18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj na drzewo

Mateush444 • 2020-01-24, 00:08
Pasażerom nie spodobał się zapach babki :kupa:


mygyry

2020-01-24, 08:34
Trochę mi jej żal :-?

klawyzwawy

2020-01-24, 08:42
oho, komuś internet podłączyli.

tofik2230

2020-01-24, 08:51
U mnie w robocie jest koleś co nie pierze ubrań roboczych. Zmienia ubrania jak się popsuja ( dziury, wytarcia) czyli co jakies 3-4 miesiace. Nikt nie chce z nim pracować bo smród jest taki że każdego zrywa na rzyganie. Po kilkunastu interwencjach kierownika w końcu przeniesli go z hali na montaż na zewnątrz.

Karboksylator

2020-01-24, 09:03
babka,\ mistrzyni ciętej riposty:) na odchodne piękną wiązankę puściła :)

woytasw

2020-01-24, 09:30
Im dłużej troll jedzie autobusem tym dłużej autobus jedzie trollem.

Strzalka34

2020-01-24, 10:11
Ale ta jedna "graszynka" to jaki kierownik wszytskiego panie kierowca przykro mi nie jedziemy :P w domu tez pewnie mezus pomiatany cale zycie... Taki typ rzadzacej sie i zarozumialem bladzi :/ a babka faktycznie jak j***la to powinna Wyjsc, ale znajac takie bladzie to moze lekko zalatywala ale ona musiala pogdaczec bo wiadomo PANI KIEROWNICZKA :D

Juzwa

2020-01-24, 11:59
ProVVe napisał/a:

Miałem w pracy takiego śmierdziela, że ludzie autentycznie rzygali na miejscu lub lecieli do kibla. Koles pracował, spał, chyba oprzątał oborę w tych samych ciuchach... Smród potu po kilku miesiącach unikania wody jest tak intensywny, że wystarczyło, że gdzieś chwilę stał, a całe pomieszczenie waliło. Koles tak śmierdział, że kiedyś dostał pracę przez pośrednika do szkopów to agencja czy konkretnie ta osoba co go "wyłapała" musiała płacić za niego karę. Nikt nie chciał z nim pracować, siedzieć obok, a co dopiero spać w jednym pokoju... Ogólnie cała familiada taka.. Brat jego miał grzybicę stóp na takim poziomie, że nawet słyszałem kasował smród tego gostka. Zawsze się zastanawiałem czy zawsze tak było bo koleś ma dzieciaka, ale baba dawno uciekła i teraz pytanie czy juz wtedy tak j***ł epicko



A wy co, wideł nie mieliście, żeby go wypchnąć z budynku bez dotykania?

gnojarz

2020-01-24, 13:35
Strzalka34 napisał/a:

Ale ta jedna "graszynka" to jaki kierownik wszytskiego panie kierowca przykro mi nie jedziemy w domu tez pewnie mezus pomiatany cale zycie... Taki typ rzadzacej sie i zarozumialem bladzi :/ a babka faktycznie jak j***la to powinna Wyjsc, ale znajac takie bladzie to moze lekko zalatywala ale ona musiala pogdaczec bo wiadomo PANI KIEROWNICZKA



A to ona nie jest kanarem?

No jest, podczas rozmowy z policją wspomniała, ze z kontroli mzk jest.

Elektro-Mech

2020-01-24, 17:42
ProVVe napisał/a:

Miałem w pracy takiego śmierdziela, że ludzie autentycznie rzygali na miejscu lub lecieli do kibla. Koles pracował, spał, chyba oprzątał oborę w tych samych ciuchach... Smród potu po kilku miesiącach unikania wody jest tak intensywny, że wystarczyło, że gdzieś chwilę stał, a całe pomieszczenie waliło. Koles tak śmierdział, że kiedyś dostał pracę przez pośrednika do szkopów to agencja czy konkretnie ta osoba co go "wyłapała" musiała płacić za niego karę. Nikt nie chciał z nim pracować, siedzieć obok, a co dopiero spać w jednym pokoju... Ogólnie cała familiada taka.. Brat jego miał grzybicę stóp na takim poziomie, że nawet słyszałem kasował smród tego gostka. Zawsze się zastanawiałem czy zawsze tak było bo koleś ma dzieciaka, ale baba dawno uciekła i teraz pytanie czy juz wtedy tak j***ł epicko



Też w robocie miałem do czynienia z takim śmierdzielem, jeszcze j***ny sam skracał dystans przy jakichś zadaniach stykając się swoimi kłakami na łbie, do tego smród z niegolonych pach. Mało tego, sam się szczycił niezbyt częstym myciem, bo to szkodliwe, jak sądził. Na szczęście już z nim nie robię. Łapy opadają na takich sp***oleńców. Ogólnie uważam, m.in. po jego zachowaniu, że dobry lekarz orzekłby mu jakiś stopień ułomności i tu nie ma się z czego śmiać.

Xs...........33

2020-01-24, 17:53
Aż czuję jej smród przez monitor, a nie czekajcie, to ja.

zakroj_jewiesz

2020-01-24, 19:24
Wszędzie powinni takich śmierdzacych "ludzi" wyrzucać. Ciągle spotykam zaszczanych, smierdzacych meneli w autobusach. A później siedzenia są zasikane i brudne. Tfu.





SirMajkel

2020-01-24, 19:45
pamiętam na siłkę przychodził taki typ co brał towar a na blockery to już posępił kasy i tak od niego jechało, że cała siłownia robiła się pusta.

ProVVe

2020-01-24, 20:49
Hannibalndm napisał/a:

Za opowieść własną dam piwko. I co z twoim braciakiem? Poradził sobie z tą grzybicą?



Aaa jak!

PS. jesteś z jakiegoś końca Polski Lublin kielce? ten "braciak" gdzies to slyszalem na jakis kresach :-D

Juzwa napisał/a:

A wy co, wideł nie mieliście, żeby go wypchnąć z budynku bez dotykania?



Gdyby to było w oborze albo w jakiejs okolicy moze i by byly... Pamietam jak raz szarpał się z jednym i go chwycił pod pachę...... k***a... Nikt go nie chciał dotknąć to tez nikt nie pomógł biedakowi... Był jak szef sycylijskiej mafii "nietykalny".... Ale był plus jeden tego. Za flaszkę podejmował się każdej jebiącej pracy typu nieczystości etc . Pomyślcie tylko, że wyobrażacie sobie największy smród jaki możecie mnożycie to jeszcze parę razy i siedzicie z takim w autobusie. Był taki kawał chłopa większy od mojej skromnej osoby i niestety... Rozmiar to nie wszystko bo gdy tamten przechodzil "łysy" (pseudonim jegomościa) z miejsca rzygał i wybiegał na dwór

Ja...........ro

2020-01-24, 22:02
jak trzeba wywalić śmierdzącą 90letnią staruszkę to spoko luz, ale wywalić menela to nie ma nigdy chętnego. Nie umniejszając, dobrze, że ja wyj***li.

atomboy

2020-01-25, 01:43
mieliśmy kumpla nazywaliśmy go smalcuś, tzn nie kumpel ale jedyny miał kompa :) sk***ysyn tłusty nie dość, że gruby to tłusty na prawdę. Klawiatura wtedy były białe każdy klawisz miał taką obwódkę. Gile przyklejone na ścianę utworzyły jakiś nowy minerał. Ale to nie było najgorsze sk***iel tak śmierdział, że jak było lato to wysyłaliśmy go do sklepu po jakieś rzeczy, żeby go z godzinę nie było. Sklep był blisko ale j***niec była tak gruby że trwało to cały dzień.
Rodziców miał spoko kazali się myć i w ogóle burdy o to robili. Odcinali neta, kompa wywalali dosłownie nic nie pomagało.
Raz pultał się do jakiegoś typa a ten go popchnął jego grube dupsko utknęło między PIASKOWNICĄ A OGRODZENIEM nie mógł się podnieść ani wydostać no ale dobra. Obcy go bić nie będzie więc zlaliśmy tamtego typa :) .

Miał spoko siostrę, taka nie bardzo upasiona ale z tego co wiemy dawała każdemu. My wtedy jedyne zainteresowanie to Heores II i III :)
Raz przyszedł typ wydziarany z 20 lat ona wtedy nie była pełnoletnia, sprzedał jej lepa potem się przytulali i poszli się dupić do innego pokoju. Po latach tak widzę, że to niezłą patologia była. A my w samym środku....

Dramat.. Smalcuś. ... wyjechał do Włoszech tam zyskał przezwisko fetente zanim idiota połapał o co chodzi minął rok. Mieszka tam 10 lat i dopiero teraz potrafi poskładać zdanie w monopolowym. Nic się nie zmienił. Odwiedziliśmy go raz ale przezornie w hotelu obok się zatrzymaliśmy. Na jego mieszkaniu niby spoko centrum etc. k***a mać, chłop płaci 350 euro za POKÓJ z oknem wielkości judasza w drzwiach z materacem przyczepianym na rzepy do ściany jak nie jest używany z wspólną łazienką na zewnątrz bez prysznica. Myje się w takiej misce ale nie często....
Już ch*ja żal się zrobiło i znaleźliśmy za tą samą cenę normalne mieszkanie. Każdy kto go spotka może go wyj***ć na kasę KAZDY nawet martwy.
Jeszcze mu wmówił koleś (wynajmujący to anglik) że wifi w ITALII jest drogie i musi 25 euro miesięcznie płacić... tak utrzymuje cały net XD


Nie ma rady na takiego człowieka tak zawsze będzie