18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snoop Dogg'owi odjebało po wizycie na Jamajce

Anders Breivik • 2012-08-04, 13:50

Snoop Dogg, właściwie Cordozar Calvin Broadus Jr. (ur. 20 października 1971 w Long Beach w Kalifornii) – amerykański raper i aktor. Do 1998 roku znany jako Snoop Doggy Dogg

Snoop Dogg współpracował z takimi wykonawcami jak: Dr. Dre, Eminem, Ice Cube, Tupac Shakur, Game, B-Real, Tha Dogg Pound, Coolio, Mariah Carey, Akon, P. Diddy, Pharrell Williams, 50 Cent, Nate Dogg, Justin Timberlake, Bow Wow, Katy Perry, Korn, Limp Bizkit, Gorillaz, Beck, Marilyn Manson, David Guetta, T-Pain i Red Hot Chili Peppers. W 2001 r. ukazała się jego autobiografia. Pod koniec października 2007 roku wziął udział w telewizyjnej gali stacji VH1 – Hip Hop Honors 2007 oraz poprowadził galę rozdania nagród MTV Europe Music Awards w Monachium.


Snoop Dogga już nie ma. Jeden z najbardziej znanych amerykańskich raperów "umarł" i "odrodził się" jako Snoop Lion. Nowe imię nadali mu kapłani rastafarianizmu. Teraz jako "nowe wcielenie Boba Marleya" chce tworzyć reggae.

"Przemiana" Snoop Dogga w Liona miała zajść podczas "niedawnej podróży na Jamajkę", gdzie miał szukać sensu życia i źródła inspiracji dla swojej twórczości.

Przemiana w lwa

Jak oznajmił artysta, wizyta na karaibskiej wyspie była elementem jego przemiany. - Nie chciałem być Snoop Doggiem na drodze do reggae. Chciałem pogrzebać Snoop Dogga i odnowić się jako Snoop Lion, ale nie wiedziałem tego aż do momentu, kiedy odwiedziłem świątynię - wyjaśniał z pełnym zaangażowaniem raper.

W rastafariańskiej świątyni kapłan miał oznajmić Amerykaninowi, że "już nie jest Snoop Doggiem". "Jesteś światłem, jesteś lwem" - miał powiedzieć. - Od tego momentu wreszcie zrozumiałem, dlaczego tam się znalazłem - zapewnił ex Snoop Dogg, mówiąc, że jego "trzecie oko" jest teraz szeroko otwarte.
Podczas konferencji prasowej związanej ze swoją przemianą stwierdził również, że "zawsze czuł się nowym wcieleniem Marleya".

Snoop Dogg 2.0

Wielka przemiana rapera odbyła się podczas podróży na Jamajkę, gdzie wybrał się, by nagrać swoją pierwszą płytę reggae o tytule "Reincarnated", czyli "Reinkarnowany". W podróży towarzyszyła mu ekipa filmowa, która przyszykowała film dokumentalny o jego duchowej "przemianie".

Pierwszym elementem nowej kampanii promocyjnej artysty opartej o jego nawrócenie się na rastafarianizm było ujawnienie piosenki "La La La" promującej nowy album.

Chyba szamani z Jamajki wbili mu tripa. :jejeje:
Źródła : tvn24,wikipedia,twitter,facebook

DiesIrae

2012-08-05, 20:20
Moja diagnoza: Lejce mu się poj***ły.

Pi...........is

2012-08-05, 20:47
Japie**ole :ks_homer:

Straciłem czas na przeczytanie tego gówna.


I jeszcze więcej czasu pisząc komentarz pod ch*jowym tematem :xalpalm:

DBstep

2012-08-05, 20:52
Kto słucha reggae ten r*cha kolegę :amused:

Diux

2012-08-05, 20:55
kokz666 napisał/a:

Pozwole sobie zacytowac słowa z pewnego utworu:
"Nate Dogg nie zyje jak i Snoop Dogg nie żyje
No żyje, ale zginie tu przez techno za chwilę".
Taka prawda, wszyscy w pogoni za lansem, dupami, hajsem i fejmem.
Dlatego wniosek prosty, jebac ich wszystkich.



Tabasco - "Wychowani w Polsce"

Akurat słuchałem :D

Plecionkarz

2012-08-05, 22:57
Już widzę te nagłówki w gazetach: Snoop Dogowi Odj***ło

orzechccc

2012-08-05, 23:14
juz kaplani alkoholokolizmu by mu zrobili przemiane

Jejkob

2012-08-05, 23:58
Snoop Dogg umarł już dawno. To co obserwujemy dzisiaj, to zjarany, przekupiony, murzyn, który zrobi wszystko żeby dostać kasę na następne jaranie. Koniec k***a kropka.
P.S. Snoop Doggy Dogg z czasów "up in smoke tour" (odsyłam do youtube) był poprostu zajek***abisty :)

quarenas

2012-08-06, 00:08
to jak w tym roku na Woodstocku był Damian Marley, to ja chętnie zobaczyłbym tego Liona
(jeśli zrobi na prawdę dobrą płytkę) na kolejnym woodzie :)
i wielkie pozdro dla wszystkich woodstockowiczów :D

orzech95

2012-08-06, 00:44
Dobry fejk bardzo dobrze zrobiony :D Ale ludzie naprawdę takie info można bardzo łatwo sprawdzić w chodząc w magiczna strone o nazwie google Puknijta sie łeb

grigori

2012-08-06, 02:54
za pare miesiecy okaze sie, ze odj***l takiego zwoda na pokaz... pewnie jakis dokument o sobie kreci czy cos

socjalmmv

2012-08-06, 04:44
lepsze to niż nagrywanie jakiegoś ścierwa typu techno

pumacz9

2012-08-06, 09:40
Gdyby 2pac to widział... :lodowka:

Za...........em

2012-08-06, 10:21
Natrafiłem dzisiaj na ten filmik, jeśli kogoś interesuje ten temat ;)


qsioneq

2012-08-06, 12:40
@socjalmmv

ścierwo to sie w Twojej starej spuściło i Ty jesteś tego efektem :-)

basior88

2012-08-06, 14:46
No tytuł mnie rozj***ł total anal :D Snoop Dogg chce po prostu zwrócić na siebie uwagę żeby dalej trzepać kasę i odpie**ala jakieś tarło w zmiany pseudonimu i jakieś jamajskie cyrki..