18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej z 2007 r.

delmonte1 • 2013-02-15, 22:52
KONFRONTACJA Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Niniejszy spot wyborczy jest tak nasycony prawdą i pewnością siebie, że partia, która go nakręciła na pewno nie będzie mieć nic przeciwko temu, iż został wykorzystany w powyższym filmie. W końcu to właśnie dzięki temu spotowi ów partia wygrała wybory parlamentarne w 2007 r. i pełni władzę już przez dwie kadencje! Obywatele mają prawo podziwiać jak szybko spełniają się obietnice zamieszone na spocie.
PS: Jeśli materiał, który obejrzałeś/aś nie śmieszy Cię - masz rację... Z tragedii nie wolno się śmiać.

źródło - YouTube: /watch?v=pd3_amLsj1w

ch...........07

2013-02-16, 01:27
@Magnic żaden wstyd lecz prawo ;) Też pie**ole i nie idę do urny. Nie ma ch*ja, żeby mnie coś do tego skłoniło. Znając życie przed wyborami znowu się zacznie cyrk z gwiazdami, mający na celu uświadomienie rodaków "Twój głos jest ważny". I faktycznie jest ważny ale w chwili gdy nie zostanie oddany.
Gdyby zmobilizować naszych kochanych gamoni (mam ich od ch*ja w rodzinie) do NIE głosowania, to może, może kto wie :)
Aha i jeszcze jedna moim zdaniem istotna kwestia, nie opierajcie swoich poglądów o statystki zbierane przez CBOS czy jemu podobnych. To jest stek bzdur i miałem okazje sam się o tym przekonać kilka miesięcy wstecz. Kolega poprosił mnie żebym wziął udział w ankiecie, i wziąłem. Co z tego, że nie było mnie przy jej wypełnianiu, co z tego, że kiedy ktoś z "centrali" dzwoniłbym do mnie w kwestii ankiety miałem podać dane osoby której na oczy nie widziałem a która podobno jest mną.
Ludzie media robią wam takie wirowanie w czaszce, że wasza naiwność aż razi po oczach.
Chcecie zmian to dogadajcie się ze znienawidzonym sąsiadem, jego NIE-głos jest ważny :)

lith

2013-02-16, 01:34
W ostatnich wyborach nie głosowałem, ale muszę przyznać, że rudy i spółka mnie pozytywnie zaskoczyli. Spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. Że wszystko pie**olnie, a oni będą tłumaczyć się kryzysem. A tu jeżdżę nowymi drogami, zajęcia mam w nowych budynkach. Euro nam nie zabrali. W mieście masa inwestycji, znajomi łapią całkiem fajne posadki, zakładają firmy, dostają hajs z jakichś dotacji. Nikt mnie nie straszy, nie lata z podsłuchem, nie szantażuje. Jako mający w politykę wyj***ne mogę się zająć swoimi sprawami i nawet państwo za mocno mi w tym nie przeszkadza. Oczywiście niektóre pomysły są totalnie popie**olone, ale póki co realnej alternatywy nie widzę (pie**olenie na sadolu o obalaniu systemu się nie liczy).

Zl...........ny

2013-02-16, 01:44
lith napisał/a:

W ostatnich wyborach nie głosowałem, ale muszę przyznać, że rudy i spółka mnie pozytywnie zaskoczyli. Spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. Że wszystko pie**olnie, a oni będą tłumaczyć się kryzysem. A tu jeżdżę nowymi drogami, zajęcia mam w nowych budynkach. Euro nam nie zabrali. W mieście masa inwestycji, znajomi łapią całkiem fajne posadki, zakładają firmy, dostają hajs z jakichś dotacji. Nikt mnie nie straszy, nie lata z podsłuchem, nie szantażuje. Jako mający w politykę wyj***ne mogę się zająć swoimi sprawami i nawet państwo za mocno mi w tym nie przeszkadza. Oczywiście niektóre pomysły są totalnie popie**olone, ale póki co realnej alternatywy nie widzę (pie**olenie na sadolu o obalaniu systemu się nie liczy).



Donald, że ci nie wstyd... ;)

Te...........ed

2013-02-16, 01:54
"Polacy to wielki i mądry naród", a potem ten śmiech. Nie wiem co Cię w tym bawi lewaku!

elvese1

2013-02-16, 02:24
Farmerx napisał/a:



Kolejny pojeb, który nigdy za granicą nie był, ch*ja wie i ch*ja widział, ale pociśnie "polaczków" bo to teraz modne.



tak sie sklada, ze ja jestem i to prawda wiec nie pie**ol głupot bo pierwsza osoba, ktora Cie wypie**oli na hajs za granicą to inny polak, ktory wykorzysta Twoje zaufanie, j***ć polaczków karierowiczów hehe.

mnichu20

2013-02-16, 03:54
lith napisał/a:

W ostatnich wyborach nie głosowałem, ale muszę przyznać, że rudy i spółka mnie pozytywnie zaskoczyli. Spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. Że wszystko pie**olnie, a oni będą tłumaczyć się kryzysem. A tu jeżdżę nowymi drogami, zajęcia mam w nowych budynkach. Euro nam nie zabrali. W mieście masa inwestycji, znajomi łapią całkiem fajne posadki, zakładają firmy, dostają hajs z jakichś dotacji. Nikt mnie nie straszy, nie lata z podsłuchem, nie szantażuje. Jako mający w politykę wyj***ne mogę się zająć swoimi sprawami i nawet państwo za mocno mi w tym nie przeszkadza. Oczywiście niektóre pomysły są totalnie popie**olone, ale póki co realnej alternatywy nie widzę (pie**olenie na sadolu o obalaniu systemu się nie liczy).



Ale kolego masz optymistyczny światopogląd :-D więc śpieszę Ci na ratunek:
Nowe drogi na które nałożono takie opłaty za przejazd że się w głowie nie mieści dodatkowo niektóre drogi nie zostały dokończone, a właściciele firm zbankrutowali bo Polska nie chciała im oddać pieniędzy i jeszcze nałożyli na nich jakiś podatek :mrgreen: . Zajęcia masz w nowych budynkach hmm szkoły prywatnej? A jeśli państwowej to uwierz że te twoje nowe budynki i tak były w planach więc to żadne uh ah... poza tym to zazwyczaj gmina, miasto wykłada pieniądze... na takie inwestycje. Euro a i owszem nam nie zabrali, ale za to dziura budżetowa powiększyła się niewiarygodnie. Masa inwestycji (patrz odp. temat szkoły) + prywatne firmy Polskie i zagraniczne.
Fajne posadki no to gratuluję, zakładają firmy no to powodzenia nie dość że obniżyli próg zarobków rocznych nie objętych koniecznością kupna kasy fiskalnej (co wiąże się z dość sporymi kosztami) z 40tys. do 20tys./rocznie, to jeszcze powiększają ZUS z 700 na 1000zł :) miesięcznie. Dotacje były nawet za czasów Kaczyńskiego więc to żadna rewelacja. :roll: Podsumowując widać że masz na politykę głęboko wyj***ne bo totalnie nie masz pojęcia co się dzieję w państwie jak było wcześniej, a jak teraz wszystko radykalnie drożeje i jak bardzo obcinane są wszystkie wypłaty, pomoce, dodatki (nie mówię że tamten rząd był lepszy, ale nie było takich cięć). ;-)

Loaloa

2013-02-16, 03:59
Wybierzcie sobie Korwina, przecież was tu tak dużo i tacy mundrzy jesteście. Po tym, jak się koronuje na króla wszystkim od razu się polepszy. Powiem szczerze, uwielbiam czytać wasze spinki na rząd, tak sobie myślę, że taka tłuszcza zwyczanie zasługuje na to, by być dymana w dupsztale przez Tuska i spółkę. Z waszych pseudopatriotycznych wynurzeń bije taka bezdenna głupota, że wręcz pragnę by was zagłodzili na śmierć, albo chociaż odciął prąd.

Wiecie jak będzie? adejdzie czas następnych wyborów, któe Tusk przejebie z kretesem. Wygra Kaczucha w koalicji z róznej maści przygłupami, byle tylko wikszość u koryta mieć. I wtedy dopiero zobaczycie co znaczy mieć przesrane. Czego sobie i wam z całego serca życzę.

DwaWilki

2013-02-16, 06:24
Loaloa napisał/a:

Wybierzcie sobie Korwina, przecież was tu tak dużo i tacy mundrzy jesteście. Po tym, jak się koronuje na króla wszystkim od razu się polepszy. Powiem szczerze, uwielbiam czytać wasze spinki na rząd, tak sobie myślę, że taka tłuszcza zwyczanie zasługuje na to, by być dymana w dupsztale przez Tuska i spółkę. Z waszych pseudopatriotycznych wynurzeń bije taka bezdenna głupota, że wręcz pragnę by was zagłodzili na śmierć, albo chociaż odciął prąd.

Wiecie jak będzie? adejdzie czas następnych wyborów, któe Tusk przejebie z kretesem. Wygra Kaczucha w koalicji z róznej maści przygłupami, byle tylko wikszość u koryta mieć. I wtedy dopiero zobaczycie co znaczy mieć przesrane. Czego sobie i wam z całego serca życzę.




Takiś "mundry"? To ja na najbliższych wyborach zagłosuje na Korwina. Tobie i Tobie-podobnym na złość. :mrgreen:

z góry mówię, na pis sram, na po również. Ale na złość i ch*j!

Mua-Swirus

2013-02-16, 09:09
Farmerx napisał/a:


Beria1 napisał/a:

Może i kłamliwe ale także to wina polaczków cebulaczków co wolą sobie k***a nogi podstawiać. Pojedź za granicę, nikt Cię tam poza ruskiem albo polakiem nie okradnie.


Kolejny pojeb, który nigdy za granicą nie był, ch*ja wie i ch*ja widział, ale pociśnie "polaczków" bo to teraz modne.


Ogarnął mnie pusty śmiech czytając Twój post. Sam spędziłem w Anglii pół roku i to wystarczyło żeby przekonać się o tym na własnej skórze. Największe sk***ysyny to właśnie Polacy, nikt Cie tak nie opie**oli ze wszystkiego (nawet k***a brudnych gaci) jak "rodak". Nikt Ci nie utrudni życia tak jak "rodak". Jakieś 70% Polaków na wyspach to najgorsza patologia jaką w życiu widziałem. Więc nie pie**ol mi tu farmazonów bo tylko Polak sprzeda cie za paczkę gwoździ.

ellsworth

2013-02-16, 09:19
Wszystko fajnie, tylko że w 2007 roku kiedy Polska i światowa gospodarka była w rozkwicie można było snuć takie wizje. W następnym roku upadł Lehman Brothers i cała gospodarka się sypnęła na skalę niespotykaną wśród obecnie żyjących, tak więc jedyne co można zarzucić temu spotowi to fakt, że Tusk nie okazał się wróżką i nie przewidział światoego kryzysu.

Sl...........nx

2013-02-16, 09:51
ellsworth napisał/a:

Wszystko fajnie, tylko że w 2007 roku kiedy Polska i światowa gospodarka była w rozkwicie można było snuć takie wizje. W następnym roku upadł Lehman Brothers i cała gospodarka się sypnęła na skalę niespotykaną wśród obecnie żyjących, tak więc jedyne co można zarzucić temu spotowi to fakt, że Tusk nie okazał się wróżką i nie przewidział światoego kryzysu.



k***a, przestańcie wyjeżdżać z tym j***nym kryzysem.
Kryzys ratuje PO dupę, gdyby nie on, to nie miałby na co zwalić winy, a byłoby tak samo.
Przecież mamy wzrost gospodarczy (chociaż coraz mocniej hamuje). Nie odczuwamy tego wzrostu przez obsługę naszego zadłużenia.

Wystarczyłoby zostawić ludziom ich pieniądze w ich kieszeniach, one i tak by do rządu wróciły w formie akcyzy i VAT. Jesteśmy krajem niemal w pełni samowystarczalnym, kryzys może nas pie**olić.
Nie mamy waluty Euro. Silniejsza gospodarka, większa siła nabywcza naszego pieniądze mogłaby sprawić, że bardzo byśmy zyskali w stosunku do państw strefy Euro, w których ten kryzys faktycznie jest.
Wszystko jak krew w piach.

LICH0

2013-02-16, 09:59
Beria1 napisał/a:

Może i kłamliwe ale także to wina polaczków cebulaczków co wolą sobie k***a nogi podstawiać. Pojedź za granicę, nikt Cię tam poza ruskiem albo polakiem nie okradnie.




Nie mierz innych swoją miarą.

ch...........07

2013-02-16, 10:57
Tylu Polaków z tekstem "Polakowi nie ufaj, Polak Cię okradnie", zajebiście panowie, teraz powiedzcie to swoim polskim dzieciom, że jesteście polskiej złodziejskiej krwi i one również. Ja myślałem, że największe pole buraków jest na Wiejskiej, ale wy wcale nie z lepszego gatunku. Pozdrawiam złodziei - Złodziej.

mustafa

2013-02-16, 11:09
Trzeba to dać na harda.

ox...........tr

2013-02-16, 11:22
cherry007, tak wychował nas ten system. Człowiek żeby przeżyć w tym burdelu musi się dostosować i tak, uważam się za kombinatora (może nie złodzieja) ale jeśli człowiek ledwo wiąże koniec z końcem chociaż zapie**ala w robocie 12h to jego wina, że zaczyna kombinować kosztem innych, czy wina systemu w jakim się wychował? Buraki na Wiejskiej też zostały wyhodowane w tym zj***nym systemie i trzeba się liczyć z tym, że większość polaków też ma taką mentalność. Musi minąć przynajmniej jedno pokolenie w zdrowym poukładanym państwie, co oczywiście nigdy nie nastąpi - nie mamy wpływu na tak radykalne zmiany, a tym na górze się nie opłaca.