18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanie z rodzinką

CrazyEdek • 2021-02-27, 14:20
Najlepiej smakuje w plenerze.


polakwrocek

2021-02-28, 02:27
1. Puszkę otwierasz na zawietrznej od miejsca spożycia. 50-100 metrów na dworze.
2. Samo otworzenie wykonujesz w lekko zanurzonej puszce aby soki nie zrobiły aerozolu w powietrzu. (np w misce z czystą wodą / wiaderku)
3. Nakładasz rybę na talerz i sp***alasz od puszki.
4. Uważaj co masz są ryby filetowane i całe (z flakami tylko bez głowy) te z flakami trzeba samemu oczyścić.
5. Już czyste mięso ryby z ziemniakami zawijasz w ciasto , np naleśnikowe.
6. Ludzie co to jedzą mówią że jest to wyjątkowe przeżycie... ale nie jest to rarytas. tzn , kulinarnie nie obróci Ci świata do góry nogami.

dagonxdagon

2021-02-28, 03:42
Surströmming jest pyszny, tu podejrzewam problem alkoholowy i cykliczne wymioty spowodowane nadmiarem alkoholu, w takim przypadku wymioty będzie powodować wszystko "odbiegające od normy".

aniajon

2021-02-28, 13:48
Jadłam(właściwie mały kęs). Wcale nie śmierdziało jakoś bardzo(ale otwierane na wolnym powietrzu i mrozie). Najgorszy ten słony smak i świadomość wpie**alania ich do puszki razem z flakami. Ale jak się wygrzebie samo mięsko to można zjeść.

SA...........AS

2021-03-01, 12:53
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?


Apetora filmy są ustawione, jakby on po flaszce na łyżwach jeździł.

?

spoon17

2021-03-01, 17:30
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



dziwisz sie ? Apetor to pie**olone zwierze

justincase999

2021-03-01, 18:22
Sajlenthill napisał/a:

j***ny tuńczyk. Kiedyś kupiłem pod wypad nad jeziorko. j***na puszka rozszczelniła się i wyj***ly soki w namiocie. Noc spędziłem spiąć pod chmurką a namiot wyj***lem



Trzeba było pannę wyj***ć, a Ty namiot?

ReQ89

2021-03-01, 20:56
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



Może stąd wziął się ten rak u niego :D

bartassov

2021-03-03, 20:30
Nie dolewaj bo kurła nie zjesz!