18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpiąca królewna

~Angel • 2015-10-26, 09:56
ktoś śpi w moim łóżeczku :lol:


Recydywista

2015-10-26, 10:05
nie wierze przeciez po paru pietach i solidnych bulach na morde typ wyfrunal by przez frontowe drzwi powiewajac przy tym ochoczo pelerynką, a koles sobie z nim zartuje..

cys23

2015-10-26, 10:28
@recydywistka

i dobrze, że tak nie zrobił, koleś może faktycznie się skuł i pomylił domy. Nie robi problemów, nie rzuca się, na koniec powiedział, że miło było cię poznać i odszedł. Kultury trochę i ogłady, sebek.


pkh

2015-10-26, 10:38
Jak można k***a przez przypadek wejść do cudzego domu? Ludzie drzwi nie zamykają?

Recydywista

2015-10-26, 11:00
@cys23

jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to k***a gowno mnie obchodzi czy sie skul i poj***l czy sie chcial wbic na squata.

BTW 0:40 widzimy otwarte okno przez ktore delikwent pewnie wpelzl, co za tym idzie mamy tu poniekad wlamanie

ProVVe

2015-10-26, 11:54
pkh napisał/a:

Jak można k***a przez przypadek wejść do cudzego domu? Ludzie drzwi nie zamykają?




Maja tam osiedla z identycznymi chatami... Moja koleznaka pomylila pietra w bloku i spala z jakas rodzinna... Oni zadzwonili po psy, a w akademikach to lepiej nie mowie ile takich akcji jest... Tylko nie rozumiem podejscia tego typa tak jak przedmowca... Wk***ilbym sie na maxa po tekscie ze jest wlascicielem tego lozka...

garota

2015-10-26, 12:07
Ja pie**olę osiedle studenckie recydywista ty baranie. Jak nigdy nie pochlałeś na studiach to ch*j wiesz co może się zdarzyć i pie**olisz jak typowy debil. Buty na ryj to jakby cię okradał, a on tylko śpi naj***ny. Nie jest agresywny i nie robi nic co mogło by zagrażać twojemu bezpieczeństwu. Nie wpie**alałeś się nigdy do swojego mieszkania/domu przez okno? Życie ucieka człowieczku, idź się zabaw.

Recydywista

2015-10-26, 12:14
garota napisał/a:

Ja pie**olę osiedle studenckie recydywista ty baranie. Jak nigdy nie pochlałeś na studiach to ch*j wiesz co może się zdarzyć i pie**olisz jak typowy debil. Buty na ryj to jakby cię okradał, a on tylko śpi naj***ny. Nie jest agresywny i nie robi nic co mogło by zagrażać twojemu bezpieczeństwu. Nie wpie**alałeś się nigdy do swojego mieszkania/domu przez okno? Życie ucieka człowieczku, idź się zabaw.



Recydywista napisał/a:

jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to k***a gowno mnie obchodzi czy sie skul i poj***l czy sie chcial wbic na squata.



tyle z mojej strony

carlos232323

2015-10-26, 15:16
o men it's soo wird :D rozj***ło mnie

cys23

2015-10-26, 15:23
@recydywistka

To znaczy, że jesteś dobrym neandertalem. k***a, koleś pomylił chaty, prawdopodobnie na osiedlu, którym były budowane jak z taśmy produkcyjnej. Myli typa z bratem kolegi, czyli myślał, że jest u nich, czyli nie jest z okolicy, kolega sie dopiero przeprowadził czy ch*j wie co...Najważniejsze, że typ jest grzeczny, nie pluje się, myśli po prostu, że ktoś sobie robi z niego jaja...

k***a, błędy się zdarzają...autor filmu ogarnął sytuację, jestem pewien, że gdyby sytuacj abyła inna to i jego reakcja była adekwatna...

jesteś głupia jak but...a twoje posty wk***iają mnie coraz bardziej...

Recydywista

2015-10-26, 16:43
nie wiem skad wyniosles swoja znajomosc angielskiego ale k***a posluchaj dokladnie o czym gada koles


zachowanie psa jest tutaj najlepszym przykladem ( najlepsza reakcja instynktowna tego zwierzaka) obcy na terenie ? pewnie chce zrobic cos zlego, bronimy terenu ! kto tak nie uwaza jest j***nym lewakiem i pewnie cieszyl by sie z obcego typa w domu w srodku nocy.

Kobi_89

2015-10-26, 18:34
Recydywista jesteś albo j***nym trollem, albo skończonym kretynem.

Boldek

2015-10-26, 22:07
@Recydywista bicie naj***nych ludzi, zupełnie nieszkodliwych, porównywanie instynktu ludzi do instynktu zwierząt (jak w przypadku psa broniac terenu atakujac obcego). Co jeszcze? może odrazu strzelanie do niego jak w hameryce?

SpirytusSalicylowy

2015-10-26, 22:52
Recydywista napisał/a:

nie wierze przeciez po paru pietach i solidnych bulach na morde typ wyfrunal by przez frontowe drzwi powiewajac przy tym ochoczo pelerynką, a koles sobie z nim zartuje..

Powinni Cię, zjebie, zamknąć w jakimś psychiatryku i tam tak napie**alać. Powinieneś zostać wykluczony ze społeczeństwa, i resztę życia spędzić w odległości co najmniej 5000km od osad ludzi. Nie chcę, żeby takie mendy i chamy jak Ty jechały ze mną jednym autobusem, czy pracowały w jednym miejscu. Chociaż tego drugiego nie muszę się obawiać, bo swoją edukację zakończyłeś w wieku 18 lat, słowami "ch*j k***a, j***ć to, po ch*j mi gimnazjum?"