18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śpiąca królewna

~Angel • 2015-10-26, 09:56
ktoś śpi w moim łóżeczku :lol:


McKornick

2015-10-26, 22:54
Boldek napisał/a:

@Recydywista bicie naj***nych ludzi, zupełnie nieszkodliwych, porównywanie instynktu ludzi do instynktu zwierząt (jak w przypadku psa broniac terenu atakujac obcego). Co jeszcze? może odrazu strzelanie do niego jak w hameryce?



Tak właściwie to akcja dzieje się w hamburgerlandzie sądząc po akcencie. Mimo wszystko koleś nie strzela tylko ma niezłą bekę :D

Wykalaczek

2015-10-26, 22:55
k***a az mi was szkoda ze łykacie wszystko jak pelikany :D

W............R.

2015-10-26, 23:12
Mój znajomy z ABQ miał taką samą akcję na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Tam podczas kupowania domku nawet wyposażenie standardowe można zamówić pod sznurek takie samo jak wszędzie. Masz w efekcie np. calutką kuchnię wyposażoną od A do Z tak jak wszędzie - od AGD, przez garnki, talerze i sztućce, aż po ręczniki, szmatki, rękawice kuchenne, układ stojaków i wieszaków.

W każdym razie wraca sobie chłop spokojnie do domu po pracy, a tam pali się światło... WTF! Wchodzi do środka i słyszy męski głos "kochanie, chodź do stołu, właśnie podaję obiad!" - więc parska śmiechem. Na to facet z kuchni tak samo WTF! i biegnie do korytarza... Znajomy "spokojnie, stary, spojrzałeś na numer domu, jak wchodziłeś?" - koleś się zatrzymuje i oczy w pięć złotych, spogląda na kurtki wiszące w przedpokoju i łapie się za głowę "Fuck, a gdzie zielona kurtka Mrs. Y!" - mówi o swojej żonie. Obaj w śmiech. Intruz płacze "Fuck, no to ci k***a obiad ugotowałem!".

Koleś pomylił uliczki. Skręcił nie w trzecią tylko w czwartą i normalnie wszedł do domu obcego człowieka, rzucił torby z zakupami na blat, sięgnął po garnki i ugotował obiad.

Aha, właśnie na tym polega różnica między Polakami a Amerykanami, że tamci od roku się przyjaźnią i regularnie spotykają, podczas gdy Polacy pewnie by się już od roku ciągali po sądach.

Kremil

2015-10-26, 23:12
przestańcie dla tych tępaków tłumaczyć że się da, pomylić mieszkania... nie zrozumieją bo to jak dla JP tłumaczyć że policja dobra bo łapie złodzieja jego auta, za ch*j nie zrozumie, ja u sąsiadki spałem... tak k***a 2 piętra pomyliłem...

pasibyk

2015-10-26, 23:51
Miałem parę podobnych sytuacji, gdyż mieszkam w domu w zabudowie szeregowej. Pewnego razu schodzę w środku nocy do kuchni, trochę przystopowałem gdy ogarnąłem, że świeci się światło na parterze. Po cichutku zaglądam do kuchni, a tam jak gdyby nigdy nic siedzi sobie naj***ny sąsiad. Wycofałem się i czekałem co zrobi. Po paru minutach zorientował się, że nie jest u siebie i szybko dał dyla.

BigDaddyD

2015-10-27, 00:00
A Piżemę wziął ze sobą z pracy.

GangBang

2015-10-27, 00:29
Tak pozytywne i niespotykane że aż dziwne. Piwo!

Blizzard93

2015-10-27, 00:50
W akademiku osobiście udało mi się 2 razy popie**olić pokoje, gdy wracałem się po dobrej imprezie. Na szczęście w miarę szybko się orientowałem i nie budziłem nawet lokatorów (swoją drogą kto śpi przy otwartych drzwiach). Natomiast do mojego pokoju podczas mojej nieobecności raz władowało się 3 typa, o czwartej nad ranem, z przekonaniem że to ich pokój :D Kumpel musiał im 5 minut tłumaczyć że nie są u siebie. Koniec końców okazało się, że pomylili nie pokoje, nie piętra, a akademiki ! :D To musiała być dopiero impreza :D

A zachowanie typa na filmiku pełna kulturka. Piwko za materiał !

jesiotr

2015-10-27, 07:14
Recydywista napisał/a:

nie wiem skad wyniosles swoja znajomosc angielskiego ale k***a posluchaj dokladnie o czym gada koles


zachowanie psa jest tutaj najlepszym przykladem ( najlepsza reakcja instynktowna tego zwierzaka) obcy na terenie ? pewnie chce zrobic cos zlego, bronimy terenu ! kto tak nie uwaza jest j***nym lewakiem i pewnie cieszyl by sie z obcego typa w domu w srodku nocy.



sam sie porównałeś do psa, a mentalność to masz murzyna

garota

2015-10-27, 07:51
Recydiwsta ty k***a tępy śmieciu:

"jezeli jest noc, a koles znajduje sie w moim domu, moim lozku, i w dodatku go nie zapraszalem.. to k***a gowno mnie obchodzi czy sie skul i poj***l czy sie chcial wbic na squata."


jak jesteś w hotelu to jest też twój dom i twoje łóżko? idioto pie**olony jak jesteś taki naprawdę to mam nadzieję że będę cię na buty brali jak będziesz leżał na pryczy w celi. Debil.

Ojejku_xD

2015-10-27, 08:42
cys23 napisał/a:

@recydywistka

koleś może faktycznie się skuł i pomylił domy.


Nie... po prostu dziewczyna kamerzysty już wyszła do pracy :lol:

Recydywista

2015-10-27, 10:44
no ja pie**ole,,, sadole... rozpetalem gownoburze wieksza niz te na jowiszu 2 postami .... słabniecie :D

maciuch2

2015-10-27, 11:53
flaga Jemenu na ścianie

helmutniemiec

2015-10-27, 11:57
Mojego kumpla stary tak się naj***l że pomylił piętra i wszedł do innego mieszkania i położył się z obcą babą obok w jednym łóżku. Najlepsze że kiedyś zamki w mieszkaniach w bloku otwierały się jednym kluczem. :mrgreen: