18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej z 2007 r.

delmonte1 • 2013-02-15, 22:52
KONFRONTACJA Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Niniejszy spot wyborczy jest tak nasycony prawdą i pewnością siebie, że partia, która go nakręciła na pewno nie będzie mieć nic przeciwko temu, iż został wykorzystany w powyższym filmie. W końcu to właśnie dzięki temu spotowi ów partia wygrała wybory parlamentarne w 2007 r. i pełni władzę już przez dwie kadencje! Obywatele mają prawo podziwiać jak szybko spełniają się obietnice zamieszone na spocie.
PS: Jeśli materiał, który obejrzałeś/aś nie śmieszy Cię - masz rację... Z tragedii nie wolno się śmiać.

źródło - YouTube: /watch?v=pd3_amLsj1w

ch...........07

2013-02-16, 11:45
@oxtr i masz racje, ale czemu tak wielu ma spojrzenie przez stereotypowy kalejdoskop?
Kurcze, może po prostu jestem naiwny, nie mam za dużo hajsu ale w okół mnie tacy sami ludzie, i w doskonałej większości to bardzo życzliwe osoby, które nie mają problemów by się dzielić.
Każdy ma jakieś problemy, nie mówię, że tylko z hajsem i właśnie dla tego staram się okazywać im zrozumienie. Może i macie mnie za pojeba, ale kiedyś bardzo chciałem, żyć uczciwie w fajnym państwie z fajnymi ludźmi. A Wy w koło powtarzacie Polacy złodzieje, Polaczki, itd. Ja was szanuje mimo waszych pokrętnych poglądów, (czasem zbluzgam jak się we mnie nazbiera w dodatku co najwyżej w necie) ale mimo wszystko szanuje Was jako ludzi i jako moich rodaków. Pozdrawiam wszystkich wyżej.

lith

2013-02-16, 12:03
mnichu20 napisał/a:

Nowe drogi na które nałożono takie opłaty za przejazd że się w głowie nie mieści dodatkowo niektóre drogi nie zostały dokończone, a właściciele firm zbankrutowali


Nowe autostrady są dużo tańsze niż j***ne A4, czyli jak widać nie sp***olono tego aż tak mocno. Za darmo chyba nikt autostrad nie oczekiwał. Do tego masę dróg robi się jednak jako ekspresówki, po których sobie zapie**alam za friko.
mnichu20 napisał/a:

Zajęcia masz w nowych budynkach hmm szkoły prywatnej? A jeśli państwowej to uwierz że te twoje nowe budynki i tak były w planach więc to żadne uh ah... poza tym to zazwyczaj gmina, miasto wykłada pieniądze... na takie inwestycje.


Uczelnia publiczna.W planach to były pewnie od lat, tylko, że nikt wcześniej hajsu na to nie dał. I finansowane było nawet nie z unii, a z centralnego budżetu. Inne uczelnie w mieście też dużo budują i się modernizują, one za to z tego co wiem o za kasę unii głównie.

Jeżeli chodzi o poprzedni rząd to miał strasznie niebezpieczne zapędy jeżeli chodzi o te wszystkie służby bezpieczeństwa, kontrole obywateli, itd. Więc tu nie ma co porównywać, bo o ile ch*jowe rządzenie i sp***olone pomysły jestem w stanie znieść to wpie**alania się państwa w moje życie, czy zmuszania mnie do czegoś juz nie. Bo oczywiście cała masa ch*jowych ustaw i rozporządzeń w ostatnich latach weszła.

chetek

2013-02-16, 15:16
*owa partia. Zawsze mnie denerwuje jak ktoś nie odmienia zaimka "ów"...

stalowyszczur

2013-02-16, 16:06
Cytat:

Kolejny pojeb, który nigdy za granicą nie był, ch*ja wie i ch*ja widział, ale pociśnie "polaczków" bo to teraz modne.



Ale i co sie cisniesz bo nie rozumiem, samą prawde typ napisał. Mieszkam w Irlandii od lat i mógłbym napisać książke o naszych rodakach i ich wyczynach.

- Znam baranów (wielu) co mieszkają tu 7-8 lat, a nie potrafią po angielsku sklecić jednego poprawnego zdania. Z domu sie boją wyjść, bo jeszcze ktoś coś do nich powie i wyjdą na debila. Więc zostaje polszmat cyfrowy i cieply k***idołek własnego salonu. Jak przyjdzie list to nie wiedzą czy k***a oferta z ubezpieczalni czy nakaz eksmisji.

- Ogólne sk***ysynstwo dla swoich rodaków, pogarda dla obcokrajowców (bo co oni tam wiedzą). Jak cie ktoś przekręci tu na szmal, to masz 95% prawdopodobienstwa, ze to twoj krajan.

- Żerowanie na wszelkiego rodzaju socjalach, dodatkach i ulgach. Nie korzystanie z nich, a żerowanie, bo np. dodatek dla poszukujacego prace, jak sama nazwa wskazuje, zobowiązuje cie do poszukiwania pracy - w praktyce zapomnij. A jak są jakieś cięcia czy komuś zawieszą forse, to jest krzyk że zabierają im ICH pieniądze.

Dla osoby mieszkającej w Polsce to troche ciezko sobie wyobrazić co tu sie dzieje. Miasteczko ok 6-7 tys ludzi, z czego ok 1,5 tys to Polacy. Szok k***a, jak przyjezdzasz a tu co 4 osoba po polsku napie**ala, albo pogina w dresach z reklamówką z lidla (znak rozpoznawczy kierowców tirów).

Co do głównego tematu, to polska sfera polityczna jest zgnita do cna. Ludzi niezaleznych odsuwa sie na margines (jak Korwina chocby). Zatem skonczcie tą wojne prawo-lewo bo te instancje w polsce po prostu k***a NIE ISTNIEJĄ. Pokumali czy rozwinąć?

lisu.cht

2013-02-16, 16:33
bawią mnie wasze gadki o polityce :D ja od 5 lat nie oglądam telewizji, nie czytam gazet, nie przeglądam informacyjnych portali, tylko odcięty od manipulacji jaką serwują media obserwuję jak żyję się mi, po jakich drogach jeździłem a jeżdżę, jak układa się mojej rodzinie, znajomym i jaką kto ma pracę i kto tej pracy nie ma, jak wiele wielkich inwestycji było przeprowadzonych w Szczecinie i okolicach i jakie są cały czas planowane i robione. powiem że żyję się coraz lepiej, mimo że to świat wielu absurdów, wygórowanych podatków i większość rzeczy jest coraz droższa, każdy kumpel niezależnie od wykształcenia ma pracę, tylko musi się chcieć pracować. a to że komuś życie się nie układa to znak że trzeba poukładać sobie w głowie.

Hassos

2013-02-16, 17:13
d1abol napisał/a:



w 2007 roku miales rocznikowo 15 lat (wlasciwie to powinienem gadac o 2006 ale ch*j). Gowno wiedziales o polityce wiec nie zapodawaj tych farmazonow. Rzad Kaczynskiego od poczatku byl skazany na smierc bo Platforma Obludnikow nie chciala wspolpracowac z PiSem...dlatego Kaczynski musial sobie znalesc innych koalicjantow, a opcja byla tylko jedna. Giertych i Lepper.. to sie kruwa nie moglo udac, no ale o tym juz nikt nie chce pamietac. Wazne, ze mialo powstac 3 miliony mieszkan.



Usprawiedliwiasz wszystkie kłamstwa Jarka tym, że PO nie chciało współpracować z PiSem :samoboj: ? To idąc twoim tokiem rozumowania PO nie jest winne niczego w kraju, Tusk może kłamać, a wszystko dlatego bo PiS nie chce współpracować :roll:

Gratuluję najlepszego argumentu jaki słyszałem w obronie Jarka. A co do przyj***nia się do mojego wieku, to sam byłeś niewiele starszy i podatny na wszystko co mówił ojciec i tv.

Przeproś i Spie**alaj

burex666

2013-02-16, 17:50
Chciałem obejrzeć, przecież to tylko 52 sekundy,ale usłyszałem głos tego harczącego sk***ysyna i sie zrzygałem

Sinner01

2013-02-16, 21:33
oglądając wyglądałem dokładnie jak ten grubas :lol:

Kill3rReaper

2013-02-16, 21:38
Mc6 napisał/a:

a co ja miałem k***a zrobić? na pis głosować? z góry wiadomo było, że wygra to lub pis, to ja już wole to...

Z takim idiotycznym myśleniem dostajemy w dupę. Nawet PiS by był lepszy niż ta komunistyczna banda. Zaargumentowałeś to na poziomie przedszkolaka. Pewnie jeszcze czytasz Wyborczą i TVN oglądasz...

Hassos

2013-02-16, 22:55
Kill3rReaper napisał/a:

Pewnie jeszcze czytasz Wyborczą i TVN oglądasz...



Oj, a ty oglądasz tv trwam, słuchasz radia maryja i czytasz ,,Nasz dziennik''. Za takiego lepszego się uważasz? :samoboj:

sramnapolske

2013-02-16, 23:34
spinacie się pie**olicie wypisujecie tu te j***ne wypociny a i tak jeden z drugim ch*ja zrobicie i ch*ja zmienicie... to jest właśnie ta j***na polska mentalność cebulaków - kłócić się i pie**olić i wymądrzac a i tak ch*ja z tego jest... prymitywny popie**olony naród w którym jeden od drugiego jest mądrzejszy i ch*j, nigdy się tu nikt nie zjednoczy a ten zaj***ny kraj politycznie upadnie totalnie i w zasadzie non stop bedzie j***ł swoich obywateli w dupe. dziękuje pozdrawiam dobranoc eksperci

krabin

2013-02-17, 01:58
k***y wino i pianino ...

mmajekck

2013-02-17, 02:10
Farmerx napisał/a:



Kolejny pojeb, który nigdy za granicą nie był, ch*ja wie i ch*ja widział, ale pociśnie "polaczków" bo to teraz modne.



przykre ale prawdziwe.

majezz

2013-02-17, 14:22
d1abol napisał/a:



w 2007 roku miales rocznikowo 15 lat (wlasciwie to powinienem gadac o 2006 ale ch*j). Gowno wiedziales o polityce wiec nie zapodawaj tych farmazonow. Rzad Kaczynskiego od poczatku byl skazany na smierc bo Platforma Obludnikow nie chciala wspolpracowac z PiSem...dlatego Kaczynski musial sobie znalesc innych koalicjantow, a opcja byla tylko jedna. Giertych i Lepper.. to sie kruwa nie moglo udac, no ale o tym juz nikt nie chce pamietac. Wazne, ze mialo powstac 3 miliony mieszkan.




No teraz PiS już przygotował się do następnych wyborów pod względem kolalicji ... Ten śmieszny "rozłam" w którym poleciał m.in. Ziobro żeby potem od razu stworzyć nową partie i pogodzić się z Kaczyńskim to mi pachnie tworzeniem sobie sztucznej konkurencji i czegoś w rodzaju PSL dla PiS.

Hassos

2013-02-17, 22:58
majezz napisał/a:




No teraz PiS już przygotował się do następnych wyborów pod względem kolalicji ... Ten śmieszny "rozłam" w którym poleciał m.in. Ziobro żeby potem od razu stworzyć nową partie i pogodzić się z Kaczyńskim to mi pachnie tworzeniem sobie sztucznej konkurencji i czegoś w rodzaju PSL dla PiS.



Ja coś czuję, że przed wyborami nastąpi 'magiczna odmiana Jarosława Kaczyńskiego cz. 2', który wejdzie w rolę dobrodusznego, miłego, starszego pana godzącego się w imię lepszej Polski ze swoimi sztucznymi rywalami, dzięki temu PJN i Solidarna Polska przestaną być śmiesznymi tworami dołączając się do wspólnie powstałej nowej/starej partii.