18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spory w airsofcie

kackss • 2015-07-14, 18:48
Witam,
Ostatnio na wypadzie airsoftowym w Bydgoszczy zaistniała tak sytuacja. Nagrywający użył umownego znaku wykluczającego przeciwnika z rozgrywki (zabija go), by uniknąć niepotrzebnego bólu związanego z małym dystansem... Reakcja ofiary zaskakująca... :idzwch*j:

W............R.

2015-07-15, 05:43
Nie jestem fanem, ale według powszechnie przyjętych zasad fair-play za takie oszustwo cwe*uś powinien mieć tak z rocznego bana u organizatora.

modoc

2015-07-15, 09:05
Jaranie się airsoftem to pedalstwo.

józekdeluxe

2015-07-15, 11:18
Tak właśnie wyobrażałem sobie ten sport. To ja już wolę moją wiatróweczkę.

Dexterous

2015-07-15, 13:42
Powinien tam wjechać 3. ziomek, z jakąś m249, z mocną sprężyną i obu tym p*zdeczkom zrobić tarkę z ryja... Wtedy bym dał piwo :D

sandal007

2015-07-15, 13:54
Podobna sytuacje mialem na paintballu. Byly 2 druzyny, dosc duze bo po 20 osob.
Podeszlem goscia ( koksa z tribalem na lapie ) z flanki i wywalilem mu 3 kuleczki po lapie.
I mowie zeby spadal do safezonu bo zostal trafiony. A on , zebym sp***alal i jak mi sie nie podoba to moze mi jebnac.

Niestety idiota nie zauwazyl sedziego z boku , ktory wyj***l go z tej i kolejnej rozgrywki za oszukiwanie :D

Acha i olejcie te wszystkie smutne piz.y co pisza cos o pedalstwie.
To ci sami ktorzy szydza z audi, golfa, merca a potem wsiadaja do autobusu, zeby dojechac do gimbazy.

Janóż

2015-07-15, 13:58
w sumei jak jest ustalony znak "pifpaf" to po ch*j jakieś łubudubudubudubudubu". a poza tym to jak dzieci na podwórku :D

LenoXPL

2015-07-15, 14:03
Nie znam się na airsofcie i zasadach tam panujących, ale równie dobrze mógł powiedzieć "r*cham ci matkę"... i gdyby tamten koleś był normalny i umiał grać fair to by opuścił pole walki i tyle. Dobrze, że była kamera i się uwieczniło, może odwrócą się koledzy od niego i już nie będą się z nimi bawili :D

dodzor

2015-07-15, 14:04
Śmieszą mnie wasze posty, airsoft to przede wszystkim dobra zabawa i fairplay, nikt tam nie jeździ po to, żeby robić ze swojego przeciwnika ser szwajcarski serią z metra. Na filmiku widać błąd obydwu stron. Wbiegający do budynku mógł spokojnie do niego strzelić na ogniu pojedyńczym w plecy, ale najwyraźniej stwierdził, że ma za mocną replikę i może zrobić mu krzywdę, powinien w niego wycelować i dać mu wyraźnie do zrozumienia, że nie żyje, krótkim stanowczym poleceniem "nie żyjesz" albo "trup" i było by po problemie. Mimo to gdybym był na miejscu tego drugiego gościa, dawno bym już zszedł i nawet się nie kłócił, bo wiadomo, że ten wbiegający do budynku zdążył by mnie trafić zanim bym się zorientował. A za te groźby typu "wypad, bo ci wyjebe" czy "idź, bo ci zajebe" to powinien być permanentny wypie**ol ze środowiska ASG, bo takich toksycznych typków nam nie potrzeba.

Podsumowując, wielki czarny ku*as w dupe dla gościa w budynku, widać, że jakiś cham, który nie zna zasad fairplay i włącza mu się agresor przy każdej możliwej okazji.

bimaczow

2015-07-15, 14:07
co za grubas pie**olony k***a.. jeszcze się sapie , zapie**olił bym w ryj i k***a tyle by było , miał by , pif paf .

dr.benzoesan

2015-07-15, 14:08
Po pierwsze to chyba "jebjebjebjeb" nie jest umownym okrzykiem strzalu tylko "pif paf"

Po drugie rownie dobrze moglas tam wejsc i krzyczec "pomidor pomoror pomidor"

A po trzecie jakbys sie poplakala to moze by ustapil

Hazio

2015-07-15, 14:12
dr.benzoesan napisał/a:

Po pierwsze to chyba "jebjebjebjeb" nie jest umownym okrzykiem strzalu tylko "pif paf"

Po drugie rownie dobrze moglas tam wejsc i krzyczec "pomidor pomoror pomidor"

A po trzecie jakbys sie poplakala to moze by ustapil



O k***a, jesteś takim zjebem czy tylko udajesz?

Trzeba jakoś złapać kontakt do tego gościa i narobić mu lipy, nauczy się zasad fair - play i oduczy buractwa. :snajper2:

Pajoresko

2015-07-15, 15:09
za tego downa to by w p*zdę wyłapał...

h4XX0rZ

2015-07-15, 15:14
Full Contact i niema pie**olenia :D

pve11

2015-07-15, 16:11
Dorosły chłop i "pif paf nie żyjesz", no nie mogę. :D