18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stado małp wdarło się na UW

Ma...........so • 2013-02-19, 20:17
Plemienne okrzyki - check.
Techniawa z komórek - check.
Tańce godowe - check.
Instynkt stadny - check.




Jack Daniel's

2013-02-21, 00:54
W sprawie wywarzania drzwi, to miało to miejsce. Widziałem osobiście, bo akurat kończyłem zajęcia i poszedłem zobaczyć, co to za zadyma ;)

torro

2013-02-21, 01:08
~Sklej napisał/a:

natomiast duża część z was dumnie chodzi w koszulkach z wizerunkami che guewary, lenina i innych gwiazd systemu, który wymordował grube dziesiątki milionów ludzi w dość krótkim czasie


Również duża część, narodowców zwłaszcza, chodzi do kościoła, którego przedstawiciele i akolici wymordowali miliony ludzi podczas wypraw krzyżowych, ewangelizacji Ameryk oraz torturując i paląc żywcem na stosach rękami Inkwizycji. Po prawdzie mieli na to więcej czasu, ale czy to ma jakieś znaczenie? Kościół ma krew na rękach i jakoś to prawicy nie przeszkadza w czczeniu jego liderów typu JP II, będących spadkobiercami tego zbrodniczego systemu...

Jack Daniel's napisał/a:

W sprawie wywarzania drzwi, to miało to miejsce. Widziałem osobiście, bo akurat kończyłem zajęcia i poszedłem zobaczyć, co to za zadyma ;)


Ale jesteś całkiem pewny, że było to wywarzanie, a nie wyważanie?...
Ty chodzisz na ten Uniwersytet??? Hmmm...Kierunek humanistyczny?

Jack Daniel's

2013-02-21, 01:24
Nie, ścisłowiec ze mnie. Na językach obcych akurat byłem.
Przepraszam za błąd.

Lordzik92

2013-02-21, 01:47
Ludzie zrozumcie to ze im kraj jest bardziej lewicowy, tolerancyjny a w szczegolnosci socjalny tym jego obywatele zyja coraz gorzej, bo to o co walczyli obraca sie przeciwko im. Mieszkajac tylko w PL, czlowiek nie jest w stanie zobaczyc skutkow tego systemu. Ale ten kto chociaz raz byl za granica na cos wiecej niz wakacje i poznal troche kulture danego kraju wie o czym teraz pisze.

torro

2013-02-21, 01:59
Lordzik92 napisał/a:

Ludzie zrozumcie to ze im kraj jest bardziej lewicowy, tolerancyjny a w szczegolnosci socjalny tym jego obywatele zyja coraz gorzej, bo to o co walczyli obraca sie przeciwko im. Mieszkajac tylko w PL, czlowiek nie jest w stanie zobaczyc skutkow tego systemu. Ale ten kto chociaz raz byl za granica na cos wiecej niz wakacje i poznal troche kulture danego kraju wie o czym teraz pisze.


Spędziłem trzy lata w Szwecji, zwiedziłem większość krajów Europy, ale za cholerę nie wiem o czym piszesz...
Ten kraj jest coraz bardziej lewicowy, tolerancyjny i socjalny...ale w sensie, że który, bo chyba nie masz na myśli Polski, bo tu akurat są tendencje dkładnie odwrotne...

Ork.Fajny

2013-02-21, 08:46
torro napisał/a:

Również duża część, narodowców zwłaszcza, chodzi do kościoła, którego przedstawiciele i akolici wymordowali miliony ludzi podczas wypraw krzyżowych, ewangelizacji Ameryk oraz torturując i paląc żywcem na stosach rękami Inkwizycji. Po prawdzie mieli na to więcej czasu, ale czy to ma jakieś znaczenie? Kościół ma krew na rękach i jakoś to prawicy nie przeszkadza w czczeniu jego liderów typu JP II, będących spadkobiercami tego zbrodniczego systemu...


Oni nadal wierzą w Kościół bo w przeciwieństwie do debili takich jak ty oni wiedzę że te działania Kościoła były bezprawne i robiły każdego z jego świadomych uczestników grzesznika gdyż Bilbia im jasno zakazuje mordowania.
A coś takiego jak "Ewangelizacja Ameryki" to były pokojowe misje zakonne tępy kretynie. Świeckie armie konkwistadorskie które wymordowały ludzi nie miały nic do wiary a to że dały miejsce do sprowadzenia się chrześcijanom nie jest żadnym "ale", bo ci nawet mogli nie wiedzieć że coś tu istniało przedtem.
I powtórzę coś z poprzednich stron. Lewica ma ten problem że uformowała się w każdym kraju na podstawie twórczości Marksa a potem działań wywiadu ZSRR. W szczegóły tego drugiego wchodzić nie będę bo pewnie i tak masz wyprany mózg i uznasz to za historię rodem z 007. Ale za to pierwszy argument nie możesz "zniszczyć" bo jego dzieła jasno mówią o masowych mordach klasowych....

torro napisał/a:

Spędziłem trzy lata w Szwecji, zwiedziłem większość krajów Europy, ale za cholerę nie wiem o czym piszesz...
Ten kraj jest coraz bardziej lewicowy, tolerancyjny i socjalny...ale w sensie, że który, bo chyba nie masz na myśli Polski, bo tu akurat są tendencje dkładnie odwrotne...


Dlatego Szwecja jest krajem który się nie rozwija, naukowcy są praktycznie najmniej innowacyjni w całej Europie, ludzie leniwi a sportem narodowym jest uczenie się oszukiwania np. na za wysokich podatkach.

Ma...........so

2013-02-21, 09:02
Maruas napisał/a:

Do tego co dodał ten post: ch*j Ci w ryj lewacki wieśniaku ! Ci ludzie zachowując się jak na filmiku pokazali co myślą o całym śmieciowym UW, który robi spotkania z lewakami a na RN i ich popleczników ch*ja wykłada...

Do admina co to dodał na główną: nim coś wrzucisz to zweryfikuj to człowieku a jak popierasz wrzucającego to wielka murzyńska Ci w zad a druga w ucho...



GNLS !!!






Nie wiem jak działa na małpy ale może sraki nie dostaniesz...


Lordzik92

2013-02-21, 11:24
Torro byc moze mieszkales na polnocy Szwecji gdzie na km2 przypada wiecej niedzwiedzi niz ludzi i nie zauwazyles tego syfu jaki tu panuje. Temat pieniedzy to w Szwecji dosyc wrazliwy temat szczegolnie jesli chodzi o socjal dla azylantow, jest to temat tabu o ktorym malo kto chce w ogole cos wspominac. Predzej uslyszysz o adopcji przez homo, o pozytywnych skutkach zdrady z sasiadem (taki artykul ostatnio widzialem w gazecie, a potem sie dziwic ze tu tyle rozwodow) czy przeczytasz w ksiazce dla dzieci o seksie 10latkow.... to jest tragedia spowodowana wlasnie przez te lewicowe pie**olenie.
Co do PL, swiadomosc ludzi powoli sie wybudza z lewicowego snu, bo widza ze cale te obiecanki mozna o kant dupy potluc. Ale to nie zmienia faktu ze wladze mamy lewicowa, wystarczy spojrzec na politykow, tv, system oswiaty ktore caly czas walcza z prawica.

Me...........an

2013-02-21, 14:35
A jebcie się na ryje pisowie szmaty

torro

2013-02-21, 14:58
Ork.Fajny napisał/a:


Oni nadal wierzą w Kościół bo w przeciwieństwie do debili takich jak ty oni wiedzę że te działania Kościoła były bezprawne i robiły każdego z jego świadomych uczestników grzesznika gdyż Bilbia im jasno zakazuje mordowania.
A coś takiego jak "Ewangelizacja Ameryki" to były pokojowe misje zakonne tępy kretynie. Świeckie armie konkwistadorskie które wymordowały ludzi nie miały nic do wiary a to że dały miejsce do sprowadzenia się chrześcijanom nie jest żadnym "ale", bo ci nawet mogli nie wiedzieć że coś tu istniało przedtem.
I powtórzę coś z poprzednich stron. Lewica ma ten problem że uformowała się w każdym kraju na podstawie twórczości Marksa a potem działań wywiadu ZSRR. W szczegóły tego drugiego wchodzić nie będę bo pewnie i tak masz wyprany mózg i uznasz to za historię rodem z 007. Ale za to pierwszy argument nie możesz "zniszczyć" bo jego dzieła jasno mówią o masowych mordach klasowych....


Dlatego Szwecja jest krajem który się nie rozwija, naukowcy są praktycznie najmniej innowacyjni w całej Europie, ludzie leniwi a sportem narodowym jest uczenie się oszukiwania np. na za wysokich podatkach.


Poczytaj coś nieuku, a potem zabieraj głos w temacie, o którym nie masz bladego pojęcia. Proponuje zacząć od Biblii...

MojeAvi

2013-02-21, 15:01
torro napisał/a:

Obrazek
Poczytaj coś nieuku, a potem zabieraj głos w temacie, o którym nie masz bladego pojęcia. Proponuje zacząć od Biblii...


No najlepiej czytać historyjki od osób które były bardziej świeckie niż świeczka. ( Kiedyś pisano pismo w jaki sposób rozumiał, a nie co mu powiedział )

Ork.Fajny

2013-02-21, 16:06
torro napisał/a:

Poczytaj coś nieuku, a potem zabieraj głos w temacie, o którym nie masz bladego pojęcia. Proponuje zacząć od Biblii...


W Biblii w żadnym miejscu nie masz zapisane że należy zwalczać niewiernych. Masz tylko parę miejsc które wspominają o walce z paroma plenieniami, ale te już nie istnieją więc nie da się tego brać sensownie do serca.
W żadnej rzekomej prawicowej publicystyce też nie znajdziesz haseł mordowania.
Jak mówiłem. Tylko wasz guru Marks chciał mordów.

Kupa_w_majtkach

2013-02-21, 16:13
A tutaj macie opisaną mi.in. przyczynę takiego zachowania studentów: LINK

I pewnie profesorowie którzy się podpisali pod tym listem, to też "prawicowskie ścierwa"? :lodowka:

prozal

2013-02-21, 17:06
Czyli w skrócie znowu cały świat sprzeciwił się biednym nazistom, o pardon jedynie poprawnie myślącym z lekkim odchyłem prawicowym prawdziwym obywatelom Państwa polskiego? Straszne, moje oburzenie nie zna granic....

torro

2013-02-21, 23:07
Ork.Fajny napisał/a:


W Biblii w żadnym miejscu nie masz zapisane że należy zwalczać niewiernych. Masz tylko parę miejsc które wspominają o walce z paroma plenieniami, ale te już nie istnieją więc nie da się tego brać sensownie do serca.
W żadnej rzekomej prawicowej publicystyce też nie znajdziesz haseł mordowania.
Jak mówiłem. Tylko wasz guru Marks chciał mordów.


Marks chciał mordów. A świstak sreberek...

A oto kilka cytacików ze Starego Testamentu:
Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu -- Ks. Pwt. Prawa 5, 9
(Nawet Hitler ze Stalinem nie byli aż tacy mściwi-mój przyp.)
«Tak mówi Pan, Bóg Izraela: "Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego"». Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów. Wj 32, 27-28
Mojżesz się dziwi:
"Jak mogliście zachować przy życiu wszystkie kobiety? (...) Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną." Lb 31, 15-18

"Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości." Pwt 7, 1

"Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój."
"w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu."

"«Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu!»" Ez 9, 5-6

"Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza. Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów (...) Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone. Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom."
Iz 13, 15

"przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach."
Łk 19, 27

Wszak nawet sam Jezus mówi:
"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką,synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy (Mt 10,34)"

Założę się, że jednak nie przeczytałeś Biblii, a ja owszem, dlatego w przeciwieństwie do ciebie ja wiem o czym piszę.
W prawicowej publicystyce nie znajdę haseł do mordowania? A pan pseudoreżyser Braun, wzywający do strzelania do dziennikarzy, którzy mają "niesłuszne" poglądy to zapewne "lewak" prawda?
Idź się ogarnij tumanie, zanim znowu zaczniesz bzdury wypisywać i ludzi obrażać...