18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczyste pierdolnięcie spowodowane przez najebanego ukraińca

teken • 2018-04-17, 14:35
Mój Czerwieńsk tak bardzo popularny.

W sobotę jakiś saszka czy inny wołodia pojechał sobie zatankować na stację do Zielonej Góry, był naj***ny i ktoś zawiadomił policję. Niestety nasz kochany naj***ny imigrant nie został zatrzymany i na zakręcie stracił panowanie nad autem i soczyście rozwalił kobietę na rowerze. Kobieta doznała między innymi poważnego złamania otwartego uda, do tego pie**olnięcie było na tyle silne, że w rowerze złamała się rama.

Sprawdza próbował uciec, ale zatrzymali go świadkowie.





mit2

2018-04-18, 00:03
Wszystko na wschód od Polskiej granicy to j***na dzicz, zamieszkała przez białe, człekokształtne małpy, zwane dla niepoznaki ludźmi.

jordan632

2018-04-18, 00:10
dude is my bike ok?
wheeler cross 6.5 szkoda rowerka i szkoda panny. a ukra czy tam kacapa na szafot

Dexterous

2018-04-18, 00:35
facet85 napisał/a:

Ukraińcy mi do nie dawna nie przeszkadzali, mam kilku nawet znajomych Ukraińców, który poznałem jeszcze przed falą z ostatnich lat.. ale k***a...
ostatni weekend, mieliśmy ze znajomymi zajebistą miejscówkę na grilla, wpadamy z rodzinkami a tam k***a jego mać z 30 Ukraińców - średnia wiek 17-25 lat. naj***ni, głośni jak zarzynanie świni. W końcu nie wytrzymałem i do kolegi głośno powiedziałem, że k***a nie muszę jechać już na Krym, Krym mamy we Wrocławiu... nastała cisza. Nas było ok 10 ale z dziećmi więc nikt się nie pchał do bitki. Ciekawy jestem jak by to się potoczyło, gdyby nie było naszych dzieci. Panowie, żarty żartami ale oni naprawdę k***a nic sobie robią z kultury zasad, poszanowania innych etc. W dupie mam Muślimów, tu trzeba edukować społeczeństwo, że zagrażają nam parchy ze wschodu.



Takie same parchy jak "nasi" w UK ;)

atomboy

2018-04-18, 01:23
w robo mam 2 ukraińców skubani mówią po Polsku lepiej niż połowa kadry. Bez j***nego Wołyńskiego akcentu(tak wiem).
Nie wychylają się, nie piją, robią swoje i do domu. Nie narzekają git mallina. Tych dwóch akurat jest spoko da się pogadać, normalni ludzie. Tzn. poglądowo też.

Otwarcie mówią, że uciekli z kraju bo do woja pchać się nie będą gdzie podawali przykłady znajomych już teraz gryzących ziemię od spodu. Mieli wybór wojo albo spi.erdalać z kraju na nielegalu. Jakoś specjalnie sie nie dziwię im.

~Angel

2018-04-18, 08:23
Essent napisał/a:



Znalazłem,wystarczyło poszukać :kawa:

Obrazek



Jeżeli dobrze widzę to nie jest otwarte złamanie ;-)

Mu...........23

2018-04-18, 17:06
Nasza "milicja" nadaje się tylko do zbierania gówna po psach.

razak

2018-04-19, 09:50
facet85 napisał/a:

Ukraińcy mi do nie dawna nie przeszkadzali, mam kilku nawet znajomych Ukraińców, który poznałem jeszcze przed falą z ostatnich lat.. ale k***a...
ostatni weekend, mieliśmy ze znajomymi zajebistą miejscówkę na grilla, wpadamy z rodzinkami a tam k***a jego mać z 30 Ukraińców - średnia wiek 17-25 lat. naj***ni, głośni jak zarzynanie świni. W końcu nie wytrzymałem i do kolegi głośno powiedziałem, że k***a nie muszę jechać już na Krym, Krym mamy we Wrocławiu... nastała cisza. Nas było ok 10 ale z dziećmi więc nikt się nie pchał do bitki. Ciekawy jestem jak by to się potoczyło, gdyby nie było naszych dzieci. Panowie, żarty żartami ale oni naprawdę k***a nic sobie robią z kultury zasad, poszanowania innych etc. W dupie mam Muślimów, tu trzeba edukować społeczeństwo, że zagrażają nam parchy ze wschodu.

tak, tak z rodzinką na grilu na bank Cie wk***iają oni i ruscy bo jest ich od zaj***na na serwerach gier online opanowały k***y cs'a i już sie normalnie pograć nie da :( :D

Wiewór

2018-04-19, 15:17
Munia323 napisał/a:

Nasza "milicja" nadaje się tylko do zbierania gówna po psach.


Już nie pie**ol. Zajebiście wycinają konfetti i pałują stare baby z białymi różami.

facet85

2018-04-19, 19:39
kur... widzę, że na Sadola Ukraińcy również przeprowadzili zmasowany atak i nawet nie da się ich skrytykować bo ból dupy. a sp***alam z tego portalu, nic dobrego tu juź się nie wydarzy jak ch*jstwo tu przypełzo..