18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Snoop Dogg'owi odjebało po wizycie na Jamajce

Anders Breivik • 2012-08-04, 13:50

Snoop Dogg, właściwie Cordozar Calvin Broadus Jr. (ur. 20 października 1971 w Long Beach w Kalifornii) – amerykański raper i aktor. Do 1998 roku znany jako Snoop Doggy Dogg

Snoop Dogg współpracował z takimi wykonawcami jak: Dr. Dre, Eminem, Ice Cube, Tupac Shakur, Game, B-Real, Tha Dogg Pound, Coolio, Mariah Carey, Akon, P. Diddy, Pharrell Williams, 50 Cent, Nate Dogg, Justin Timberlake, Bow Wow, Katy Perry, Korn, Limp Bizkit, Gorillaz, Beck, Marilyn Manson, David Guetta, T-Pain i Red Hot Chili Peppers. W 2001 r. ukazała się jego autobiografia. Pod koniec października 2007 roku wziął udział w telewizyjnej gali stacji VH1 – Hip Hop Honors 2007 oraz poprowadził galę rozdania nagród MTV Europe Music Awards w Monachium.


Snoop Dogga już nie ma. Jeden z najbardziej znanych amerykańskich raperów "umarł" i "odrodził się" jako Snoop Lion. Nowe imię nadali mu kapłani rastafarianizmu. Teraz jako "nowe wcielenie Boba Marleya" chce tworzyć reggae.

"Przemiana" Snoop Dogga w Liona miała zajść podczas "niedawnej podróży na Jamajkę", gdzie miał szukać sensu życia i źródła inspiracji dla swojej twórczości.

Przemiana w lwa

Jak oznajmił artysta, wizyta na karaibskiej wyspie była elementem jego przemiany. - Nie chciałem być Snoop Doggiem na drodze do reggae. Chciałem pogrzebać Snoop Dogga i odnowić się jako Snoop Lion, ale nie wiedziałem tego aż do momentu, kiedy odwiedziłem świątynię - wyjaśniał z pełnym zaangażowaniem raper.

W rastafariańskiej świątyni kapłan miał oznajmić Amerykaninowi, że "już nie jest Snoop Doggiem". "Jesteś światłem, jesteś lwem" - miał powiedzieć. - Od tego momentu wreszcie zrozumiałem, dlaczego tam się znalazłem - zapewnił ex Snoop Dogg, mówiąc, że jego "trzecie oko" jest teraz szeroko otwarte.
Podczas konferencji prasowej związanej ze swoją przemianą stwierdził również, że "zawsze czuł się nowym wcieleniem Marleya".

Snoop Dogg 2.0

Wielka przemiana rapera odbyła się podczas podróży na Jamajkę, gdzie wybrał się, by nagrać swoją pierwszą płytę reggae o tytule "Reincarnated", czyli "Reinkarnowany". W podróży towarzyszyła mu ekipa filmowa, która przyszykowała film dokumentalny o jego duchowej "przemianie".

Pierwszym elementem nowej kampanii promocyjnej artysty opartej o jego nawrócenie się na rastafarianizm było ujawnienie piosenki "La La La" promującej nowy album.

Chyba szamani z Jamajki wbili mu tripa. :jejeje:
Źródła : tvn24,wikipedia,twitter,facebook

szczepan11600

2012-08-04, 14:04
wstrzykiwał sobie marihuanę i teraz mu odj***ło ;D

kokz666

2012-08-04, 14:16
Pozwole sobie zacytowac słowa z pewnego utworu:
"Nate Dogg nie zyje jak i Snoop Dogg nie żyje
No żyje, ale zginie tu przez techno za chwilę".
Taka prawda, wszyscy w pogoni za lansem, dupami, hajsem i fejmem.
Dlatego wniosek prosty, jebac ich wszystkich.

Mamy swoich godnych polecenia artystów :krejzi:


zapewnił ex Snoop Dogg, mówiąc, że jego "trzecie oko" jest teraz szeroko otwarte.
No j***ny, sie najarał szpejstwa i go przeuchali w te psie dupsko, wkrecili ze jest lwem i ma oddawac swoje nasienie razem z hajsem dla "kapłanów", k***y mają parcie :sraka:

sdfgs

2012-08-04, 14:21
On zawsze robił coś pośredniego między rapem a reggae

Anders Breivik

2012-08-04, 14:28
Snoopa i tak zapamiętam z starych dobrych laidbackowych kawałków z lat 90.


@edit

Szybciej niż Glamrap :mikolaj:

rockface123

2012-08-04, 14:55
wstydził się pewnie że jest autorem tej śmiesznej muzyki ,,rap" i przeszedł na coś bardziej podobnego do muzyki

Anders Breivik

2012-08-04, 14:57
@up
jesteś taki ograniczony ;)
sam słucham rapu, rocka, metalu, muzyki klubowej, i nie ubliżam nikomu kto słucha czegoś co mi się nie podoba.

naplecik

2012-08-04, 15:01
Mało kto zrobił tak dużo dla muzyki, co Snoop. Jest wielkim artystą. Co z tego, że pali sobie gibony, jak widać na dobre mu to wychodzi. Także hejterzy sami się pie**olcie, bo nie osiągniecie nawet 1/100000 tego co on. I tak, kupię jego nową płytę, bo zapowiada się na niezłą :-)

;

2012-08-04, 15:08
już lepsze reggae niż to techno polo co ostatnio robił

Nerfpl

2012-08-04, 15:28
Cytat:

Snoop Dogg'owi odj***ło po wizycie na Jamajce



Dlaczego mu "odj***ło"? Moim zdaniem zmienił się na lepsze. Zmądrzał, wydoroślał z tego całego nigga bling bling style.

Anders Breivik

2012-08-04, 15:49
Nerfpl napisał/a:



Dlaczego mu "odj***ło"? Moim zdaniem zmienił się na lepsze. Zmądrzał, wydoroślał z tego całego nigga bling bling style.


Bo mówi że jest wcieleniem marleya i że otworzyli mu trzecie oko :goatse:

malvo

2012-08-04, 15:53
To już od początku lipca wiadomo - dla zainteresowanych , pamiętam jak jeszcze był tupak to byli spoko się słuchało czarnych chłopców. Źródła : tvn24 ;_;

h3h3

2012-08-04, 16:14
Pewnie spił jakąś Ayahuascę, albo zajarał wkońcu prawdziwego zielska i mu się poj***ło ;d
Swoją drogą - w ogóle nie śmierdzi to podbijaniem oglądalności na siłę.
E-e.

pakicito

2012-08-04, 16:54
odpie**olcie się od ikony hiphopu bo was nim poszczuję!