18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śniadanie z rodzinką

CrazyEdek • 2021-02-27, 14:20
Najlepiej smakuje w plenerze.


happyface

2021-02-27, 14:25
Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem? :D

aradd

2021-02-27, 14:25
Cóż za żałosne widowisko, tyle filmików postało na ten temat - w większości nagrywane przez zwykłe miękkie faje. Sam z wielką chęcią sprawdzę te "solone, kiszone śledzie" jak będzie cieplej.

Halman

2021-02-27, 14:32
rzyganie pod publiczkę a wiecie dlaczego? Surströmming potrafi faktycznie zaj***ć w nos przy otwarciu ale w zamkniętym pomieszczeniu

zbynekmaslanka

2021-02-27, 14:34
Kiedyś widziłem jak te śledzie zjadł Wiesiek Wszsywka ( poszukajcie sobie "Apropo Defacto - Wielki test nietypowych konserw") nic mu nie smierdziało zjadł ze smakiem ... kolejna moda na robienie fejka

zwierzak30

2021-02-27, 14:41
Jadłem,zjadliwe.
Puszkę otwieramy ,najlepiej w wiaderku z zimną czystą wodą.Płuczemy i pozbywamy się wody.Wkładamy do czystej miseczki i odmaczamy do smaku. k***esko słone :) .Podajemy z sosem śmietanowym i smażonymi ziemniaczkami.Podobne w smaku do naszych Matiasów,tylko bardziej intensywny zapach.

aradd

2021-02-27, 14:56
zbynekmaslanka napisał/a:

Kiedyś widziłem jak te śledzie zjadł Wiesiek Wszsywka ( poszukajcie sobie "Apropo Defacto - Wielki test nietypowych konserw") nic mu nie smierdziało zjadł ze smakiem ... kolejna moda na robienie fejka



Akurat przykład Pana Wiesia to raczej nietrafiony jest - a to ze względu na to, że ten człowiek jest (a przynajmniej był) tak przepity - że za pewne za wiele smaku jak i zapachu to on nie czuł. Ja mam podobnie tyle, że z ostrym jedzeniem - tyle razy spożywałem żarcie (z papryczkami nawet mającymi 150 - 250 k w skali Scoville'a), że żaden ketchup, tabasco czy chili nie jest dla mnie ostre i smakuje mi jak zwykła papryka/przyprawa.

Sajlenthill

2021-02-27, 15:07
j***ny tuńczyk. Kiedyś kupiłem pod wypad nad jeziorko. j***na puszka rozszczelniła się i wyj***ly soki w namiocie. Noc spędziłem spiąć pod chmurką a namiot wyj***lem :-|

zbynekmaslanka

2021-02-27, 15:15
aradd napisał/a:

Akurat przykład Pana Wiesia to raczej nietrafiony jest - a to ze względu na to, że ten człowiek jest (a przynajmniej był) tak przepity - że za pewne za wiele smaku jak i zapachu to on nie czuł. Ja mam podobnie tyle, że z ostrym jedzeniem - tyle razy spożywałem żarcie (z papryczkami nawet mającymi 150 - 250 k w skali Scoville'a), że żaden ketchup, tabasco czy chili nie jest dla mnie ostre i smakuje mi jak zwykła papryka/przyprawa.



Wiesiek Mówi tam że ładny zapach ... jednak coś chyba poczuł

CadZZil

2021-02-27, 15:29
Osobiscie zjadlem juz 3 puszki a czwarta czeka na okazje. Zero rzygania nawet ze znajomymi ktorych zaprosilem na degustacje. Mi to smakuje

xXx5226

2021-02-27, 16:04
Halman napisał/a:

rzyganie pod publiczkę a wiecie dlaczego? Surströmming potrafi faktycznie zaj***ć w nos przy otwarciu ale w zamkniętym pomieszczeniu



Gdyby za to piwa dawali to pierwszy byś takie filmy nagrywał ciućmoku.

Halman

2021-02-27, 16:28
xXx5226 napisał/a:

Gdyby za to piwa dawali to pierwszy byś takie filmy nagrywał ciućmoku.


nie zesraj się w majtki

NafazowanyKoleś

2021-02-27, 17:06
Halman napisał/a:

nie zesraj się w majtki



Co to za filmik tu wrzuciłeś przed chwilą i usunąłeś? Ty to pewnie ten łysy gruby który tak opie**olił te śledzie ze smakiem?

robsonx79

2021-02-27, 17:25
happyface napisał/a:

Jak to jest, że wszyscy na tych filmikach wyrzygują jelita, a Apetor całą puszę oj***ł ze smakiem?



Smakuje jak ser pleśniowy, zapach nie jest zbyt przyjemny ale bez przesady. Rzygają głównie amerykanie, dla których hot-dog jest szczytem kulinarnych wzniesień.

grandl

2021-02-27, 17:57
Mój już czwarty rok czeka na dobrą okazję