18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo

2013-01-16, 21:02

głodny_toster

2013-01-16, 21:10
Winters napisał/a:

Ej Straż Miejska jest pożyteczna




No chyba Cię Bóg opuścił :facepalm2: W którym miejscu pożyteczna i w jakim działaniu!? Oni tylko z pożytkiem dla władzy opie**alają nas z kasy. Nie mam nic przeciwko temu, żeby przepisy dotyczące prędkości i ogólnie ruchu drogowego były restrykcyjnie pilnowane i egzekwowane. Serio. Ale jak widzę, tych nierobów z radarami, chowających się po krzakach, (gdzie POWINNI BYĆ JAWNIE WIDOCZNI!!), lub chodzących u mnie w mieście i spisujących żulków nic nie szkodzących nikomu a szczyli z piwem nawet nie podejdą, bo boją się, że dostaną wpie**ol od 15 latka, to mi się nóż otwiera:|

@ndrew

2013-01-16, 21:56
,,Korzystam z prawa pieszego i sobie stoję". Mistrzowski tekst.

Hampelek

2013-01-16, 21:56
po filmach tego gościa zastanawiam się czy on cały dzień jeździ po drogach i wyłapuje fotoradary i straż miejską, do tego widać, że gość obeznany w tych fotoradarach pewnie bardziej jak czarni

pawelwmd

2013-01-16, 21:59
k***a to przecież u mnie!

wzx123

2013-01-16, 22:00
lemon1988 napisał/a:

kolesia poprostu uwielbiam :D standardowo piwo bez najmniejszego zastanowienia :) zawsze polewa z min niedouczonych straznikow jak go widza :D


dookładnie tak :) takie filmiki aż z chęcią się ogląda! :)

PIWO BEZWARUNKOWE. Tylko pytanie... co pije szlachta? :D

fil80

2013-01-16, 22:17
Hmm a ja mam pytanie jak to jest z fotami zrobionymi od tyłu ??
na filmiku ewidentnie widać fote samochodu od tyłu (1,09)

lemon1988

2013-01-16, 22:28
Up radar mozna ustawic zeby robil zdjecia pojazdom oddalajacym sie. mierzy predkosc pojazdu oddalajacego sie a ze z tylu masz tablice to wiedza komu zdjecie przyslac
nie ma za co :)

fil80

2013-01-16, 22:35
up to sam zauważyłem tylko jak ze stroną prawną ??
z tego co pamiętam musi być widoczny kierowca który prowadził pojazd, czy się coś zmieniło a ja nie usłyszałem o tym ??

wudun

2013-01-16, 22:41
Straż Miejska była bardzo pożyteczna do czasu aż jakiś debil nie dał im możliwości stawiania radarów.
Wystarczy zabrać uprawnienia na trójnogi i po sprawie. Nie wiem czy pamiętacie ja wyglądały miasta w czasach jak nie było SM. Gnój płynął po ulicach

Jo

2013-01-16, 22:41
fil80 napisał/a:

up to sam zauważyłem tylko jak ze stroną prawną ??
z tego co pamiętam musi być widoczny kierowca który prowadził pojazd, czy się coś zmieniło a ja nie usłyszałem o tym ??



Nie, mandat dostaje ten, kto jest właścicielem pojazdu. Następnie punkty plus grzywna przypadają jemu, no chyba, że wskaże kierującego pojazdem.

kostuch30

2013-01-16, 22:53
@fil80

Ojciec dostał taką fotkę z tyłu i musiał się stawić do SM na jakis wyp*zdów (bo był gdzieś przejazdem) zeby potwierdzić ze to on prowadził ten samochód...

tigerqaz

2013-01-16, 22:55
Dawajcie więcej !!! Lubię bardzo jak gnębi się tych patałachów z szachownicą :D

sharqylbj

2013-01-16, 23:10
Swoją historię tutaj wrzucę, rozkręciliśmy imprezę tak na 60-70 osób w mieszkaniu w kamienicy, w końcu ktoś się poskarżył że jednak zakłócamy spokój (tak, wszyscy bez wyjątku, każdy oczywiście cały czas był nagrywany :P ). Przyjechała Policja, kazali nam wychodzić po kolei, ch*ja zrobiliśmy, zostaliśmy w mieszkaniu, bez nakazu wejść nie mogli :D . W końcu jednak i nakaz się znalazł jakiś i zaczął się cyrk - kazali nam się ustawić W KOLEJCE żeby każdemu wypisać mandat za zakłócanie spokoju, żaden się nie trudził żeby zapytać co kto robił, gdzie i kiedy był. Większość niestety brała bez gadania te mandaty (po 200zł każdemu, a co). W końcu mieli mi wypisać, powiedziałem że mogą tyle i tyle zrobić, że nic mi nie udowodnią co robiłem, żeby sprawa poleciała do sądu, paru za mną tez tak zrobiło - teraz też dobry motyw - debile (większość z nich to bezmózgi, nawet w Policji, nie oszukujmy się :P ) nie dali nam nawet potwierdzenia odmowy przyjęcia, ergo - mogli mnie w dupę pocałować odkąd stamtąd wyszedłem, oczywiście żadnej sprawy w sądzie nie było, no bo jak. Niestety zarobili dla kasy miasta te 8-10 tysięcy złotych (wiem, SIC!) od pozostałych...