18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpiąca królewna

~Angel • 2015-10-26, 09:56
ktoś śpi w moim łóżeczku :lol:


Dexterous

2015-10-27, 12:07
Mega pozytywne typki :D Btw. kiedyś tak się zastanawiałem, co bym zrobił, gdybym po jakiejś grubszej imprezie obudził się w jakimś Władywostoku albo na innej Syberii.

waski90

2015-10-27, 17:15
2 razy tak poj***łem pokoje w akademiku :) rano koleś mnie budzi, ja z myślą że ciągnie mnie na zajęcia każe mu sp***alać na co On do mnie z tekstem zobacz gdzie jesteś

Breczol

2015-10-27, 18:11
Recydywista napisał/a:



BTW 0:40 widzimy otwarte okno przez ktore delikwent pewnie wpelzl, co za tym idzie mamy tu poniekad wlamanie



A czy przypadkiem w 2:24 nie mówi czegoś w stylu "Och. my shoes"?
Naprawdę, jakby miał włamać się przez okno do cudzego domu szedł by do innego pomieszczenia żeby zdjąć buty?

Recydywista

2015-10-27, 18:21
Jarek69 napisał/a:



A czy przypadkiem w 2:24 nie mówi czegoś w stylu "Och. my shoes"?
Naprawdę, jakby miał włamać się przez okno do cudzego domu szedł by do innego pomieszczenia żeby zdjąć buty?



wacik i sp***alac do lazienki

"where are my shoes"

ko...........93

2015-11-01, 02:23
pkh napisał/a:

Jak można k***a przez przypadek wejść do cudzego domu? Ludzie drzwi nie zamykają?



Tak nie zamykają, kiedyś na domówce u kolegi nowo poznanego byłem mieszkał na 6 piętrze, alko się kończyło więc razem ze swoim kolegą poszedłem do sklepu. Kupiliśmy po flaszce i wracamy na domówkę, niestety pomyliły nam się piętra i weszliśmy do jakiegoś mieszkania(na 5 piętrze). Było za cicho więc od razu skapowaliśmy się, że to nie tu i poszliśmy wyżej.

Podsumowując tak ludzie nie zamykają drzwi i to nawet w Polsce.