18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż biznesowa

el...........iz • 2013-05-02, 22:14
jupiiiii nie ma to jak prawie u Pana Boga za piecem ;)

Riffer

2013-05-02, 23:51
wudun napisał/a:

Jak dla mnie to SM należy piętnować za stawianie radarów na czterdziestce na 20-km prostej bez zabudowań. Tutaj natomiast mamy jakąś wioskę dodatkowo z zakrętem.

Musicie zrozumieć miastowi zapie**alacze że dla niejednej wioski przelotówka to jest dramat. Mam rodzinę na jednej z takich wiosek gdzie w ciągu ostatnich 3 lat zgięła czwórka dzieci bo jakiś debil stwierdził że ta 40 jest tutaj nie potrzebna.

Tak że frajerem jest gość który nie potrafi ocenić przydatności radaru. Tutaj mamy piętnowanie dla piw na sadisticu.



NO ale dzieki temu ze ten koles tam jest, tamte auta zwalniaja :D

brzoza

2013-05-02, 23:53
@wudun
ale Emil nie czepia sie tego, ze stoi gdzies fotoradar, tylko tego jak stoi (nieprawidlowo), przez co zagina czasoprzestrzen.
poza tym, czesto radary stawiaja w szczerym polu na prostej, albo kitraja jak bunkier adolfa a tego im nie wolno.
koles robi dobra robote, to straznicy daja dupy

Bierki

2013-05-02, 23:54
Zimne piwko za wytwałość pana. Ja sie bym nie nadawał, ch*j by mnie strzelił po minucie.

wudun

2013-05-03, 00:06
@brzoza to niech spisze nr seryjny, załączy materiał video i wyśle do odpowiedniej instytucji wraz z uwagami.


Co Tobie daje jego materiał na sadolu? Gówno, tylko się spinasz a rezultatów nie ma.


Każdy ma telefon który ma taką zajebistą opcję jak nagrywane;D Mijasz radar nagraj czy dobrze stoi. Jak stoi źle to wyślij materiał tam gdzie trzeba. Tak akcja jest potrzebna a nie debil który staje za każdym radarem i na YT udowadnia jak to źle jest postawiony. Za przeproszeniem ale jak dla mnie on nie chce nic zmienić poza ilością wyświetleń.

Soniac

2013-05-03, 00:14
Czasem się przydają, częściej stoją zupełnie bez sensu ale głównie dla załatania dziury budżetowej.
Na pewno problem jest, a dla autora filmu skrzynia piwa za wytrwałość!

PS. Rejestracja na Sadisticu specjalnie żeby piwo polać! ;)

mmdyskusss

2013-05-03, 00:14
Przemków miasto łemków hłe hłe

lwRazor

2013-05-03, 00:18
@wudun Skończ pie**olić głupoty, gdyby ten radar faktycznie był dla bezpieczeństwa to inna sprawa. Niestety tutaj jest on użyty jako sposób na zarobienie kaski, jak Ci odpowiada oddawanie pieniędzy na f-radary czy SM to proszę bardzo, zrób darowiznę. Natomiast większości, w tym mi, zupełnie taka sytuacja nie leży w związku z czym dążymy do propagowania postawy anty-złodziejskiej np. poprzez udostępnianie materiałów tak jak ten od Emila. Trzeba zdjąć ludziom klapki z oczu :)

major222

2013-05-03, 00:28
Pro 1.
Koleś sepleniący nie jest ze straży leśnej, ewentualnie to jakiś pracownik lasów państwowych,
pro.2.
skoro twierdzi że to jego chałupa to można domniemać że tak jest, a własność prywatna święta rzecz i jeśli ktoś sobie nie życzy filmowania to nie ma co ściemniać że się jest dziennikarzem
Pro 3.
Straż leśna nie jest w myśl przepisów ustawy funkcjonariuszem publicznym
Pro 4.
Skoro gościu się uważa za dziennikarza to niech się ujawni, NOP zaraz robi porządek z takimi jehudowymi dziadami

JA...........or

2013-05-03, 00:29
Ladnie pocisna te k***y

porter

2013-05-03, 00:30
wudun napisał/a:

Jak dla mnie to SM należy piętnować za stawianie radarów na czterdziestce na 20-km prostej bez zabudowań. Tutaj natomiast mamy jakąś wioskę dodatkowo z zakrętem.

Musicie zrozumieć miastowi zapie**alacze że dla niejednej wioski przelotówka to jest dramat. Mam rodzinę na jednej z takich wiosek gdzie w ciągu ostatnich 3 lat zgięła czwórka dzieci bo jakiś debil stwierdził że ta 40 jest tutaj nie potrzebna.

Tak że frajerem jest gość który nie potrafi ocenić przydatności radaru. Tutaj mamy piętnowanie dla piw na sadisticu.



A co? Będziesz bezpieczniej jechał jak dostaniesz trzy stówki?
Sprawa inaczej by wyglądała jakby była lampa błyskowa i informacja o fotoradarze tak jak to ma ITD. Już pomijam fakt że te radary ustawiane są nieprawidłowo, co przekłada się na to że dostaniesz mandat nawet jak jedziesz przepisowo ;)

JA...........or

2013-05-03, 00:31
@up kretynie moge filmowac nawet twoja morde i nic ci do tego, nie mozna ewentualnie publikowac tych zdjec bo za to mozna pozwac

@up major222

Ba...........or

2013-05-03, 00:35
@wudun

tu chodzi o to, że samochód straży jest w p*zdu schowany.

jakby go psotawił, jak pan kamerzysta, czyli na widoku to ludzie ze strachu by zwalniali a tak to będą dalej cisnąć ostro po wsiach a idiotą robić hajs.

no i do tego zły pewnie kąt ustawienia tego syfu itd itp

panchamityle

2013-05-03, 00:47
Przepiękne! Mimo, że ten koleś który to filmuje musi mieć nierówno pod sufitem albo za dużo czasu, to krata browara dla niego! A ten strażnik miejski to typowy przygłup, przedstawiciel tego gatunku:)

Lew

2013-05-03, 00:56
major222 napisał/a:

Pro 1.
Koleś sepleniący nie jest ze straży leśnej, ewentualnie to jakiś pracownik lasów państwowych,
pro.2.
skoro twierdzi że to jego chałupa to można domniemać że tak jest, a własność prywatna święta rzecz i jeśli ktoś sobie nie życzy filmowania to nie ma co ściemniać że się jest dziennikarzem
Pro 3.
Straż leśna nie jest w myśl przepisów ustawy funkcjonariuszem publicznym
Pro 4.
Skoro gościu się uważa za dziennikarza to niech się ujawni, NOP zaraz robi porządek z takimi jehudowymi dziadami



Nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie :P

Odwala kawał dobrej roboty pokazując ze każdy może trolować SM :P


Kolo ma legitkę dziennikarską, może pokazywać wszystko co się chce. Z terenu publicznego :)

Kmil69

2013-05-03, 00:58
Krótko w temacie, nie będe czytał waszych wypocin co prawda niektórzy mają zapewne racje, tak więc krata piw należy się dla kamerzysty w taki sposób jak traktuje nas strażnik miejski i policja również traktuje nas władza tego kraju czyt. robi nas w ch*ja i mydli oczy, pozdrawiam :)