18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanie z rodzinką

CrazyEdek • 2021-02-27, 14:20
Najlepiej smakuje w plenerze.


Irokez

2021-02-27, 18:42
grandl napisał/a:

Mój już czwarty rok czeka na dobrą okazję



Tak patrzę i bierzecie się na przetrzymanie?
Kto pierwszy, Ty czy ta puszka sama się otworzy?

CzerstWybut

2021-02-27, 19:05
Ee jebie ale nie aż tak żeby rzygać. Słone w ch*j może to sie nadaje do czegoś bo samo to ch*jowe . Palce po tym ch*jostwie jebia z kolejne 2 dni. Po śledziach nawet na drugi dzień jebie z ryja. Gówno, nie polecam.

Sv...........ge

2021-02-27, 19:23
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



Bo to jest smaczne. Jadłem wiele razy. Tylko trzeba wiedzieć co z tym robić i jak. A nie kręcić film i pokazać światu jakim się jest debilem

Sraj1

2021-02-27, 19:28
Czasy gdy w Szwecji była taka bieda że musieli jeść zgniłe śledzie.
Teraz "rarytas" pod publikę.
j***ć.

zakooo

2021-02-27, 19:56
Jadłem, h*jowe ale jako ciekawostka kulinarna da się zjeść bez pawia

OpenStreetMaps

2021-02-27, 20:17
Sam tego już też próbowałem i skończyło się potężnym haftem. To jest autentycznie tak tragiczne że nawet z zatkanym nosem się tego nie da zajeść.
Ale wiem co trzeba zrobić. Udać się z tym do sanepidu żeby przebadali bo sprzedawca oszukał i sprzedał zepsute.
Przecież sanepdowskie urzędnicze pasożytnicze biurwy lubią donosicieli. No i od tego są aby żywność przebadać .
Wiecie już co macie robić jeśli sanepid was skrzywdził. Oby tylko w siedzibie sanepidu wam się zawartość puszki nie wylała bo biurwy przez miesiąc będą w smrodzie siedzieć .

raq

2021-02-27, 20:37
Oj tam oj tam, mnie rozbawiło, koleś wygląda jakby udaru w pewnym momencie dostał :D

Tomsza

2021-02-27, 21:06
aradd napisał/a:

Cóż za żałosne widowisko, tyle filmików postało na ten temat - w większości nagrywane przez zwykłe miękkie faje. Sam z wielką chęcią sprawdzę te "solone, kiszone śledzie" jak będzie cieplej.



Próbowałem, polecam. Nie rzygałem chociaż zjadłem tak jak ten z powyższego filmiku. Jak się zrobi cieplej to już jestem ustawiony na kolejną puszkę u kumpla na działce, ale tym razem zjemy prawidłowo, czyli z otwartej pod wodą puszki wyjmujesz opłukane rybki i je czyścisz. A nie jak zwierzę z ośćmi i płetwami. Na chlebie ponoć całkiem smaczne.

St...........on

2021-02-27, 21:39
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



A no tak, że w nordyckich krajach je się to jako przysmak, a p*zdy z południowej Europy wychowane na McDonaldsach mają wrażliwe noski.
Jadłem Hakarl- zgnitego rekina, Skatę- zgnitą ogończę i k***a zajebiscie mi podchodzi rybka jebiaca amoniakiem, dodatkowo czyszczaca drogi oddechowe.

grandl napisał/a:

Mój już czwarty rok czeka na dobrą okazję



Pamiętaj, jak pucha napęcznieje to nordycka tradycja nakazuje otworzyć puszkę w wiaderku z wodą, no chyba że chcesz się pozbyc ciuchówi wszystkiego co opryska.

Kibol83 napisał/a:

Czasy gdy w Szwecji była taka bieda że musieli jeść zgniłe śledzie.
Teraz "rarytas" pod publikę.
j***ć.



Nie rarytas tylko danie tradycyjne, to samo mają w Islandi, a w Polsce kiszą smierdzącą kapustę. j***ć

JaTylkonaChwile

2021-02-27, 21:42
a teraz ja napisze :

po piewsze - NIE kupujcie od jakiegos janusza z allegro - jelsi musicie to upewnijcie sie jaka jest data waznosci. Jesli zostalo jeszcze 6 miesiecy - to k***a odsylajcie. Upewnijcie sie, ze przynajmniej jest 12 miesiecy - bo tak moga byc ukszone, ze bedziecie mieli tylko szarą, smierdzącą wode a samego "mieska" wogóle.

po drugie - smierdzi w ch*j, zgadza sie, ale jakos mnie bardziej rusza smród rozkladającego sie miesa (kurczak czy wolowina)

po trzecie - otwierajcie pod wodą, nawet malutkie pryśniecie na reke czy ubranie skutkuje zapachem "gowna" ktorego nie zmyjecie nawet po 3 myciach :)

smacznego :)


sebito

2021-02-27, 22:10
usmialem sie

pankruk

2021-02-27, 22:26
Generalnie wk***iają mnie takie filmiki bo nie lubię marnowania żywności na pokaz. Smaczne wpie**alaj niesmaczne sp***alaj jak mawiał klasyk.

Donerkebab

2021-02-27, 23:07
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



Szwagry też oj***li normalnie

norbi321

2021-02-28, 00:27
Haha, zajebista reklama produktu xdd

beny561

2021-02-28, 00:45
Jadłem nie ma tragedii hftnołem bo ogólnie nie lubę śledzi i już od wódki byłem zmulony . Widać że czasem ludzie od razu nastawiają się że będą rzygać