18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

camson

2013-01-16, 18:55
A jak czyjś pies sra pod blokiem to nie ma komu wypisać mandatu.

Magik2501

2013-01-16, 18:59
Jak ja ich szczerze nienawidzę. I całej tej administracji tego postkolonialnego państwa. Liberałowie? Więksi socjaliści od zdeklarowanych socjalistów z PiS i SLD.

A co do takich służb (straż miejska) to mają oni charakter murzyna, który w kolonii dostał od białych panów stopień podoficera i teraz jest sto razy większym sk***ielem dla swoich braci, niż ci biali. Pokazuje jaki jest ważny, prawo będzie egzekwować k***a jego mać. Co by się nie robiło - "proszę się wylegitymować!" Pedały z poprzedniego systemu.

adik799

2013-01-16, 19:07
Ten facet widzę, że obrał sobie całkiem sympatyczną misję. :D

Najlepiej jak jeszcze pokazuje tym "strażnikom", że ch*ja mogą mu zrobić. Większość ludzi to jak już usłyszy od policjanta, tudzież strażnika, że ma coś tam robić to od razu ze strachu jak posłuszne pieski słuchają. Szkoda, że jest mało osób znających swoje prawa, którzy mogą pokazać tym służbom, że nie mają racji. A najlepsze jak Ci mandat próbują za coś wcisnąć(nie mam na myśli tych za prędkość) i człowiek mówi, że nie przyjmie to jak postraszą sądem to ludzie już osrani, że karani będą i ich z pracy wywalą.

W zeszłym roku z bratem mieliśmy mandaty po 500zł dostać za rzekome zakłócanie spokoju, ale akurat tak się zdarzyło, że policjanci, źle sytuację ocenili. Nie zgodziliśmy się na mandat i już gadka, że do sądu, że będziemy mieli przej***ne, że lepiej przyjąć i spokój. A jak do sądu sprawa poszła to 2 razy na rozprawie się nie stawili, a za trzecim razem to powiedzieli, że już niby nic nie pamiętają i sędzia Nas uniewinnił. Szkoda tylko, że zwrot kasy za dojazd i dzień wolny nikt nie oddał.

Ale się rozpisałem, ehh.

lemon1988

2013-01-16, 19:27
kolesia poprostu uwielbiam :D standardowo piwo bez najmniejszego zastanowienia :) zawsze polewa z min niedouczonych straznikow jak go widza :D

Anders Breivik

2013-01-16, 19:54
Zaj***ł bym fotoradar takim nieudacznikom jakby go źle pilnowali, tylko czekam na okazje. Ale by mieli ryfe w mediach :lol:

Pater patriae

2013-01-16, 19:56
Cytat:

Moje pytanie: czy straż miejska w ogóle jest potrzebna?


Nie, nie jest, dlatego niektórzy chcą jej odwołania.


Srasłkasz

2013-01-16, 19:57
Coś czuję, że wymyślą mu samobójstwo. ;(

Gogul

2013-01-16, 20:02
MareKSG napisał/a:

czy straż miejska w ogóle jest potrzebna?



tak. jak ślepemu okulary, albo głuchemu odtwarzacz mp3. :idzwch*j:

mzksiak

2013-01-16, 20:05
gościu naprawdę podziwiam Ciebie za spokojny ton i rzeczowe odpowiedzi tym nierobom, szacun dla Ciebie i Twojej roboty

tony.soprano

2013-01-16, 20:09
"Jeszcze nie pies a już nie człowiek"

161ZT650

2013-01-16, 20:09
moja była jest z Pszczyny

lu...........71

2013-01-16, 20:15
Straż miejska to najbardziej bezużyteczna instytucja w naszym państwie :-/

Grzyb18

2013-01-16, 20:29
Uwielbiam filmy tego gościa. Najlepszy ten jak "odnalazł" fotoradar :D

Winters

2013-01-16, 20:30
Ej Straż Miejska jest pożyteczna, ale w miastach powyżej 90 000 mieszkańców, bo zobaczie na tego strażnika, to jakiś prosty chłop, który nie mógł innej roboty znaleść więc wstąpił do straży miejskiej małego miasta i dyma kierowców. U mnie w mieście straż miejska nie bawi się fotoradarami zbytnio, a ściga meneli, dresiarzy i wszystko co brzydkie, złe i ch**owe, nie jeżdżą czerwonymi samochodzikami, a jednolitymi granatowo-białymi autami i nie chodzą w pogniecionych sweterkach a w czarnych mundurach i kamizelkach taktycznych, zawsze nosząc przy sobie pałki i gaz więc menelstwo zbytnio nie podskakuje, to co widzimy na filmiku to tylko napychanie kasy samorządu przez SM, a nie zabezpieczanie przez nich porządku publicznego.