18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spory w airsofcie

kackss • 2015-07-14, 18:48
Witam,
Ostatnio na wypadzie airsoftowym w Bydgoszczy zaistniała tak sytuacja. Nagrywający użył umownego znaku wykluczającego przeciwnika z rozgrywki (zabija go), by uniknąć niepotrzebnego bólu związanego z małym dystansem... Reakcja ofiary zaskakująca... :idzwch*j:

Nemayu

2015-07-15, 16:13
Ogarnijcie, że go typek nawet nie usłyszał. Obrócił się i mówi pif paf nie żyjesz bo myślał, że się debil na coś czai. Albo udawał
Nie poczuł kulki ani nie usłyszał pif paf, więc cały czas żyje.
Poza tym pyta się co powiedział, odpowiedź jeb jeb jeb.
Płypłypłybłębłe to nie jeb jeb jeb z tego co wiem.

To tak jakbyś wybiegł z karabinem i zapomniał strzelać i miał pretensje, że nikt nie umarł.

Faktycznie powinien uznać, że mógł nie usłyszeć i się poddać, ale pewnie poczuł się robiony w ch*ja, więc zrobił się agresywny.

Ciekawi mnie jak oni rozstrzygają pojedynek 3 na 3? pif paf pif paf i wszyscy na raz martwi? Jak strzelają do siebie nawzajem to kto dostał najpierw? Może jednak wystrzelił po swojej śmierci.

Gówniana zabawa. Za dużo okazji do naciągania. Nawet nieświadomego. Jak dzieci z kijami "nie żyjesz"->"nie, to ty nie żyjesz"->"włączyłem barierę i jestem nieśmiertelny"->"ja włączyłem barierę wcześniej" itd.

UBcjaPOLSKA

2015-07-15, 16:23
I dobrze tak nagrywającemu. Ja bym gościowi już wyj***ł, a potem przekazał filmik wszem i wobec dlaczego wpie**ol dostał. Ale ja jestem duży.

Samudaripen

2015-07-15, 17:16
Ja miałem podobną sytuacje, podszedłem do kolegi i mówię mu, że nie żyje, a on mi na to, żebym spadał na drzewo, to ja mu mówię, że jest idiotą, a on mi "kto się przezywa tak sam się nazywa", wtedy zaczęliśmy się przepychać i na ziemię upadła moja replika kałacha, ulegając zniszczeniu, więc wyj***łem mu w nos i zniszczyłem jego replikę M4, a on mi na to, że jestem u jego mamy, bo jego pistolet był droższy. Jego stara zadzwoniła do moich starych i dostałem wpie**ol, na drugi dzień bawiliśmy się w skoki narciarskie na zjeżdżalni pod blokiem, a później jaraliśmy pierwsze szlugi. Ach te dzieciństwo, tylko te dzieciaki na filmie jakieś takie wyrośnięte są, może wpie**alają podwójną porcję danonków?

mrthebenek

2015-07-15, 17:34
Bawia sie w strzelanie, a boja sie strzelic z malenkiej plastikowej kuleczki bo "zaboli".
Jakby mi koles wyskoczyl z "jebjebjebjebjeb" to bym go wysmial, oczywiscie po uprzednim ostrzelaniu..

co...........us

2015-07-15, 17:49
Ale nie rozumiecie że on nie rozumie tego, i ch*j w kakaowe oko.

TheByQ

2015-07-15, 17:54
@mrthebenek Widać że się ch*ja znasz na tym temacie. Przy mocniejszych replikach można komuś np. zęby powybijać, dlatego z bliska się nie strzela gdy masz coś mocnego. Nie robisz problemów SOBIE, a nie komuś. Ale jak tak bardzo chcesz to możesz zademonstrować jaki z ciebie cwaniak i jak "maleńkie plastikowe kuleczki" przyjmujesz na klatę. Nagraj i wrzuć na sadola to chociaż piw trochę dostaniesz.

@Nemayu Dużo okazji do naciągania? Jak się nie przyznasz 2-3 razy to za następnym strzelają do skutku, a przy magazynkach na 180-500 kulek i ok. 500 fps to przez tydzień będziesz wyglądać jakbyś się na ul wydupcył. Nie ma bata by ktoś normalny po czymś takim dalej udawał.

q800

2015-07-15, 18:01
Airsoft jest świetny. Miło wspominam czasy, gdy się w to bawiłem. Czasem zastanawiam się, czy do tego nie wrócić :)

rew123321

2015-07-15, 18:52
w paintballu by tak nie cwaniakował