18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej z 2007 r.

delmonte1 • 2013-02-15, 22:52
KONFRONTACJA Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Niniejszy spot wyborczy jest tak nasycony prawdą i pewnością siebie, że partia, która go nakręciła na pewno nie będzie mieć nic przeciwko temu, iż został wykorzystany w powyższym filmie. W końcu to właśnie dzięki temu spotowi ów partia wygrała wybory parlamentarne w 2007 r. i pełni władzę już przez dwie kadencje! Obywatele mają prawo podziwiać jak szybko spełniają się obietnice zamieszone na spocie.
PS: Jeśli materiał, który obejrzałeś/aś nie śmieszy Cię - masz rację... Z tragedii nie wolno się śmiać.

źródło - YouTube: /watch?v=pd3_amLsj1w

Svenlee

2013-02-16, 00:14
@up
to teraz napisz w tym samym stylu komentarz o PO. Tylko nie wiem czy Ci znaków starczy.

marakuja88

2013-02-16, 00:14
Śmiech tego grubasa rozpie**olił mi jądra.

Hassos

2013-02-16, 00:17
Svenlee napisał/a:

@up
to teraz napisz w tym samym stylu komentarz o PO. Tylko nie wiem czy Ci znaków starczy.



Nie miałem zamiaru faworyzować którejś z partii w moim poście. Pokazałem tylko, że uważany za największego patriotę spośród liderów partii politycznych jest tak samo kłamliwym bucem jak ten na którego narzekacie.

thewhitestar

2013-02-16, 00:19
mataertest napisał/a:

K*rwa nie dojrzy, że nas wyr*chali ostro w dupę, to jeszcze debile żeście ich jeszcze raz w 2011 roku wybrali...


I dopóki alternatywą będzie Pis dopóty będą wygrywać kolejne wybory.

d1abol

2013-02-16, 00:19
Hassos napisał/a:

No to ja przypomnę Jarka
Jest wzorem prawdomównosci, o czym wszyscy mogli sie przekonac, gdy obiecywał/zapewniał:

1.Nie będe premierem, gdy mój brat bedzie prezydentem (jest to tzw "obietnica opóźniona" - premier dotrzymał jej dopiero 21.10.2007)
2.Nie będzie koalicji z Samoobrona
3.Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4.Nie podniesiemy akcyzy na paliwo
5.3 miliony mieszkan
6.Nizsze podatki
7.Tanie panstwo i redukcja administracji
8.Marcinkiewicz - premier na cała kadencje
9.Afera billboardowa
10.Chcemy koalicji z PO
11.PO jest w koalicji z SLD
12.Nie bedzie TKMu
13.Moja teczka jest sfałszowana
14.W rzadzie nie bedzie przestepców!
15.Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB
16.Wycofamy wojsko polskie z Iraku
17.Kler nie ma wpływu na polityke PiS
18.Prowadzimy polityke zagraniczna dla dobra Polski
19.Obnizymy składki na ZUS
20.Zrezygnuje z przewodniczenia PiS, jesli nie wygramy wyborów. Wdzieczny naród nadał mu w zwiazku z powyzszym przydomek "Jadosław Kłamczynski".

Prawda jest taka, że kłamstwa będą gonić kłamstwa, dopóki, dopóty każdy z nich nie nachapie się takiej kasy, że machnie ręką i powie 'w p*zdu, już mi się nie chce'



w 2007 roku miales rocznikowo 15 lat (wlasciwie to powinienem gadac o 2006 ale ch*j). Gowno wiedziales o polityce wiec nie zapodawaj tych farmazonow. Rzad Kaczynskiego od poczatku byl skazany na smierc bo Platforma Obludnikow nie chciala wspolpracowac z PiSem...dlatego Kaczynski musial sobie znalesc innych koalicjantow, a opcja byla tylko jedna. Giertych i Lepper.. to sie kruwa nie moglo udac, no ale o tym juz nikt nie chce pamietac. Wazne, ze mialo powstac 3 miliony mieszkan.

somebody

2013-02-16, 00:21
Mc6 napisał/a:

a co ja miałem k***a zrobić? na pis głosować? z góry wiadomo było, że wygra to lub pis, to ja już wole to...



O proszę... Przez takich właśnie teraz w Polsce jest jak jest...

ch...........07

2013-02-16, 00:24
Dawajcie podrzucimy to na maile PO ^^

mnichu20

2013-02-16, 00:26
Mc6 napisał/a:

a co ja miałem k***a zrobić? na pis głosować? z góry wiadomo było, że wygra to lub pis, to ja już wole to...



I to jest właśnie te podejście które mnie wkur**** u Polaków... Na litość boską przez takie podejście PO znowu wygra kolejne wybory... nie jestem za żadną inną partią bo wszystkie to jeden Uj... , a szczególnie PO :roll: Tak jak napisałem w jednym z postów na sadolu:

Cytat:

- Podniesienie podatku do 23% a w niedalekim czasie planowane do 25%. Co ludzie na to? TAK TAK DOBRZE PANIE PREMIERZE.
- Zabranie becikowych, kuroniówek do około 210zł, planowane wprowadzenie podatku za (deszcz) opady gruntowe :shock: i co Polacy na to :) TAK TAK DZIĘKUJEMY BARDZO PANIE PREMIERZE
- Zwiększenie wieku emerytalnego do 67roku życia a planowane jeszcze wyżej, obniżenie progu 1klasy podstawowej o rok (planowane) tylko po to żeby szybciej poszli do pracy... i co ludzie jak siedzieli w domach tak siedzą nic nie robią.
Za dawnych czasów jak coś było nie tak to wychodzili na ulice dziesiątkami tysięcy, a teraz państwo się rozleniwiło i ma w dupie że zamykają przedsiębiorstwa, stocznie,cukrownie, sprzedają twierdzę modlin, a FSO chcą sprzedać Włochom :-/ po raz pierwszy wstydzę się za ludzi w państwie, a nie za rząd że nie potrafią nic z tym zrobić.



Jeżeli chcecie tego to i jeszcze więcej absurdalnych rzeczy to głosujcie dalej naiwnie na PO...
Pytacie pewnie no tak gada, ale skoro nie PO to kto? Moim zdaniem potrzebna jest albo jakaś nowa młoda partia z głową na karku, albo zmiana system z demokracji na monarchię lub coś tego rodzaju... Poza tym siedząc w domu i nie jednocząc się nie osiągniemy niczego, a najgorsze jest to że nikt nie chce ruszyć dupy i zacząć działać... Może pora, aby to obywatele mieli wpływ na ten kraj :?: Pamiętacie ACTA? Wtedy potrafiliście wyjść na ulice pokazać że jesteście wszyscy przeciwni temu co rząd robi, więc czemu nie możemy tego powtórzyć :?: Mam nadzieję że jak najwięcej osób przeczyta ten post i może chodź trochę otworzy oczy i zacznie choćby w najmniejszym stopniu działać. ;-)

anakin

2013-02-16, 00:28
po pierwsze POLITOLODZY w 2007 roku nie było czegoś takiego jak KRYZYS GOSPODARCZY. Kasa nie szła na jakieś tam ratowanie Grecji czy inne pierdoły. Wszyscy tak gadają na tą Platforme a nie pamiętają co było 6 lat temu. Wolę zagłosować na PO bo jestem liberałem a Ci co są przeciw Platformie są albo za PiSem albo są kibolami bądź gówniarzami po 15 lat którzy gadają to co rodzice uważają.

jaca2790

2013-02-16, 00:34
Gratuluje wyboru Tuska na premiera. Może małe, ale przynajmniej nie dał sobie w kasze dmuchać. Myślałem, że nie da się gorzej rządzić państwem niż za SLD. A teraz newsy, że pedałki chcą legalizacji związków. To oczywiście tusk jest za bo ma poparcie, gowin był na nie to ten nawet zamiata wszystko pod dywan, że się nic nie stało. "Dzieciaki" głosują na ruch poparcia palikota bo ma im marihuanę zalegalizować i co? macie te zielsko zalegalizowane? Ustawa hazardowa to kolejna porażka. Sport miał kase ze sponsoringu i nagle przyszedł donald i pokazuje jak się rządzi twardą ręką. O dopalaczach nie wspomnę.

anakin

2013-02-16, 00:38
jestem inżynierem a żona prowadzi restaurację. Czy wy wiecie jak trudno w tym kraju znaleść pracownika? Na rozmowe przyjdzie 100 osób z czego połowie nie podoba się, że będą zarabiać 1800 zł jako pomoc kuchenna (uwłacza to ich godności bo przecież on SKOŃCZYŁ STUDIA), 8 godzin na stojąco to oczywiście za dużo (fotel prezesa i sekretarka się marzy).. Poza tym zobaczcie ile gimbazy idzie na studia humanistyczne.. Pedagogika Socjologia Politologia Stosunki międzynarodowe są teraz na czasie.. Córka jest na inżynierii. 120 było ich na I roku. Na 3 zostało ich 10 osób.. i to jest chore.. A potem płacz że pracy nie ma i na chleb skoro ludzie pchają sie na studia do niczego nie potrzebne.

mnichu20

2013-02-16, 00:41
anakin napisał/a:

po pierwsze POLITOLODZY w 2007 roku nie było czegoś takiego jak KRYZYS GOSPODARCZY. Kasa nie szła na jakieś tam ratowanie Grecji czy inne pierdoły. Wszyscy tak gadają na tą Platforme a nie pamiętają co było 6 lat temu. Wolę zagłosować na PO bo jestem liberałem a Ci co są przeciw Platformie są albo za PiSem albo są kibolami bądź gówniarzami po 15 lat którzy gadają to co rodzice uważają.



:mrgreen: A to ciekawe... ja nie mam 15lat, nie lubię piłki nożnej, nie jestem za PiSem, nie mieszkam z rodzicami i się ich nie muszę słuchać bo mam własne zdanie :D i nadal stwierdzam że PO zrobiło większy burdel jak za komuny :) moim zdaniem to właśnie osoby zaślepione Platformą mają jakiś kompleks :roll: coś w rodzaju
"ojej jak nie zagłosuje na PO to mnie wyśmieją :emo: ". Prawda jest taka że żadna partia nie jest dobra i trzeba sobie to uświadomić. Poza tym skoro jesteście tacy zaślepieni platformą to nawet nie zauważycie jak Polskie firmy (największe) zostaną wyprzedane, ale to są tak zwane dzieci których rodzice pracują w korporacjach i im się fajnie żyje bo rodzice na wszystko pieniądze dają :lol: idź popracuj uczciwie przez 2lata w tym kraju i wtedy włączaj się do dyskusji na temat tego czy PO jest dobre dla obywatela czy nie :)

ch...........07

2013-02-16, 00:42
@mnichu20 Ja jestem za tylko, jak już miała by być demonstracja, to nie mówić wprost w jakiej kwestii.
Bo z tego co mi wiadomo zbiorowisko ludzi ponad jakiś limit musi być zgłoszony do odpowiednich służb A czemu mówię, żeby nie podawać z miejsca prawdziwych intencji?
Żeby nie było takich akcji, że media podchwycą temat i zrobią z przykładowo stu tysięcznej demonstracji, np. pięciotysięczną i żeby nie działy się takie sytuacje:



Bo to moim zdaniem dość "popularne" działania... ;/

ox...........tr

2013-02-16, 00:50
Głosowałem na PO, pokazali co potrafią przez te 2 kadencje. Teraz już nawet nie czają się z tym, że mają wyj***ne i okradają obywateli, to widać gołym okiem.

1. Fotoradary - "dbamy o bezpieczeństwo naszych kochanych obywateli", a przy okazji zabieramy im resztki kasy na żarcie, na które większości ledwo starcza. Zabiera je zupełnie nikomu nie potrzebna straż miejska.
2. płatne autostrady - "trzeba utrzymywać autostradki" i ch*j z tym, że ok. 50% ceny paliwa to podatek na drogi
3. rozj***ne drogi - "bo kryzys, nie starcza pieniędzy na remonty" i ch*j z tym, że dostajemy od unii gruby hajs na drogi, który oczywiście jest rozkradany (w sumie już nawet oficjalnie, było)
4. rozj***ny ZUS - ratowanie rozkradanego (czyt. skromnego bądź dotkniętego przez kryzys) budżetu poprzez okradanie przyszłych emerytów (czyli m.in. nas o ile nie sp***olimy za granicę - btw. może właśnie myślą, że wszyscy sp***olimy w niedługim czasie i problem będzie z głowy)
5. rozj***na służba zdrowia - czekasz do specjalisty 6miesięcy i (o ile nie wykitujesz) dostaniesz j***ny ibuprom na złamanie otwarte odbytu.

Znudziło mi się wyliczanie, sami coś dojebcie.

Jest jeszcze Korwin - imho tylko on może doj***ć do pieca na tyle, by całe to szambo wyj***ło w kosmos z wielkim gównianym hukiem. Co prawda będzie chaos i zmiany zazwyczaj nie wszystkim się podobające, ale tak zaczynają się rewolucje. Innego wyboru, po którym nastąpią jakiekolwiek zmiany w systemie rządzenia, bo tego Polsce potrzeba, raczej nie ma.

Btw. jest bardzo prosty sposób na uprzykrzenie życia tym konowałom w Wiejskiej: przestać pić alkohol i palić fajki. Dochody rządu (nie państwa, rozkradane pieniądze nie są nasze, z definicji) spadną drastycznie i wszystko nabierze tempa. Tak k***a, koniec z ch*jowym sikaczem Tyskiem i tanią wódą za 2dychy. Duży wpływ na wydarzenia w kraju przy maksymalnej bierności ze strony obywatela - fucking genius.
Chce przynajmniej jednego hejta.

Magnic

2013-02-16, 01:10
Fajnie, że żaden z was nie pamięta jaka byłą sytuacja na świecie kiedy było PIS u władzy a co się dzieje teraz. Za PISsa nic się nie działa bo o niczym nas nie informowali, wszystko było dobrze bo nikt nic nie mówił a tak na prawdę nasza obecna sytuacja gospodarcza jest o niebo lepsza od tamtej. Poza tym podczas rządów PIS nie było "kryzysu".

Kryzysu nie ma i nigdy nie było. To tylko się dzieje w waszych głowach. Panika aby niczego nie stracić zamiast zacisnąć pasa na chwile aby potem zyski przerosły oczekiwania. Taka jest prawda, że gdyby ludzie olali, że upadł jeden głupi bank w USA to by nic nie było. Niby upada bank i nagle połowa firm bankrutuje? Ładne bajeczki. Mają produkty? Mają! Mają dłużników? Mają! I niby nie mają kasy aby się utrzymać?... Jak mnie wk***ia ta mentalność ludzi "o Boże! Stracę 1 grosz/cent! To za dużo! Trzeba wszczęć panikę!"

Że bronie PO? Bronie! Czemu? Bo znam ludzi którzy się wychowywali z Tuskiem. Jedynie co o nim mówią to, że nie ma głowy do takich rzeczy. Jest po prostu człowiekiem który nie wie co zrobić aby osiągnąć cel. Widać to na przykładzie realizowania przez niego rządów. On nie ma pojęcia co robi i jest naiwny. Śmieszą mnie te wasze teorie spiskowe, że "sprzedaje nas Rosji". Litości...

Nie mniej jednak nie będę głosował w przyszłych wyborach. Jak na razie nie ma partii na którą można głosować. Szkoda jedynie, że lemingi i tak pójdą głosować na swoją kochaną partię bo "z nimi będzie lepiej" (ch*j z tym, że z nimi było gorzej) lub "wstyd nie iść na wybory! Co z ciebie za patriota?!". Może raz jakby się udało aby nikt nie poszedł na wybory (no, może przynajmniej głosy nieważne) to może by się politycy wystraszyli o swoje dupy. Czasami naprawdę poważnie rozważam wyjazd z tego wyp*zdowa do Niemiec gdzie polakom za samą chęć do pracy idzie +500euro do pensji, ale nie chce mi się uczyć tego upośledzonego języka.

Jedyne sensowne rozwiązanie to wywołać rewolucję i podjąć do władzy młody i wykształcony rząd, który ukończył stosowne studia a nie "mam duplom szambo nurka, chce być prezydentem!" Czasami sam się zastanawiam aby nie pójść w politykę i samemu nie spróbować czegoś naprawić. Nie mniej jednak nie mam zamiaru rozpie**alać sobie opinii człowieka uczciwego i stać się "złodziejem i pro-ruskiem". Tak, k***a. Dobrze czytacie. Jestem uczciwy. Nie ważne ile mi się zapłaci to i tak wydam wszystkie brudy i oszustwa. Jedyne na czym mi w życiu zależy to sprawiedliwość i uczciwość.