18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spierdalaj na drzewo

Mateush444 • 2020-01-24, 00:08
Pasażerom nie spodobał się zapach babki :kupa:


BryanekPL

2020-01-24, 00:12
Akcja w Jastrzębiu Zdroju xD miasto obok mnie xD haha xD

jasypan

2020-01-24, 00:17
UP Do Ciebie też doleciał ten smród? To musiało dobrze zapie**alać.

T3RMINATOR

2020-01-24, 00:20
Jaka niehigieniczna akcja.

el_kadafi

2020-01-24, 00:38
A podobno staruchy już nie jebią. A tu proszę, jebią, nawet w autobusie. Zboczki j***ne.

zerwikaptur

2020-01-24, 00:51
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy ewidentne stronią od higieny .Jak można siebie nie umyć ? Ok ktoś stracił w jakiś sposób węch śle codzienne mucie załatwia sprawę

ProVVe

2020-01-24, 01:04
Miałem w pracy takiego śmierdziela, że ludzie autentycznie rzygali na miejscu lub lecieli do kibla. Koles pracował, spał, chyba oprzątał oborę w tych samych ciuchach... Smród potu po kilku miesiącach unikania wody jest tak intensywny, że wystarczyło, że gdzieś chwilę stał, a całe pomieszczenie waliło. Koles tak śmierdział, że kiedyś dostał pracę przez pośrednika do szkopów to agencja czy konkretnie ta osoba co go "wyłapała" musiała płacić za niego karę. Nikt nie chciał z nim pracować, siedzieć obok, a co dopiero spać w jednym pokoju... Ogólnie cała familiada taka.. Brat jego miał grzybicę stóp na takim poziomie, że nawet słyszałem kasował smród tego gostka. Zawsze się zastanawiałem czy zawsze tak było bo koleś ma dzieciaka, ale baba dawno uciekła i teraz pytanie czy juz wtedy tak j***ł epicko

dwakilo

2020-01-24, 04:24
Żeńska wersja Esty.

Partyzant12

2020-01-24, 04:51
Starsze pokolenie z którego trzeba brać przykład i mieć szacunek heh

adl123

2020-01-24, 06:03








Zapraszam do stolycy ;-)

Hannibalndm

2020-01-24, 06:04
ProVVe napisał/a:

Miałem w pracy takiego śmierdziela, że ludzie autentycznie rzygali na miejscu lub lecieli do kibla. Koles pracował, spał, chyba oprzątał oborę w tych samych ciuchach... Smród potu po kilku miesiącach unikania wody jest tak intensywny, że wystarczyło, że gdzieś chwilę stał, a całe pomieszczenie waliło. Koles tak śmierdział, że kiedyś dostał pracę przez pośrednika do szkopów to agencja czy konkretnie ta osoba co go "wyłapała" musiała płacić za niego karę. Nikt nie chciał z nim pracować, siedzieć obok, a co dopiero spać w jednym pokoju... Ogólnie cała familiada taka.. Brat jego miał grzybicę stóp na takim poziomie, że nawet słyszałem kasował smród tego gostka. Zawsze się zastanawiałem czy zawsze tak było bo koleś ma dzieciaka, ale baba dawno uciekła i teraz pytanie czy juz wtedy tak j***ł epicko



Za opowieść własną dam piwko. I co z twoim braciakiem? Poradził sobie z tą grzybicą?

stachh

2020-01-24, 06:28
Babcia w formie sebixowej

brylant1412

2020-01-24, 06:31
dlaczego kobiety na starość są takie syfiary no nie pisze że każda ale wiekszość

sadsadol

2020-01-24, 08:14
Pierwszy raz płakałem przez mężczyznę ( i ostatni), kilka lat temu, pracowałem w Anglii w fabryce, był tam taki jeden team lider, raz usiadł na przeciwko mnie aby zastąpić jedną dziewczynę któta musiała wyjść do toalety. Pierwszy raz w życiu byłem świadkiem tak intensywnego smrodu że zaczęło mi parzyć oczy, normalnie jakby ktoś gazem pieprzowym mi prosto w twarz jebnął. Gdy koleżanka wróciła ze zdziwieniem zapytała co się stało, czemu płakałem. Tak więc rozumiem pozostałych pasażerów tego autobusu.