18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stado małp wdarło się na UW

Ma...........so • 2013-02-19, 20:17
Plemienne okrzyki - check.
Techniawa z komórek - check.
Tańce godowe - check.
Instynkt stadny - check.




ypsilanti

2013-02-20, 19:28
Jakim trzeba być zjebem żeby utożsamiać się z tą bandą półgłowków i jeszcze ich bronić?! Abstrah*jąc zupełnie od poglądów to szanujmy się ludzie do k***y nędzy i jak to mawiał ojczulek "Nie nazywajmy szamba perfumerią".

Prescot

2013-02-20, 19:33
ale lewackie mordy.. i to takie gówno zasiada w parlamencie UE

JohnnyRocketfingers

2013-02-20, 19:35
ypsilanti napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem żeby utożsamiać się z tą bandą półgłowków i jeszcze ich bronić?! Abstrah*jąc zupełnie od poglądów to szanujmy się ludzie do k***y nędzy i jak to mawiał ojczulek "Nie nazywajmy szamba perfumerią".




"Jak to mawiał ojczulek", "jakim trzeba byc zjebem[...]", a potem szanujmy sie typowe lewackie zachowanie obrazac i w tym samym zdaniu mowic o szacunku. Dodaj cos o tolerancji jeszcze bedzie bardziej medialnie.

Raz sierpem raz młotem!!!

cu...........ow

2013-02-20, 19:41
pie**olone prawiczki bez poparcia

DonPedro486

2013-02-20, 19:55
Ci kozacy najpierw weszli do auli a zaraz potem sami się zaczęli cisnąć do wyjścia, ta cała straż nawet nie musiała ich wypychać. Chyba przestraszyli się tłumu.

kokos19

2013-02-20, 20:00
To jest tak głupie, że nie wierzę w to, że zorganizowała to Prawica.

Nathaniel_Demerest

2013-02-20, 20:12
k***a jak oni wierzą w ideały prawicy, ba, jeżeli oni wywodzą się z środowisk prawicowych, to ja jestem k***a Son Gokū!

Przecież k***a widać, jak w niskobudżetowych serialach, że to aktorzyny. Cała akcja miała przebieg kompromitujący prawice, która po zajściach z mediami, nigdy by nie zrobiła takiej akcji.

Niech k***y z ściekowych mediów, dadzą nazwiska osób biorących udział w tej "akcji", dopiero wtedy zobaczymy z jakich środowisk się wywodzą.

damua

2013-02-20, 20:15
Jesteście tak samo śmieszni Wy "prawdziwi polacy" jak te lewackie pedały,możecie sobie podać ręce ...albo ch*je :wytrysk:

Yanek43

2013-02-20, 20:16
Naprawdę tylko ja odróżniam patriotyzm od nacjonalizmu?

booore

2013-02-20, 20:19
Tak się zastanawiam:
rządowa "akcja" z dopalaczami, rządowa "akcja" na ostatnim Marszu Niepodległości, czyżby kolejna?

Bardzo jestem ciekaw, czy wiadomo kto konkretnie to zorganizował? Ktoś coś wie?
Czy może panowie w maskach zrobili zły pr narodowcom i rozpłynęli się we mgle?

~Bambi~

2013-02-20, 20:25
lajtowy napisał/a:



A gdzie tam był wandalizm? Myślisz, że jak grzecznie poprosisz to legalizacja homoseksualistów zostanie zniesiona? To może idź do naszego premiera i powiedz, że chcesz Polskę mlekiem i miodem płynącą jak to już nam obiecał. Przyjdzie najazd muzułmanów na kraj to też pójdziesz grzecznie poprosić, aby wrócili do swoich krajów? Wątpię. Wiele krajów chciało po dobroci i możesz sobie teraz poczytać co się u nich dzieje. No ale lepiej być ślepo zapatrzonym w jakieś dziwne ideologie i wierzyć, że 'łapkami' na fb się coś zdziała.



Na nienawiści jeszcze nikt nic nie zbudował ;)

Ver0

2013-02-20, 20:26
Zachowanie tych "ludzi" przypomina mi "czerwoną hołotę" zwykłe ścierwa

booore

2013-02-20, 20:36
Nie widzę na tym blogu nic w temacie. Można coś bliżej?

/edit/ dobra, już załapałem. Dzięki.

Suka_Blyat

2013-02-20, 20:54
Na jutubie znajdą się filmiki, w których jest pokazane jak lewactwo-buractwo blokuje, bojkotuje i oczernia spotkania/marsze/wiece Narodowców... Tam są dopiero małpy.
Bojkot tego wykładu popieram, ale mogli to zrobić w bardziej kulturalny sposób