18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stopniowa cenzura w google na naszych oczach

kamil3303 • 2013-07-19, 13:25




Przykre że, takie rzeczy dzieją się na naszych oczach. W takim momencie nasuwa się pytanie, Dlaczego Katolicyzm nie jest ocenzurowany ? A no dlatego że Chrześcijaństwo liczy się ze zdaniem każdego (no nie zawsze tak jest ale, jest. Nie to co w innych religiach) Dlatego Nie domagają się cenzury w google, bo wiecie co by pisało w pozostałych religiach. Wniosek: chociaż nie chodzę to kościoła, stwierdzam że chrześcijaństwo to religia pokoju, i boli mnie to jak gimbusy I NIE TYLKO, jeżdżą po księżach i ministrantach.

Swirussss

2013-07-19, 13:32
Człowieczku, chrześcijaństwo religią pokoju? A słyszałeś o czymś takim jak " Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich"? No ale to przecież też jest w granicach pokoju nie? O tym że papiestwo miało byś monarchią dziedziczną też pewnie nie słyszałeś jak i o innych rzeczach. Więc zastanów się wcześniej co piszesz.

borisklinga

2013-07-19, 13:37
a krucjaty ? religia pokoju ?! dobre sobie !!!



Smutas

2013-07-19, 13:38
@up
O, religioznawcy się znaleźli. Muślimy pieprzone...

da...........82

2013-07-19, 13:39
A może zacznij powoływać się na fakty, a nie na zapisy w Piśmie i pie**olenie "co by było gdyby"? Skup się na teraźniejszości: chrześcijanie nie zabijają w imię swojej wiary, ba - chronią życie nade wszystko. A kozojebcy co robią, to tego nie muszę mówić. I z tego co mi wiadomo Papież dzieci nie ma. A ten muslimowy abdullah wisi mu lacha pewnie ma za to harem i r*cha te swoje rogate dziewice aż mu kutara puchnie.

Swirussss

2013-07-19, 13:43
darek10182 napisał/a:

A może zacznij powoływać się na fakty, a nie na zapisy w Piśmie i pie**olenie "co by było gdyby"? Skup się na teraźniejszości: chrześcijanie nie zabijają w imię swojej wiary, ba - chronią życie nade wszystko. A kozojebcy co robią, to tego nie muszę mówić. I z tego co mi wiadomo Papież dzieci nie ma. A ten muslimowy abdullah wisi mu lacha pewnie ma za to harem i r*cha te swoje rogate dziewice aż mu kutara puchnie.



A skąd wież że nie ma? Wielu Papieży miało potomków, chociażby nietykalny JP2.

Chrześcijanie nie zabijają w imię wiary? Wybili więcej osób w imię wiary niż ciapaci.

da...........82

2013-07-19, 13:48
AbesM napisał/a:

wież



:idzwch*j:

$omator

2013-07-19, 13:50
wyniki to wypadkowa TWOICH wyszukiwań i przeglądanych stron - gratuluję więc :)

_R...........s_

2013-07-19, 13:52
Chyba u mnie google jest zj***ne, bo coś takiego pokazuje :facepalm: :








Nawet o żydach jest, tylko po angielsku, google ocenzurowało słowo żyd.

Tak więc cenzury brak.

edit:
@taajniak

A ja zawsze myślałem że bieda z bliskiego wschodu leci na socjal (jak przystało na biedę która nie chce pracować), dodatkowo z uwagi na fakt braku szkół i porządnej edukacji w tamtej części świata, ci ludzie ślepo wierzą w swoją religię. A dzięki "obronie uczuć religijnych" nie można nic złego o nich powiedzieć, bo przecież religia to rzecz święta. No ale niestety myliłem się, to wielki spisek masonów, kosmitów, cyklistów i nwo, by świat przejęli muzułmanie. Najlepszym przykładem Czechy gdzie 65% to ateiści a fanatyków islamskich jest tam "wielu", i mają setki meczetów, a dokładniej całe dwa.

taajniak

2013-07-19, 13:56
@UP

Wy będziecie kiedyś kruwa płakać, jak wam w imię mahometa córkę zgwałcą.
Nie chroniąc religii chrześcijańskiej zapraszacie inne tutaj islam.

Możecie mi nie wierzyć, ale gwarantuje wam, że za około 40 lat, Wszystko od Polski na zachód będzie krajem islamskim. Francja już gdzieś za około 20 lat.

Swirussss

2013-07-19, 13:59
taajniak napisał/a:

@UP

Wy będziecie kiedyś kruwa płakać, jak wam w imię mahometa córkę zgwałcą.
Nie chroniąc religii chrześcijańskiej zapraszacie inne tutaj islam.

Możecie mi nie wierzyć, ale gwarantuje wam, że za około 40 lat, Wszystko od Polski na zachód będzie krajem islamskim. Francja już gdzieś za około 20 lat.



A jak księża gwałcą to już jest ok?

kamil3303

2013-07-19, 14:05
AbesM napisał/a:

Człowieczku, chrześcijaństwo religią pokoju? A słyszałeś o czymś takim jak " Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich"? No ale to przecież też jest w granicach pokoju nie? O tym że papiestwo miało byś monarchią dziedziczną też pewnie nie słyszałeś jak i o innych rzeczach. Więc zastanów się wcześniej co piszesz.




Każda Religia ma jakieś wady i zalety, nie raz słyszałem jak katolicy mordowali w imię religii. Może tego nie zaznaczyłem ale miałem na mysli teraźniejszość, a nie przeszłość, Ja myślę o tym co jest i będzie, nie o tym co było. I dalej utrzymuje to że Ta religia jest religią pokoju. MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO. Mówi ci to coś ?

A nie rozp****l wszystkich w imie boga, wiesz o jakiej religii chyba mówie. wiec raczej ty sie zastanów co piszesz.

Swirussss

2013-07-19, 14:11
kamil3303 napisał/a:




Każda Religia ma jakieś wady i zalety, nie raz słyszałem jak katolicy mordowali w imię religii. Może tego nie zaznaczyłem ale miałem na mysli teraźniejszość, a nie przeszłość, Ja myślę o tym co jest i będzie, nie o tym co było. I dalej utrzymuje to że Ta religia jest religią pokoju. MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO. Mówi ci to coś ?

A nie rozp****l wszystkich w imie boga, wiesz o jakiej religii chyba mówie. wiec raczej ty sie zastanów co piszesz.



Chrześcijaństwo nie jest wcale lepsze od innych religii, no skoro wyznajesz przykazanie "miłuj bliźniego swego" to czemu nie miłujesz wyznawców innych religii tylko ich obrażasz?

kamil3303

2013-07-19, 14:28
Cytat:




Dobra stary, widzę rozmowa z tobą nie ma sensu skoro nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. WYRAŹNIE napisałem że nie chodzę do kościoła, co znaczy że nie jestem katolikiem. a co do innych religii, Nie będziesz mieć bogów cudzych przede mną. Mówi ci to coś ?

Cytat:



A POZA TYM CZY JA TUTAJ obraziłem jakąś religie bałwanie ? ja tylko stwierdziłem fakty.

Cytat:



Chyba u mnie google jest zj***ne, bo coś takiego pokazuje:




Możliwe że masz innego google, szkoda tylko że, wpisałeś coś innego w nich co ja.