18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż biznesowa

el...........iz • 2013-05-02, 22:14
jupiiiii nie ma to jak prawie u Pana Boga za piecem ;)

Lew

2013-05-03, 13:32
Dobrutro napisał/a:



Ale dalej przedstawiasz postawę "nie chce mi się żółwić to depnę". Czyli świadome łamanie przepisów jest jeszcze gorsze niż brak świadomości ich łamania. Więc z czym do ludzi? Mam prawo jazdy od 18 roku życia i nie dostałem ani jednego mandatu i nie miałem ani jednej kolizji drogowej. I na pewno nie jeżdżę tylko po bułki do sklepu za rogiem. :P

Nie raz w mieście by trzymać się jeszcze przepisów zamiast 50tki jadę 60tką na granicy dopuszczalnej różnicy 10km. Ale i tak widzę, że niektórych wioskowym tępakom to za mało i depną po 70-80 w terenie zabudowanym. Furmankami jeździjcie jak was noga swędzi, to do końskiego odbytu wsadzicie.



Ja mam tak samo od 18roku życia prawko... kategorii B, C+E , B+E i robię dalej :)

W dodatku jeździłem w KJS i podobnych tego typu imprez.

A co do łamania przepisów, łamiąc je świadomie liczę się z tym że mogę zapłacić ale na pomoc tego przychodzi cb-radio, antyradar i parę innych gadżetów by nie zostać ukaranym. :)

Nie mówię ze nie ale jeździj przepisowo, bardzo zgodnie z przepisami to i sama SM lub Policja tobą się zainteresuje :P

leonx15

2013-05-03, 13:43
Aż założyłem sobie specjalnie konto na sadolku żeby się zapytać czy był jakiś dalszy rozwój sytuacji :)

Mr.Benny

2013-05-03, 13:48
Ja pie**olę, czy w tym kraju ktoś się wreszcie dopatrzy, że zgodnie z instrukcją użytkowania, taki fotoradar ustawia się 1, słownie: JEDEN metr od krawędzi jezdni, bo stojąc zbyt głęboko zawyża wynik pomiaru!!! No to teraz załączcie jeszcze raz ten filmik i zwróćcie uwagę w jakiej odległości stoi to urządzenie. To jest k***a kradzież w biały dzień w majestacie bezprawia.

filipsworks

2013-05-03, 13:59
Ludzie. Na takie k***y to powinno się chwytać za broń i usuwać! Po kilku dniach polska stałaby się lepszym krajem!

ivanh

2013-05-03, 14:12
Chyba pierwszy raz w życiu trzymałem stronę policji... h*j w dupę straży leśnej

Dobrodziejj

2013-05-03, 14:16
Ehh , państwo w państwie, nie ma lepszego określenia na to , nazywajmy rzeczy po imieniu "Sku.....ństwo".
U mnie też fotoradar działał przez prawie rok przed wjazdem do centrum, i teraz ciekawy fakt: od strony wjazdu ograniczenie do 40, z drugiej ... brak ograniczenia. i tak przez prawie rok fotoradar robił zdjęcia, wniosek jest dla mnie prosty,.... bezprawnie :D W końcu ktoś się "jorgnał" i ograniczenie zostalo postawione po drugiej stronie. Mniejsza o to bo i tak ktoregos dnia zajechało czanre volvo rozwalilo fotoradar.. i wyciągneło "strażnikoów porządku" siłą z wozu i oklepali.... ico ? prawidłowo ! :DTrzeba to tępić.

Co mi się przypomniało: Jak to nasz obecny, no nazwijmy .. .premier , mówił iż to "kaczorki" tworzą państwo policyjne... to teraz jakie jest ?
Dwa raporty sprzed paru tygodni : Jeden CIA mówiący iż wolność mediów jest najbardziej ograniczona w Polsce.
Drugi z komisji europejskiej: Polska krajem o najwyższym współczynniku inwigilacji obywatela przez państwo.

qucharz69

2013-05-03, 14:20
Dobrze k***a trzeba im zatruwać życie tak jak oni nam zatruwają , i jeszcze baran prawa nie zna "komendant" zasrany

Destrp

2013-05-03, 14:46
Pomimo tego że jestem z grupy ekstremalnych scrollerów to muszę przyznać że na prawdę świetny materiał dobra robota :D

Biker50

2013-05-03, 15:01
Co to k***a za kraj????? To resztki Polski!!!!!! Krajobraz po bitwie, 3 dni przed śmiercią kraju!!

Dobrutro

2013-05-03, 15:48
Lew napisał/a:


A co do łamania przepisów, łamiąc je świadomie liczę się z tym że mogę zapłacić..



I o to właśnie chodzi, jeżeli ktoś świadomie łamie przepisy to widocznie liczy się z konsekwencjami. A potem nie udaje zszokowanego "bo jak śmieli mu NIEWINNEMU wystawić mandat".

teken

2013-05-03, 16:09
Dobry ziomek, jaki troll :D

shave88

2013-05-03, 17:43
ma on jakies swoje konto na yt czy gdzies? :)

81

2013-05-03, 18:10
ten gosc jest zajebisty :-D i jeszcze taka wk***iajaca gadka haha

EvilPablo

2013-05-03, 18:14
co za kure.two, i gdzie tu sprawiedliwość, gdyby nie nagranie to pewnie byłby jeszcze ukarany

Lew

2013-05-03, 18:50
shave88 napisał/a:

ma on jakies swoje konto na yt czy gdzies? :)



Proszę bardzo
Kod:
/user/TVBigos