18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj na drzewo

Mateush444 • 2020-01-24, 00:08
Pasażerom nie spodobał się zapach babki :kupa:


lukasz1992007

2020-01-25, 09:06
adl123 napisał/a:

Zapraszam do stolycy



o k***ancka Panie!! dużo jeszcze komunikacją po stolycy ale szczerze dosłownie ANI razu takiego przypadku nie spotkałem, no może z raz jak gość troszeczkę śmierdział ale to tyle

crop1337

2020-01-25, 19:53
Strzalka34 napisał/a:

Ale ta jedna "graszynka" to jaki kierownik wszytskiego panie kierowca przykro mi nie jedziemy w domu tez pewnie mezus pomiatany cale zycie... Taki typ rzadzacej sie i zarozumialem bladzi :/ a babka faktycznie jak j***la to powinna Wyjsc, ale znajac takie bladzie to moze lekko zalatywala ale ona musiala pogdaczec bo wiadomo PANI KIEROWNICZKA



Nie wiem jak często masz okazje korzystać z publicznych środków transportu ale z mojego doświadczenia wiem, że śmierdziele to praktycznie pewniak każdej podróży. Po paru ładnych latach korzystania z takiego transportu praktycznie codziennie, można dosłownie och*jeć wiedząc, że płaci się kasę za to gówno a taki śmierdziel jedzie za free i jeszcze samą swoją obecnością sprawia, że garderoba, którą ma się na sobie przy takim spotkaniu nadaje się do utylizacji... Dlatego właśnie ch*j mnie trafia jak kontroler czy kierowca nic z tym nie robi mimo, że jak słusznie kierowniczka w filmie zauważyła w regulaminie stoi napisane ŚMIERDZIELE WON. W swoim życiu tylko raz widziałem jak kierowca zatrzymał pojazd i na zbity pysk wywalił elitę towarzyską z ostatnich siedzeń. Kontrolerka z filmu przeprosiła za zaistniała sytuacje kierowcę i mimo, że powoduje to jakieś tam uniedogodnienia dla reszty pasażerów chwała jej za to, że śmierdząca raszpla dwa razy zastanowi się zanim ponownie wsiądzie do komunikacji.

soohar

2020-01-25, 23:54
ProVVe napisał/a:

(...) teraz pytanie czy juz wtedy tak j***ł epicko



j***ł epicko, to jest gwarantowane.


Xs...........33

2020-01-26, 01:31
atomboy napisał/a:

mieliśmy kumpla nazywaliśmy go smalcuś, tzn nie kumpel ale jedyny miał kompa sk***ysyn tłusty nie dość, że gruby to tłusty na prawdę. Klawiatura wtedy były białe każdy klawisz miał taką obwódkę. Gile przyklejone na ścianę utworzyły jakiś nowy minerał. Ale to nie było najgorsze sk***iel tak śmierdział, że jak było lato to wysyłaliśmy go do sklepu po jakieś rzeczy, żeby go z godzinę nie było. Sklep był blisko ale j***niec była tak gruby że trwało to cały dzień.
Rodziców miał spoko kazali się myć i w ogóle burdy o to robili. Odcinali neta, kompa wywalali dosłownie nic nie pomagało.
Raz pultał się do jakiegoś typa a ten go popchnął jego grube dupsko utknęło między PIASKOWNICĄ A OGRODZENIEM nie mógł się podnieść ani wydostać no ale dobra. Obcy go bić nie będzie więc zlaliśmy tamtego typa .
Miał spoko siostrę, taka nie bardzo upasiona ale z tego co wiemy dawała każdemu. My wtedy jedyne zainteresowanie to Heores II i III
Raz przyszedł typ wydziarany z 20 lat ona wtedy nie była pełnoletnia, sprzedał jej lepa potem się przytulali i poszli się dupić do innego pokoju. Po latach tak widzę, że to niezłą patologia była. A my w samym środku....
Dramat.. Smalcuś. ... wyjechał do Włoszech tam zyskał przezwisko fetente zanim idiota połapał o co chodzi minął rok. Mieszka tam 10 lat i dopiero teraz potrafi poskładać zdanie w monopolowym. Nic się nie zmienił. Odwiedziliśmy go raz ale przezornie w hotelu obok się zatrzymaliśmy. Na jego mieszkaniu niby spoko centrum etc. k***a mać, chłop płaci 350 euro za POKÓJ z oknem wielkości judasza w drzwiach z materacem przyczepianym na rzepy do ściany jak nie jest używany z wspólną łazienką na zewnątrz bez prysznica. Myje się w takiej misce ale nie często....
Już ch*ja żal się zrobiło i znaleźliśmy za tą samą cenę normalne mieszkanie. Każdy kto go spotka może go wyj***ć na kasę KAZDY nawet martwy.
Jeszcze mu wmówił koleś (wynajmujący to anglik) że wifi w ITALII jest drogie i musi 25 euro miesięcznie płacić... tak utrzymuje cały net XD
Nie ma rady na takiego człowieka tak zawsze będzie



Smutno mi się z niewiadomego powodu zrobiło, szkoda mi tego gościa.