18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stado małp wdarło się na UW

Ma...........so • 2013-02-19, 20:17
Plemienne okrzyki - check.
Techniawa z komórek - check.
Tańce godowe - check.
Instynkt stadny - check.




Ork.Fajny

2013-02-20, 18:33
WiktorS napisał/a:

Kilka postów wyżej widać typowych napinaczy, którzy schowani za swoimi serwerami, tylko z klawiatury potrafią napisać "j***ć lewaków" itd. A co najciekawsze każdy z tych w/w debili nie ma zielonego pojęcia czym prawdziwa lewica jest! Lewica to nie walka o prawa gejów i lesbijek, zatruciu środowiska czy ch*j wie jeszcze czym. Polecam cofnąć się znacznie dalej w czasie niż tylko do lat 60' ubiegłego wieku. I po przeczytaniu pewnych informacji i faktów, można wysnuwać jakie kol wiek wnioski, osądy.



Brawo. Najlepiej poleć wrócić do pism Marksa który wyznaczył lewicy nurt mordowania na podstawie klasy społecznej i przyczynił się do tego że Hitler rozwinął swój model lewicy w którym zmienił klasowość na rasowość i zaczął w imię socjalizmu mordować m.in. żydów i słowian...
Na prawdę w ch*j jest do czego wracać.

MareKSG

2013-02-20, 18:33
No tak. Ktoś kto walczy o normalność jest idiotą, "małpą" i wszystkim co najgorsze. Ja proponuję wszystkim normalnym sp***alanie z tego kraju póki się da. Niech zostaną te wszystkie pojeby w jednym państwie które się zaora żeby był spokój. Niewiedza i głupota tego narodu mnie rozpie**ala. A teraz czekam na kolejne wyniki sondażów z poparciem PO 50% i PiS 40%...

pawel8814

2013-02-20, 18:34
Macionso za opis filmu powinienes dostac w morde.Aczkolwiek to techno pasuje do tej akcji jak siodło świni.

Do...........00

2013-02-20, 18:36
To był otwarty wykład a narodowcy nie zostali wpuszczeni na dyskusję. Wypie**alać lewaki do Korei Północnej do waszych towarzyszy, tam się możecie pedalić. Z drugiej strony lewacy są podobno bardzo tolerancyjni a nie dopuszczają do siebie, że ci ludzie mogą mieć inne poglądy. HIPOKRYCI ?

Fa...........um

2013-02-20, 18:38
Przecież to od dawna nie jest Uniwersytet Warszawski tylko Uniwersytet Lewacko-Pedalski. Zresztą jak większość uczelni w Polsce. A Środa? To, że takie ścierwo ma tytuł profesorski tylko dowodzi, że w tym kraju nauka sięgnęła dna i jest nic nie warta.

Ale wykonanie akcji moim zdaniem słabe. Już prawilne media zadbają o to, aby wszystkim tępym lemingom wbić do łbów odpowiedni obrazek prawicowca.

Mr.Drwalu

2013-02-20, 18:49
Mowa nienawiści - mówi wam to coś? :wtf:
Już rudy pajac straszy, że po tej akcji (ustawce rządowej) będzie szybciej wdrożona ustawa o MW.

Czytanie nie boli, lecz oglądanie syjonistycznych kanałów TV już tak, najbardziej oczy... :roll:

asdf1324567

2013-02-20, 19:01
Hołota pie**olona powinni ich ukarac kazdemu po 1000 zł mandatu za zaklucanie spokoju i h*j ! by sie uspokoili

Macary

2013-02-20, 19:02

Cossmos

2013-02-20, 19:03
j***ć lewactwo, owszem, ale nie w takie sposób. To jest porażka. Co to pokazuje? Oglądający to człowiek pomyśli o zamaskowanych bandziorach, wpadli, narobili szumu. Niech wykażą się inteligencją, pójdą na ten cały "wykład" czy tam spotkanie, zarzucą babke konkretnymi argumentami, nagrają odpowiedzi na konkretne pytania. Jak lewactwa nie lubię, tak takie coś też mnie wk***ia, bo to może jedynie stać się argumentem w rękach władzy i lewactwa, w które ta cała "akcja" miała być wymierzona. No ale lepiej powyzywać od lewaków, pedałów, muslimów itd. niż podjąć jakąś racjonalną dyskusję i wykazać w cywilizowany sposób swoją wyższość.

Jack Daniel's

2013-02-20, 19:07
Widzę, że jest tutaj kilku zwolenników prawicy, może nawet członków ONR czy innego ugrupowania paramilitarnego.
Powiedzcie mi, moi drodzy, dlaczego uważacie, że każdy długowłosy, to ćpun i lewak? Dlaczego nie mogłem 11 listopada świętować z godnością Święta Niepodległości, bo tacy pseudonarodowcy dewastowali własny kraj i napie**alali długowłosych? Sorry k***a, też mam prawicowe poglądy, ale nie jestem bezmózgim debilem, jak większość z Was. I nie zamierzam wyglądać, jak jakiś jełop po chemioterapii.
Też chcę silnej Polski, czystej rasowo, bez żydów, cyganów i ciapatych, pedałów i innych dewiacji, ale k***a nie robię z tego powodu rozpie**olu na uczelni wyższej!
Pomyślcie czasem, bo takie akcje powodują, że nie zyskujecie poparcia wśród szarych obywateli. Przemocą nikt nigdy nie wygrał.

typo

2013-02-20, 19:09
Przecież te zamaskowane durnie nie mają nawet pojęcia o czym krzyczą. Poszli bo fajna rozróba, a ch*ja wiedzą o prawicowych poglądach.

Marionetki, tepy tłum podążający za populistycznym hasłami. Jakby prawica zarzadziła, to ci sami kolesie poszliby robić dym, bo państwo zbyt policyjne się robi, bo kościół za dużo ma praw itd.

LICH0

2013-02-20, 19:12
Macionso Idź być lewakim gdzie indziej. :psycho:

Archeolog

2013-02-20, 19:14
kaktuz napisał/a:

pie**olcie sie lewckie scierwa



Dziękujemy yeti za świetną i błyskotliwą wypowiedź.

Ma...........so

2013-02-20, 19:20
amsterdream napisał/a:

Normalni kolesie a małpą jest autor tego tematu.


Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę!



Ja po prostu idę na rękę tym pożal się boże manifestantom i określam ich tak jak oni chcą być określani. Co mam myśleć o bandzie ludzi w małpich maskach wydających dziwne, zwierzęce odgłosy, podskakując przy tym i wymach*jąc rękoma? Że przyszli wyrazić swoje poglądy? To tak jakbym poszedł do zoo i patrząc na goryla drapiącego się po dupie uważał że chce on mi opisać teorię względności.