18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopek

2013-01-16, 23:19
O kurcze :D dwa razy w tygodniu jezdze ta trasa... dobrze wiedziec...

Ceruvit

2013-01-17, 03:31
Moj kumpel w Nowej Soli - 11km od Kożuchowa, dostal od strazy miejskiej mandat za siłowanie spozycia alkoholu. Siedzial na lawce z piwem w reklamowce, bandyta jeden.

K-...........an

2013-01-17, 10:06
zajebisty pomysł mam, zebrać ze dwóch ziomów i stanąc przed takim fotoradarem żeby zasłaniał droge, gówno nam moga zrobic strażole :D

Resterwers

2013-01-17, 13:17
Zawsze będę pobierał tego Pana w jego inicjatywie społecznej bo to co się teraz dzieje z tymi fotoradarami to jest paranoja. Maszynka do zarabiania pieniędzy a nie zwiększania bezpieczeństwa.

Zresztą jak to ma zwiększać bezpieczeństwo skoro rząd zakłada wpływy do budżetu z fotoradarów 3x większe od ubiegłorocznych. Jak ktoś się nastawia na starcie, że będą z tego duże pieniądze to trzeba to zrealizować np. stawiając więcej fotoradarów... Ehhh, pie**olone policyjne państwo.

Smuxer

2013-01-17, 19:16
@adik799

to trochę też zj***liście, bo wg prawa, należy się Wam zwrot za dojazd najtańszym środkiem komunikacji miejskiej i wolne w pracy. wystarczy w urzędzie pokazać rachunek za bilet i od razu dostajesz kasę ^^ a pracodawca (przynajmniej czysto teoretycznie) musi uznać wezwanie tak, jakbyś był w pracy i Ci za ten dzień zapłacić.

karolkmk

2013-01-17, 20:33
Na miejscu takich ludzi ktorzy podejmuja sie walki z foto najpierw poznal bym dokladnie przyslugujace mi prawa i ciazace na mnie obowiazki oraz uprawnienie poszczegolnych słuzb..bo gosc ogolnie mowi z sensem ale nie trafil jeszcze na kumatego kolesia.

Winters

2013-01-18, 23:18
@ fantomasik
Przeczytaj moją wypowiedź a potem pisz, że pi**dolę kocopoły. ja jestem zadowolony z działania Straży w moim mieście, bo mieszkam na dzielnicy gdzie pełno menelstwa i dresów, podjeżdża patrol straży z młodymi chłopakami po 20 a nie z dziadami jak na tym filmiku i dresiarstwo od razu potulne. Czytaj ze zrozumieniem.