18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stopniowa cenzura w google na naszych oczach

kamil3303 • 2013-07-19, 13:25




Przykre że, takie rzeczy dzieją się na naszych oczach. W takim momencie nasuwa się pytanie, Dlaczego Katolicyzm nie jest ocenzurowany ? A no dlatego że Chrześcijaństwo liczy się ze zdaniem każdego (no nie zawsze tak jest ale, jest. Nie to co w innych religiach) Dlatego Nie domagają się cenzury w google, bo wiecie co by pisało w pozostałych religiach. Wniosek: chociaż nie chodzę to kościoła, stwierdzam że chrześcijaństwo to religia pokoju, i boli mnie to jak gimbusy I NIE TYLKO, jeżdżą po księżach i ministrantach.

AgentGrzesiek

2013-07-19, 14:49
taajniak napisał/a:

Wy będziecie kiedyś kruwa płakać, jak wam w imię mahometa córkę zgwałcą.
Nie chroniąc religii chrześcijańskiej zapraszacie inne tutaj islam.



często pojawia się taki argument
jak nie chrześcijaństwo to ciapatcwo
to trochę jakby trzeba było się zarazić tyfusem zeby uniknąć dżumy

tak naprawdę religia która nakazuje miłość bliźniego i wybaczenie gdzie ideałem jest męczeństwo jest tylko przeszkodą w przeciwstawianiu sie ciapactwu
Nie mówcie tu o krucjatach itp bo żeby do tego doszło trzeba było zapomnięc o chrześcijańskich ideałach. Śmieszne jest to ,że tzw lewactwo: promowanie toleranacji, multi-kulti itp to przecież nic innego niż właśnie czyste piękne chrześcijaństwo.

co możnaby zrobić?
Wrócić do polskiej Rodzimej Wiary i patriotyzmu
skóńczyć z obcymi, siłą narzuconymi religiami :mrgreen:



To mówiłem ja :D

m.a.r.i.o.

2013-07-19, 15:07
kamil3303 napisał/a:


"gimbusy I NIE TYLKO, jeżdżą po księżach..."



Jakoś niktórym księżom nie przeszkadza ujeżdżanie gimbusów :P

di...........os

2013-07-19, 15:26
taajniak napisał/a:

@UP

Wy będziecie kiedyś kruwa płakać, jak wam w imię mahometa córkę zgwałcą.
Nie chroniąc religii chrześcijańskiej zapraszacie inne tutaj islam.

Możecie mi nie wierzyć, ale gwarantuje wam, że za około 40 lat, Wszystko od Polski na zachód będzie krajem islamskim. Francja już gdzieś za około 20 lat.




Chętnie założę się o jakieś przyzwoite pieniądze, że z twego wieszczenia ch*ja będzie. Możemy się umówić i spisać jakąś umowę. Mówię absolutnie serio.

GoldRoger777

2013-07-19, 15:27
Nie o taką Polskę walczyłem.

D-Rose

2013-07-19, 15:28
Zydzi to ch*je.

kupsobiegrzejnik

2013-07-19, 15:35
Pod każdym tematem trafią się gimbo ateiści, ale apostazji nie podpiszą, bo mama nie pozwala.

Cytat:

Wiara = kościół



Tak to nie działa niestety Drodzy ateiści, więc wracajcie do koja
BEZ ODBIORU

rolinka

2013-07-19, 15:35
islamiści.....takie coś nie istnieje!!!!!!!

wyznawcami islamu są muzułmanie - jak ktoś już przygotowuje temat, to może by się troszeczkę przygotował. Nie wymagam wiele, podstawowa wiedza do ogarnięcia z Wikipedi

http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzu%C5%82manie

ra...........el

2013-07-19, 15:36
każda religia to ścierwo i nie zasługuje na szacunek.

mitchducanon

2013-07-19, 15:37
katolicyzmowi do prawdziwego, nowotestamentowego chrześcijaństwa jest daleko, więc proponuję nie wrzucać wszystkich do jednego wora
odwiedźcie zbory baptystów czy zielonoświątkowców, tam wygląda to wszystko inaczej
poza tym, chrześcijaństwo to nie religia, tylko relacja z Bogiem
jak ktoś tego nie czuje to ok, nie zabiję go, bo Bóg tego ode mnie nie wymaga - wręcz przeciwnie
w islamie wygląda to 'trochę' inaczej

zejfi

2013-07-19, 15:37
YouTube poszlo o krok dalej:


dogmit

2013-07-19, 15:39
Myślę, że wrogów katolików j***ł ksiądz, dlatego tak ich nienawidzą :banany: :krejzi:

cynku

2013-07-19, 15:42
Nie ma czegoś takiego jak religia pokoju.Doktryną każdej religii która nie chce skończyć w książkach do historii na równi z systemami starożytnych majów czy sumerów jest tzw prozelityzm, czyli nawracanie innych na nasz system wartości i wierzeń. Bo jaki sens ma tzw wyznanie wiary zaczynające sie od słów "Wierze w JEDNEGO Boga" skoro zaraz papież wypisuje w listach że my i ciapaci wierzymy jedno i to samo. Co więcej w każdej normalnej religii kogoś kto nawołuje żeby się z innowiercami dogadywać i szukać z nimi dialogu, czyli prowadzić Ekumenizm się w gruncie rzeczy pali na stosie albo ścina mu łeb. Muzułmanie nie szukają dialogu, oni wiedzą że nie ma Boga ponad Allaha, kto twierdzi inaczej musi umrzeć. Katolicyzm jest martwy. Opanowany przez lewacką ideologia poprawności politycznej, wzajemnego pseudoszacunku przy jednoczesnym porzuceniu szacunku dla samego siebie i dmuchania małych dzieci. Katolicyzm jest tak martwy jak ten Jezus który przyszedł by zbawiać krwią i nawracać, bo tylko przez Boga (naszego!) można być zbawionym. A teraz skończył jako dobrotliwy hipis co daje sie lać po mordzie jak go uderzą w jeden policzek i ustępuje miejsca na tronie gołębiom, pastuhom, proboszczom biskupom, papieżom, matkom z dziećmi i samym dzieciom, tylko dlatego że w demokratycznym głosowaniu Lud postanowił być na równi z bogiem i wybrać spośród siebie świętych. I Bóg sie ma, ku*wa, podporządkować.


kamuha

2013-07-19, 15:46
borisklinga napisał/a:

a krucjaty ? religia pokoju ?! dobre sobie !!!




k***.. rozumiem że skoro porównujesz czasy średniowiecza chrześcijaństwa to znaczy że zatrzymałeś się na tym poziomie.

SunLee

2013-07-19, 15:51
AbesM napisał/a:

Człowieczku, chrześcijaństwo religią pokoju? A słyszałeś o czymś takim jak " Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich"? No ale to przecież też jest w granicach pokoju nie? O tym że papiestwo miało byś monarchią dziedziczną też pewnie nie słyszałeś jak i o innych rzeczach. Więc zastanów się wcześniej co piszesz.



Ale brednie -- stary, tyle nienawiści jest w tobie, że zaczynasz przypominać ciapatego.

Tak - Chrześcijaństwo jest religią pokoju czy to uznajesz czy nie. O tym mówią fakty w skali globu a nie Twojego umysłu.

Jezus umarł za nas wszystkich - również za ciebie.

A historie o wyprawach krzyżowych, inkwizycji i klimaty typu "zabijcie wszystkich Bóg rozpozna swoich" zawsze wyciągają bezmyślni ignoranci.

Poczytaj dokładnie o wyprawach krzyżowych, poczytaj czym była inkwizycja. Wiem, że jeśli poczytasz z kilku obiektywnych źródeł to przekonasz się naprawdę jak to wyglądało i zmienisz zdanie. Tylko z drugiej strony nie wierzę, że masz tyle oleju w głowie. Tacy jak ty nie myślą tylko opasują się trotylem i rzucają w tłum niewinnych ludzi.

ginx2666

2013-07-19, 15:51
Do kinderateistów wyżej.

Hej, ja też jestem ateistą! Przez ponad tysiąc lat chrześcijańskiej Polski katolicy nie narobili nawet odrobiny takiego syfu, jak ciapaci przez ROK muzułmańskiego Egiptu. Mówcie co chce o chrześcijaństwie - że ciemnogród, że bujdy, że zabobon, ale ale - to obecnie religia pokojowa. Za bycie ciapatym albo ateistą katolik nic ci nie zrobi, za to kozojebca zabija za brak wyznawania proroka-pedofila.