18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snowboard Czechy

ErwiN • 2015-02-23, 18:51
Co prawda sadistic to sadistic i mało tutaj takich filmów ale od czasu do czasu chętnie sam bym pooglądał czyjeś zajawki ;)
Niestety nie ma złamań, krwi ani nic z tych rzeczy.
Pozdrawiam wszystkich co mają jakieś zajawki i wkładają w to całe serce!
Materiał własny.
Miejsce: Červená Voda, Czechy
Muzyka: Disclosure - Help Me Lose My Mind (Mazde Remix)

9z...........c9

2015-02-23, 19:50
Z jednej strony stok wydaje się fajny ale z drugiej strasznie płaski i nudny. Może jakby ubrać narty freestylowe to by można było się coś pobawić ale np na gigantówkach to można by tam było umrzeć z nudów.
Kolega narciarz niech podszlifuje trochę technikę bo z tego co widzę to pewnie się czuje na nartach ale musi jeszcze dużo pracy włożyć, niekoniecznie jechać byle skoczyć tylko katować cały czas technikę.

ErwiN

2015-02-23, 20:02
9zajac9 napisał/a:

Z jednej strony stok wydaje się fajny ale z drugiej strasznie płaski i nudny. Może jakby ubrać narty freestylowe to by można było się coś pobawić ale np na gigantówkach to można by tam było umrzeć z nudów.
Kolega narciarz niech podszlifuje trochę technikę bo z tego co widzę to pewnie się czuje na nartach ale musi jeszcze dużo pracy włożyć, niekoniecznie jechać byle skoczyć tylko katować cały czas technikę.



Powiem Ci że przez GoPro to wszystko tak wygląda że jest płaski, owszem może trochę jest ale są miejsca gdzie można przycisnąć. Ogólnie gdyby nie ten snowpark to bym się tam nudził :P Mam też parę innych filmików na moim kanale z Austrii i Szwajcarii tam są konkretne stoki, polecam też oglądnąć :)

sauerps

2015-02-23, 20:15
Za własną zajawkę zawsze piwko się należy ;)

nurgle

2015-02-23, 20:17
i to mnie najbardziej wk***ia w jeździe na nartach czy tam snowbordzie zjeżdżasz 5 min i potem następne 10 wjeżdżasz na górę :D

Szywski_Snb

2015-02-23, 20:20
Zajawka wspaniała i strasznie zazdroszczę bo w tym roku akurat mi się nie udało jeszcze nigdzie pojechać. Domyślam się, że kamerka spłaszcza teren bo mam ten sam problem, jednak szkoda, że nic się nie dzieje poza zwykłym zjazdem ze stoku :( Tak czy inaczej pozdrawiam i życzę żeby zawsze starczyło hajsu i zdrowia żeby móc pośmigać po śniegu !

9z...........c9

2015-02-23, 20:42
ErwiN, za rok mam zamiar wybrać się właśnie gdzieś w alpy. Już się doczekać nie mogę. xD
Muszę zainwestować w GoPro czy jakieś inne gówno bo sam bym coś wrzucił od czasu do czasu. Ostatnio zacząłem właśnie katować szybkie zjazdy na gigantówkach i w tym roku udało mi się osiągnąć 135 km/h według gps, oczywiście nie jak połowa dzieciaków na krechę i do przodu, raczej takie rzeczy staram się robić na pustym stoku i z głową ale może mimo tego coś kiedyś na harda uda się wrzucić lub ktoś ze znajomych to zrobi jak ja nie będę w stanie ^^

Grzegorz.C

2015-02-23, 20:56
Nie połamcie sobie niczego, szkoda żeby potem jedynym sportem możliwym do wykonywania były warcaby :D

cucsoniuss

2015-02-23, 22:23
po pierwsze, primo
na nartach sie jezdzi uzywajac kijkow

jbone

2015-02-24, 08:36
tylko ja oglądałem ten filmik przekrzywiając głowę lekko w bok?

wormgoro

2015-02-24, 09:02
O co chodzi w tym filmie?
Pokazaliście jak się zjeżdża dość nieudolnie z górki?
Powiedz koledze żeby kupił kijki bo wygląda jak idiota bez nich.

ErwiN

2015-02-24, 12:35
wormgoro napisał/a:

O co chodzi w tym filmie?
Pokazaliście jak się zjeżdża dość nieudolnie z górki?
Powiedz koledze żeby kupił kijki bo wygląda jak idiota bez nich.



Chciałbym Ciebie zobaczyć na czymkolwiek na stoku :D
A temat kijków podłapałeś chyba z 2 postów wyżej.

9z...........c9

2015-02-24, 18:08
Jeżdżę na nartach 17 lat i muszę powiedzieć że kijki nie zawsze pomagają, czasami nawet przeszkadzają (sam byłem świadkiem jak gościu uczył się skakać itp i nadział się na kijek rozcinając brzuch). Jakby ktoś się zainteresował historią narciarstwa to zauważyłby, że kiedyś kijki bardzo pomagały w jeździe. Teraz często używane są byle by były. Myślę, że jeszcze trochę i jeżeli będzie możliwa jazda w zawodach bez kijków to będziemy coraz częściej takich zawodników widywać

Darksaider

2015-02-25, 02:26
Ten kto twierdzi, że kije przeszkadzają i są zbędne jest dla mnie kompletnym laikiem. Na alpejskich stokach tylko Polacy jeżdżą bez kijów. W świecie narciarskim jest to uznawane za kompletne faux pas, które świadczy o braku umiejętności, pozdrawia instruktor PZN.

uho82

2015-02-25, 07:01
ja bym na dupolocie chętnie spróbował pocisnąć z takiej górki, więcej wrażeń jak na nartach