnąć za takie coś mandat to róbcie zdjęcia i brońcie się w sądzie, na pewno bym takiego mandatu nie przyjął



Nie ważne - to jest funkcjonariusz. On ma prawo pouczać, karać cię, a nawet zatrzymać. Od takiej osoby wymagam, żeby z jej strony wszystko było prawnie IDEALNIE.
Samochód ma być odśnieżony? No to k***a ma wyskrobać całość z auta.

dancio91

2015-02-01, 11:02
ale zajebisty nissan z prawej :-D

~Beny

2015-02-01, 11:10
Prawda zawsze w oczka kole. Hipokryci j***ni.

grze_zna

2015-02-01, 11:15
Ze 3 tygodnie temu gdy wyjeżdżali od nas z komendy to się tylko z kurew sypało. Ale nie po to ślubowałam chwdp żeby teraz z nimi w komitywy wchodzić :krejzi:

owiecs

2015-02-01, 11:19
@Magik2501
Ty to chyba jeszcze nie srałeś dzisiaj..

~sensualna

2015-02-01, 11:22
z taką ilością śniegu to można jeździć... nie zagraża to niebezpieczeństwu a typ widać że patol bo tylko tacy mają awersje do SM i policji i rżną kozaków :roll: koledze chce zaimponować?!

kydeM

2015-02-01, 11:22
Pozytywna reakcja gościa ale...
Nauczcie się do k***Y NĘDZY nie pisze się Straż Miejska tylko Strasz Miejska! Straż to może być pożarna a nie te darmozjady pie**olone

kenzol

2015-02-01, 11:26
Duzi ci strażnicy. Jak naskoczył na niego ten od ćpania :D