18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Soczyste pierdolnięcie spowodowane przez najebanego ukraińca

teken • 2018-04-17, 14:35
Mój Czerwieńsk tak bardzo popularny.

W sobotę jakiś saszka czy inny wołodia pojechał sobie zatankować na stację do Zielonej Góry, był naj***ny i ktoś zawiadomił policję. Niestety nasz kochany naj***ny imigrant nie został zatrzymany i na zakręcie stracił panowanie nad autem i soczyście rozwalił kobietę na rowerze. Kobieta doznała między innymi poważnego złamania otwartego uda, do tego pie**olnięcie było na tyle silne, że w rowerze złamała się rama.

Sprawdza próbował uciec, ale zatrzymali go świadkowie.





Ba...........yk

2018-04-17, 17:15
Te UPAdlińskie k***y to powinny zapie**alać z kozaka lub w onucach.
Dać małpie wódki i auto. k***a gardzę nimi w ch*j.

Essent

2018-04-17, 17:46
Angel napisał/a:

zdjęcie złamanego roweru wrzucił :facepalm:

Gdzie otwarte złamanie nogi :ciasteczkowy:



Znalazłem,wystarczyło poszukać :kawa:


KlinikaAborcyjna

2018-04-17, 18:04
Jedziesz sobie spokojnie rowerkiem a tu jebud i nawalony w trzy p*zdy prawie nieprzytomny upainiec cię rozjeżdża. Przykre w ch*j. :kawa:

mazga50

2018-04-17, 18:17
W TV mówiły, że to Rusek.

miskolargol

2018-04-17, 19:03
oo ja pie**ole jeden naj***ny ukrainiec i wielkie larmo,a ze w tym czasie setka naj***nych januszy w drodze to inna sprawa.
co nie zmienia faktu,ze zasłużył na 9mm w potylice.

edek.bajzel

2018-04-17, 19:48
autorze nagrania, weź sobie auto odkurz bo niedługo będziesz niewiele widział przez pajęczą sieć,
0,22, prawy dolny róg szyby, pająk popie**ala- pewnie też się wystraszył

kolosasz

2018-04-17, 20:23
teken napisał/a:

W sobotę jakiś saszka czy inny wołodia pojechał sobie zatankować na stację do Zielonej Góry, był naj***ny i ktoś zawiadomił policję.



facet85 napisał/a:


ostatni weekend, mieliśmy ze znajomymi zajebistą miejscówkę na grilla, wpadamy z rodzinkami a tam k***a jego mać z 30 Ukraińców - średnia wiek 17-25 lat. naj***ni, głośni jak zarzynanie świni.



Logika: Ukrainiec jest pijany, bo jest Ukraińcem. Polak jest pijany bo się upił.

mazga50 napisał/a:

W TV mówiły, że to Rusek.



Policjanty też mówią, że to był obywatel Rosji

edek.bajzel

2018-04-17, 20:28
ruskie na Polskich portalach piszące wiedzą lepiej, to na pewno ukr

Piotru70

2018-04-17, 20:43
Kto widział chodzącego pająka po szybie samochodu? :-P

Xian5

2018-04-17, 21:12
Ja widziołem

abadon

2018-04-17, 21:32
j***na swołocz

kenzol

2018-04-17, 22:10
facet85 napisał/a:

Ukraińcy mi do nie dawna nie przeszkadzali, mam kilku nawet znajomych Ukraińców, który poznałem jeszcze przed falą z ostatnich lat.. ale k***a...
ostatni weekend, mieliśmy ze znajomymi zajebistą miejscówkę na grilla, wpadamy z rodzinkami a tam k***a jego mać z 30 Ukraińców - średnia wiek 17-25 lat. naj***ni, głośni jak zarzynanie świni. W końcu nie wytrzymałem i do kolegi głośno powiedziałem, że k***a nie muszę jechać już na Krym, Krym mamy we Wrocławiu... nastała cisza. Nas było ok 10 ale z dziećmi więc nikt się nie pchał do bitki. Ciekawy jestem jak by to się potoczyło, gdyby nie było naszych dzieci. Panowie, żarty żartami ale oni naprawdę k***a nic sobie robią z kultury zasad, poszanowania innych etc. W dupie mam Muślimów, tu trzeba edukować społeczeństwo, że zagrażają nam parchy ze wschodu.


Ojej szlachta wrocławska wyszła na raut a tu młodzież się bawi...
facet85 napisał/a:

Ciekawy jestem jak by to się potoczyło, gdyby nie było naszych dzieci.


No za takie chamskie, rasistowskie docinki powinieneś zarobic solidną tubę w ryj od nich.

ellsworth

2018-04-17, 22:42
facet85 napisał/a:

Ukraińcy mi do nie dawna nie przeszkadzali, mam kilku nawet znajomych Ukraińców, który poznałem jeszcze przed falą z ostatnich lat.. ale k***a...
ostatni weekend, mieliśmy ze znajomymi zajebistą miejscówkę na grilla, wpadamy z rodzinkami a tam k***a jego mać z 30 Ukraińców - średnia wiek 17-25 lat. naj***ni, głośni jak zarzynanie świni. W końcu nie wytrzymałem i do kolegi głośno powiedziałem, że k***a nie muszę jechać już na Krym, Krym mamy we Wrocławiu... nastała cisza. Nas było ok 10 ale z dziećmi więc nikt się nie pchał do bitki. Ciekawy jestem jak by to się potoczyło, gdyby nie było naszych dzieci. Panowie, żarty żartami ale oni naprawdę k***a nic sobie robią z kultury zasad, poszanowania innych etc. W dupie mam Muślimów, tu trzeba edukować społeczeństwo, że zagrażają nam parchy ze wschodu.


Czekaj, czekaj, oni ci w twoim prywatnym ogródku imprezowali? Czy też masz ból dupy że w jakimś terenie ogólnodostępnym rozłożyli się przed tobą?

Zlewek

2018-04-17, 23:33
Jesteś szybszy od TVN-u :amused: