18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer z pupilem

~Angel • 2018-07-09, 11:58
Info ze źródła:
W Jekaterynburgu spacerujący mężczyzna z psem nagle upadł na trawnik i się nie ruszał. Zaniepokojeni przechodnie próbowali dostać się do leżącego mężczyznę jednak pies stał się bardzo agresywny i nie dopuszczał nikogo do swego pana. Wezwano na miejsce pomoc medyczna i policję która zastrzeliła agresywnego psa. Okazało się że mężczyzna był pijany i ocknął się po całej akcji.


rachunekprosze

2018-07-09, 12:04
Pies robił to co do niego należało - bronił pana. Za śmierć sierściucha odpowiedzialny jest nie policjant tylko ten alkus.

~Velture

2018-07-09, 12:23
Przez debilnego właściciela pies stracił życie...
k***a powinni w patusa strzelać i odjechać.

janlew

2018-07-09, 12:24
k***a, od 1000lat miejsce psa jest na łańcuchu/kojcu, na prywatnym terenie. W strefie publicznej ich ilość powinna być = 0. Tak samo jak ilość tygrysów, wilków i niedźwiedzi.

~Velture

2018-07-09, 12:28
janlew napisał/a:

k***a, od 1000lat miejsce psa jest na łańcuchu/kojcu, na prywatnym terenie. W strefie publicznej ich ilość powinna być = 0. Tak samo jak ilość tygrysów, wilków i niedźwiedzi.


Twojego pie**olenia o psach już nie mogę czytać. Serio.
k***a pie**olisz gorzej niż lalalole i inne.

janlew

2018-07-09, 12:47
Erutlev napisał/a:


Twojego pie**olenia o psach już nie mogę czytać. Serio.
k***a pie**olisz gorzej niż lalalole i inne.


Czyli to bydle z filmu, według ciebie powinno sobie latać na smyczce po mieście bez kagańca? A na drugim końcu smyczy jakiś dzieciak, sebix albo alkus? To jest normalne według ciebie? I ch*j, a jak właściciel nie ogarnie, to najwyżej się drapieżnik rzuci na przechodzące dziecko. Pełen luz bo pieski są słitaśne i fajne do głaskania.
Ja pie**ole. Dobrze że akurat tego bydlaka zastrzelili, i faktycznie szkoda ze nie z debilem co na miasto umyślił takiego psa zabrać. Pies to część podwórka i tyle.

~Velture

2018-07-09, 13:22
janlew napisał/a:


Czyli to bydle z filmu, według ciebie powinno sobie latać na smyczce po mieście bez kagańca? A na drugim końcu smyczy jakiś dzieciak, sebix albo alkus? To jest normalne według ciebie? I ch*j, a jak właściciel nie ogarnie, to najwyżej się drapieżnik rzuci na przechodzące dziecko. Pełen luz bo pieski są słitaśne i fajne do głaskania.
Ja pie**ole. Dobrze że akurat tego bydlaka zastrzelili, i faktycznie szkoda ze nie z debilem co na miasto umyślił takiego psa zabrać. Pies to część podwórka i tyle.


W piździe mam psa z filmu. Wina nie psa ale właściciela debila. Faktycznie pies do odstrzału chociaż robił to co uważał za słuszne.

Mi chodzi o twoje pie**olenie w każdym możliwym temacie o 100% psów całego świata.
Nie wiem, może jak byłeś dzieckiem to nie dostałeś pieska od rodziców więc tego nie rozumiesz, że pies to może być przyjaciel a nie tylko strach na wróble na podwórku.

W 99% przypadków kiedy pies coś odpie**oli to wina jest po stronie właściciela a nie psa bo nie potrafił ułożyć psa.

Na posiadanie psa powinny być kursy i egzamin tak jak na prawo jazdy.
To by rozwiązało wiele problemów. Nie wszystkie ale wiele.

kolosasz

2018-07-09, 13:45
pies powinien być w kagańcu

ziomandrzej

2018-07-09, 14:01
Kilka lat temu była sytuacja, gdzie gościu dostał zawału czy coś, ratownik przybyły na miejsce został pogryziony, a gdy już pieska unieszkodliwiono to okazało się że bohater, delikatnie mówiąc, nie będzie się pieskiem w ogóle interesował.

kszan

2018-07-09, 15:03
Miodek na moje oczy, ile ja widzialem tego scierwa z opisu @janlew -a... Jak wiadomo wiekszosć jest zdecydowanie po stronie debilstwa i w wiekszosci przypadkow wlasnie tak to wygląda, 11latek na zmyczy z taka bestia ktora W KAZDEJ chwili moze sobie odbiec w dowolnym kierunku to narazanie zycia postronnych ludzi. Gdyby ten alkus dostal ataku serca a nie byl naj***ny tez by raczej nie byl szczesliwy ze sekundy potrzebne do ratowania jego zycia zostaly mu odebrane przez "najlepszego przyjaciela"

stokrotka87

2018-07-09, 16:50
Erutlev, nie dziwię się, że w piździe. Każdy kto ma takiego piesuńka niby niegroźnego to musi mieć p*zdę a nie jaja. Trochę tak jak wypasiona fura itp. Jak ktoś p*zda i nie umie się bić to się dowartośiowuje kundlem.

j***ć psy, też uważam że powinny być uwiązane, nienawidzę ich zwłaszcza jak chodzą bez kagańca po osiedlu.

Będziesz miał dzieciaka, którego kundel pogryzie to zmienisz zdanie, chociaż wątpie - pewnie jesteś z tych ludzi, którzy uczucia do dziecka którego nie mają skierowali na psa. pie**olona patologia.


gtrunio

2018-07-09, 16:59
no i prawidłowo, był zagrożeniem i został zneutralizowany, prawda? szkoda tylko że kilka kilogramów mięsa się zmarnowało...

~Velture

2018-07-09, 17:31
stokrotka87 napisał/a:

Erutlev, nie dziwię się, że w piździe. Każdy kto ma takiego piesuńka niby niegroźnego to musi mieć p*zdę a nie jaja. Trochę tak jak wypasiona fura itp. Jak ktoś p*zda i nie umie się bić to się dowartośiowuje kundlem.

j***ć psy, też uważam że powinny być uwiązane, nienawidzę ich zwłaszcza jak chodzą bez kagańca po osiedlu.

Będziesz miał dzieciaka, którego kundel pogryzie to zmienisz zdanie, chociaż wątpie - pewnie jesteś z tych ludzi, którzy uczucia do dziecka którego nie mają skierowali na psa. pie**olona patologia.


Sprawdź czy cię w kuchni nie ma :wyj***ne:

damianpl

2018-07-09, 17:31
I prawidłowo to powinno spotkac kazde takie zmutowane gowno na 4 nogach. To nie jest pies ale bydle bez mozgu samo posiadanie tej rasy swiadczy o kompleksach wlascicieli.
Ta rasa i tym podobne to zagrozenie dla spoleczenstwa , lazenie bez kaganca takiego gowna powinno byc karane tak samo srogo jak jazda po alko.

DoubleBorger

2018-07-09, 17:42
Pewne rasy powinny być zakazane, są takie osobniki, które potrafią wzbudzać strach, a conajmniej budzić niepokój. Rotweilery, pitbulle, amstafy, i wiele innych dla mnie jak z niedźwiedziem, tylko w zagrodzie, a reszta do odstrzału