18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strajk na nutę Despacito

Ca...........on • 2019-04-12, 09:04
Ja naprawdę nie wiem, jak to skomentować... Pewnie pojawi się na Les Debiles albo gdzieś, o ile tego typu portale nie zostaną zamknięte. Paralelum polelum, rzeczywistość dogoniła sadistic...

Ca...........on

2019-04-12, 10:37
Ja tu zostawię swoje trzy grosze.

Cały system edukacji wymaga zbudowania od podstaw. Po pierwsze nauczanie jest dostosowane do rzeczywistości po trzeciej rewolucji przemysłowej, a w ciągu ostatnich 20 lat dokonała się czwarta. Jeśli spojrzeć tylko na dynamikę postępów w nauce i technologiach, dziś sto razy bardziej od wtłoczonej wiedzy liczy się umiejętność ekstrapolowania, myślenia krytycznego i dedukcji. Większość wpajanych informacji jest nieprzydatna, a podstawy programowe próbują zgłębiać wszystko to, co później i tak powtarza się na pierwszym roku studiów. Zamiast rozwijać zainteresowania, szkoła je tłamsi. Zamiast rozbudzać wyobraźnię, szkoła karci za jej używanie.

Efekt jest taki, że nasz system edukacji przypomina skundloną mieszankę wszystkich szkół dydaktycznych, przy czym (co mnie najbardziej zdumiewa) z każdego systemu wyciąga to, co najgorsze... a najwięcej złego np. z Deweyowskiego liberalizmu.

Całe szczęście, że młodzi sami sięgają np. po wykłady TED na YT i sami poszerzają swoje horyzonty, robiąc przy tym niezłą sieczkę z mózgu niejednego pseudo-belfra, dla którego oczywiście internet jest potem wrogiem publicznym numer jeden.

Marzę o chwili, gdy ktoś zdobędzie się na odwagę i napisze od zera XXI-wieczną strategię edukacji, stawiając na jak najwcześniejsze dawanie pożywki łaknieniu wiedzy i rozbudzanie ciekawości świata.

W sumie to chyba też taka moja skromna diagnoza przyczyny problemu, która jak w wielu innych przypadkach jest inna niż się wydaje.

Wiewór

2019-04-12, 10:37
Zastanawiam mnie jakimi przej***nymi biedakami musicie być, że dla pensja trzy koła na rękę to są dla was kokosy?
Jak by mi zaproponowali pracę za trzy tysiące to bym się uśmiał do łez i bólu brzucha.

poligon6

2019-04-12, 10:41
Abraxus napisał/a:

Zastanawiam mnie jakimi przej***nymi biedakami musicie być, że dla pensja trzy koła na rękę to są dla was kokosy?
Jak by mi zaproponowali pracę za trzy tysiące to bym się uśmiał do łez i bólu brzucha.



No to w czym problem, niech nauczyciele jebna ta paździerzowa prace jak im tak źle. Pełno ludzi na ich miejsce czeka. Sporo jest chetnych na prace 9 miesiecy w roku za 3 tyś na miesiąc.

Sadic

2019-04-12, 10:48
Już w to wierzę, że po podwyżce zwiększy się poziom edukacji.

nowynick

2019-04-12, 11:23
Sadic napisał/a:

Już w to wierzę, że po podwyżce zwiększy się poziom edukacji.



a to już inna kwestia, że babka od matematyki powinna oddawać pieniądze rodzicom za korepetycje skoro sama nie potrafi dobrze nauczyć...

Fa...........ro

2019-04-12, 11:35
Pani na końcu czegoś się wstydzi?

McQurwa

2019-04-12, 11:58
j***ć nierobów pie**olonych

MaciejLubicz

2019-04-12, 12:13
I takie k***a wazony uczą w szkołach .Tylko brakuje jeszcze tej j***nej karty LGBT QZ.

Zordonek

2019-04-12, 12:39
nauczycielka z dużym stażem spokojnie wyciąga 3500 netto do tego 13 wypłat + dodatki socjalne itd. ludzie na budowie tyle nie zarabiają bez dodatków, 13 i są ubezpieczani od najniższej krajowej. policjant gdzie jest bardziej wymagająca praca od takiej nauczycielki wyciąga porównywalni jak ona a nawet mniej a pracuje 365dni w roku po 24h a im dochodzą wakacje, wycieczki, ferie, weekendy wolne i zawsze od 8 do 15. uczyć w podstawówce to może każdy imbecyl, który tylko zdobędzie papiery. skoro oni uważają, że uczą przyszłych lekarzy co według mnie tak nie jest bo drogę obiera się na studiach i szkolą doktorzy, którzy nie strajkują to niech do k***y nędzy zmienią robotę, jest dużo młodych nauczycielek, które studiują i nie mają gdzie iść bo stara k***a uczy jeszcze a od 10 lat może być na emeryturze

Krak

2019-04-12, 12:41
Poprę belfrowanie jak będą równo traktowani z innymi pracującymi i ich poniższe dodatki będą jak dla innych pracujących.
1.Urlop wypoczynkowy
2.Urlop zdrowotny
3. Czas pracy
4.Świadczenia kompensacyjne
5. Dodatki do wynagrodzenia
6.Dodatek mieszkaniowy i wiejski
7. Trzynastka
8. Czternastka

D3Ton

2019-04-12, 12:47
Tej po prawej chyba kazali, bo jako jedyna ryja cały czas zasłania... :P

~mg_schutze

2019-04-12, 13:28
Abraxus napisał/a:


Zdecydowana większość Polaków popiera strajk. Przegrał PIS. Każdy dzień strajku zabiera im wyborców.



Wstawaj, zesrałeś się strajk popiera nieco ponad 45% i systematycznie poparcie spada.
Mało tego 70% respondentów potępia strajk w czasie egzaminów.
Przej***liście z kretesem lumpenlewico.
Za to siepaczom nie spada fantasto.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Sondaz-dla-SE-Kto-popiera-strajk-nauczycieli-w-czasie-egzaminow

https://www.prawo.pl/oswiata/poparcie-dla-strajku-nauczycieli-sondaz-ibris-2019,377840.html

ag...........th

2019-04-12, 13:40
mg_schutze napisał/a:

Wstawaj, zesrałeś się strajk popiera nieco ponad 45% i systematycznie poparcie spada.
Mało tego 70% respondentów potępia strajk w czasie egzaminów.
Przej***liście z kretesem lumpenlewico.
Za to siepaczom nie spada fantasto.



Zdajesz sobie sprawę że w tym co wkleiłeś jest nawet przycisk "Zagłosuj ponownie?" :D

poligon6

2019-04-12, 14:05
mg_schutze napisał/a:

Wstawaj, zesrałeś się strajk popiera nieco ponad 45% i systematycznie poparcie spada.
Mało tego 70% respondentów potępia strajk w czasie egzaminów.
Przej***liście z kretesem lumpenlewico.
Za to siepaczom nie spada fantasto.



Nalezy dodac że jest to poparcie wszystkich Polaków a wiec i KOD-omickiej tłuszczy i innych emerytowanych komuchów, którzy dzieci w wieku szkolnym nie maja. Pytaniem jest jakie jest poparcie strajku wsród rodziców, bo z tego co czytam na tweecie czy FB to niedługo rodzice chwyca za widły i pochodnie, takie nastroje.

Do tego ankieta przeprowadzona na "Zetce" czyli siedlisku tak zwanych "postepuchów". Ja na miejscu nauczycieli bałbym sie wychodzic na ulice jak np nie wystawia ocen, bo to akurat moga zrobić, a w pracy mówia wprost, ze jak nie dostanie promocji to morde takiemu obije.