18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spacer z pupilem

~Angel • 2018-07-09, 11:58
Info ze źródła:
W Jekaterynburgu spacerujący mężczyzna z psem nagle upadł na trawnik i się nie ruszał. Zaniepokojeni przechodnie próbowali dostać się do leżącego mężczyznę jednak pies stał się bardzo agresywny i nie dopuszczał nikogo do swego pana. Wezwano na miejsce pomoc medyczna i policję która zastrzeliła agresywnego psa. Okazało się że mężczyzna był pijany i ocknął się po całej akcji.


Presty

2018-07-09, 20:16
nano50
"Jak taki zjeb jak Ty ruszy mi kiedyś psa to się do końca życia ciotko nie wypłacisz. Też że mamy XXI wiek, a ludzie dalej w zaścianku żyją. Co za patola."

Jesteś jak nosacz. Sundajski.

Pozdrawiam :)

nano50
ale z jednym się z Toba zgodze.
Od właściciela zależy, jaki jest pies.
Nie od psa.
Dlatego nienawdze głupich ludzi.
I dlatego KOCHAM psy.

DoubleBorger

2018-07-09, 20:30
@Erutlev, Ty wiesz jak zachowują się Twoje psy. Ale jeseli ktoś pierwszy raz wchodzi na Twój teren i ma się z nimi poznać to może różnoe wyjść, podobno psy wyczuwają nerwowość u ludzi i to może być przyczyną agresji. Jeżeli jesteś przekonany, że zareagują zawsze na Twoją komendę to spoko, gorzej jak ktoś będzie chciał udzielić Ci pomocy z różnych przypadków lub Twojej rodzinie, załóżmy że osoby , które są respektowane przez Twoje psy są nieprzytomne, a takowe będą przekonane, że ktoś chce was zaatakować. To nie wejdzie i Ci nie pomoże, może i nieprawdopodobna sytuacja, ale nie jest niemożliwa.

~Velture

2018-07-09, 21:29
DoubleBorger napisał/a:

@Erutlev, Ty wiesz jak zachowują się Twoje psy. Ale jeseli ktoś pierwszy raz wchodzi na Twój teren i ma się z nimi poznać to może różnoe wyjść, podobno psy wyczuwają nerwowość u ludzi i to może być przyczyną agresji. Jeżeli jesteś przekonany, że zareagują zawsze na Twoją komendę to spoko, gorzej jak ktoś będzie chciał udzielić Ci pomocy z różnych przypadków lub Twojej rodzinie, załóżmy że osoby , które są respektowane przez Twoje psy są nieprzytomne, a takowe będą przekonane, że ktoś chce was zaatakować. To nie wejdzie i Ci nie pomoże, może i nieprawdopodobna sytuacja, ale nie jest niemożliwa.


100% gwarancji nikt nigdy nie może dać za swojego zwierzaka.
Ja ufam swoim psom na 99%.
Nigdy nie zaznały przemocy z mojej strony a karcenie to był tylko na początku "klaps" zwiniętą gazetą gdzie to w ogóle nie boli ale daje dużo hałasu. Znają komendę NIE na którą zaniechają wszelkich działań jakie wykonują. Znają też komendy gestowe i jeśli kogoś wpuszczam to wykonuję pewien gest ręką aby się zatrzymały i nie podchodziły poza miejsce w którym stoją.
Znają wiele gestów i komend głosowych. Mam pewną komendę obronną i mam też zwykłe "spokój".

Nigdy ale to nigdy w całym życiu nie miałem problemu z rottkami. Jedyne co to z owczarkiem niemieckim który się tak podniecał jak ktoś przychodził, że skakał z radości. Tylko to.

Nawet jakbym bramę zostawił otwartą to żaden pies nie wyjdzie.
No ale to wszystko wymaga tresury i dyscypliny a mnóstwo osób ma wyj***ne i zadowala się jak pies reaguje na imię, potrafi siadać i dać łapę.
Jak dostają żarcie to nic nie muszę robić bo grzecznie kładą się przy swoich miskach. Wsypuję, odchodzę odłożyć miseczkę która im nasypuję i nawet jakbym je zostawił same na godzinę to nie wstaną ani nie dotkną żarcia póki im nie powiem "MASZ".

Najgorsi są właściciele małych psów którzy "się śmieją" jak piesek warczy i szczeka bo "to takie urocze".
No bo to mały piesek więc w czym problem co nie?
Robią z takiego psa pojebańca a jak skacze do kogoś z pyskiem to "przecież nic nie zrobi".

Ja się boję bardziej małych psów niż dużych.

St...........on

2018-07-09, 21:39
płacz sadolowych p*zdeczek za pitbulem - bezcenne :amused: , ja bym mu wj***ł jeszcze ze dwie kulki tak dla pewności :amused:

Azus

2018-07-09, 21:57
Na to czekałem , aż odjebią kundla . Kundle dresiarzy . Pies ma bronić , ale wtedy, kiedy jest to konieczne . Te psy mają mózgi jak ich nabywcy

stokrotka87

2018-07-09, 22:21
@Erutlev, sprawdziłam w kuchni i wiesz co?

Znalazłam jaja, w przeciwieństwie do ciebie.

pie**olenie dużych dzieci ze mam oddać życie swego dziecka w zaufanie do drugiego człowieka. Mam ufać bezgranicznie że właściciel i piesek nie są pie**olnięci? Właśnie takie podejście jest poj***ne. Później newsy ze butek zagryzł dzieciaka, zjadł pół twarzy właścicielowi ale przecież ON NIGDY NIE BYYYYYYYŁ AAAAAGRESYWNYYYY.... Banda j***nych zoofilow. Miłość to do dziecka albo płci przeciwnej, traktują zwierzęta jak członków rodziny i mamy im k***a bezgranicznie ufać. pie**ole to

dj...........op

2018-07-09, 22:34
zastrzelić każdego kundla który biega bez kagańca lub bez opiekuna

Hubert_zio

2018-07-09, 22:36
Nikt nie powinien przejac sie alkusem jak w polsce i piesel by zyl.

Jorgen88

2018-07-09, 22:39
nano50 napisał/a:




Wk***iają mnie takie ameby umysłowe, co chodzą wszędzie z gazem i psikają każdego zwierzaka, bo gdzieś kiedyś jakiś pies kogoś pogryzł. Ludzie też zabijają innych, ale to nie znaczy, że nie możesz sobie usiąść obok obcego człowieka na plaży. Jak człowiek potrafi psa wychować to pies nie posiada w sobie grama agresji. Tak samo jest z człowiekiem. Niektórzy mają rozum i rozsądek, a niektórzy są jak Presty z IQ 80 i agresją do wszystkiego, czego nie rozumie. Ostatnio byłem na urlopie z dziećmi i rodzina obok miała przez 4 dni puszczone luzem na jeziorze 2 boksery i labradora. Na początku się przestraszyłem, ale jak zapewnili i poręczyli za psy to wiedziałem, że są w porządku.

Policja na nagraniu oczywiście postąpiła prawidłowo, bo najważniejsze jest życie człowieka. Winnym sytuacji jest tylko i wyłącznie właściciel.

Sam mam psa owczarka szwajcarskiego, który muchy by nie skrzywdził. Od dziecka jest uczony co jest dobre, a co złe i od 5 lat nie zrobił żadnej głupoty. Jego ostatnią głupotą było w wieku 3 miesięcy zagonienie i zaduszenie na śmierć kury w zabawie, po czym dostał taki wpie**ol, że do teraz nie może na kury nawet patrzeć. Potrafi kilkadziesiąt sztuczek i rozpoznaje drugie tyle słów, zatrzymuje się na czerwonym i chce zalizać i zaprzytulać wszystko co ma nogi. Jest nienaganny i perfekcyjnie wyuczony.

Posiadam też drugiego, młodego psa, który już nie jest tak łagodny z charakteru, ani nie posiada wystarczających zdolności intelektualnych, aby mieć predyspozycje do miana zaufanego członka rodziny. Szkolenie jest wymagające i bardzo czasochłonne i takiego psa w życiu luzem bym nie puścił. Od właściciela jest to zależne i jeżeli pies cokolwiek komukolwiek by zrobił, właściciel powinien dostać taką karę, żeby się nie pozbierać do końca życia.

Jakoś w Londynie ludzie zajmujący się zawodowo wyprowadzaniem psów potrafią iść do parku i spuścić na raz 10 psów, żeby sobie latały i nigdy nikomu nic się nie dzieje. Idąc przez miasto co parę metrów spotykasz szczęśliwego psa z właścicielem, który nawet na myśli nie ma, żeby komukolwiek cokolwiek zrobić.

Od właściciela zależy jak wychowa psa, a rasa robi tylko predyspozycje do takich i innych cech jak i zachowań. Każdego da się wyszkolić. Zdarzają się nawet czarni doktorzy, więc nie mów mi, że nie da się boksera wyszkolić na porządnego psa. Albo pies jest wychowany do życia z innymi, albo nie.

I tak jak powiedziałem, jakby taki debil jak Presty psiknął mi psa bez powodu to nie wypłaciłby mi się przez długi czas.


ja się z tobą zgadzam ale...ehem...to był bait :lol: a ty go złapałeś

Arti_moto

2018-07-09, 22:41
i brdzo dobrze. Surwiale psy. stacheta zjajebac.

Nattttsjel

2018-07-10, 12:38
Serio? Mało kto obwinia właściciela? Dla zainteresowanych: dobrze ułożony pies po szkoleniu reaguje na komendy "Odejdź", "Zostaw" itp powiedziane przez kogoś w ODPOWIEDNIM mundurze. Nasz pies został tak właśnie wyszkolony. Gdyby policjant powiedział taką komendę, strażak, nawet k***a strażnik miejski. To pies odejdzie kawałek, nie będzie agresywny. Będzie w trybie czuwania.
Wielu ludzi, szczególnie dresów, karyn z małymi pieskami zapomina, że dla ZDROWIA PSYCHICZNEGO psa trzeba go szkolić. Pies dla równowagi psychicznej musi znać swoje miejsce, cel i zadanie i musi też być nauczony pewnych zachowań bo inaczej potem po mieście chodzą małe k***iszcza wiecznie szczekajace piszczałki roztrzęsione, które kąsają każdego, kto przejdzie w odległości pół metra od nich albo psy rozchwiane napakowane jak *pan*, które tylko szukają okazji, żeby sie wyładowac

DoubleBorger

2018-07-10, 13:34
@Erutlev szanuję Twoje podejście, ale tutaj raczej chodzi o brak zaufania do ludzi, poza tym zawsze jest świadomość, że pewna sytuacja może wydarzyć się pierwszy raza to wystarczy, aby wzbudzać niepokój, jeżeli psy mają pyski zablokowane kagańcem, czy innym podobnym przedmiotem to może będę spokojny, chociaż o zdejmowaniu kagańca przez psa też słyszałem. Jak sam napsiałeś, wszystko zależy od właściciela, co jak co, ale ludziom nie powinno się ufać bezgranicznie. Właściciele małych psów są też jebnięci, najlepiej pokazuje to sytuacja z dnia świra.

bradley_orion

2018-07-10, 15:07
I bardzo dobrze. Kolejny popie**olony obsk***iały sierściuch do piachu !! :D

nano50

2018-07-10, 18:53
Nattttsjel napisał/a:

Serio? Mało kto obwinia właściciela? Dla zainteresowanych: dobrze ułożony pies po szkoleniu reaguje na komendy "Odejdź", "Zostaw" itp powiedziane przez kogoś w ODPOWIEDNIM mundurze. Nasz pies został tak właśnie wyszkolony. Gdyby policjant powiedział taką komendę, strażak, nawet k***a strażnik miejski. To pies odejdzie kawałek, nie będzie agresywny. Będzie w trybie czuwania.
Wielu ludzi, szczególnie dresów, karyn z małymi pieskami zapomina, że dla ZDROWIA PSYCHICZNEGO psa trzeba go szkolić. Pies dla równowagi psychicznej musi znać swoje miejsce, cel i zadanie i musi też być nauczony pewnych zachowań bo inaczej potem po mieście chodzą małe k***iszcza wiecznie szczekajace piszczałki roztrzęsione, które kąsają każdego, kto przejdzie w odległości pół metra od nich albo psy rozchwiane napakowane jak *pan*, które tylko szukają okazji, żeby sie wyładowac



Serio? Gdzie Ty psa szkoliłaś, w wojsku lądowym? :samoboj:

sereja3

2018-07-12, 12:28
Zajebista metafora.
Jesteś silniejszy cwaniaczek ale p*zda wyciąga klamkę i Cię gasi.

gif Indiany Poproszę