18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek w Czechach. Dziadek wjechał pod prąd.

Lobo24 • 2020-11-19, 18:57
Ciekawe jakie były jego ostanie słowa. "k***a poj***ło wszyscy pod prąd jadą".

Pies_poligona

2020-11-19, 19:03
Zabrać prawo jazdy wszystkim w rodzinie na 4 pokolenia wstecz. Istnieje prawdopodobieństwo, że to zj***nie genetyczne które może wyjść z wiekiem. Nie można być aż takim idiotą na starość.

Gandalf

2020-11-19, 19:06
Ale urwał..

Jesse.Pinkman

2020-11-19, 19:08
Dziadek oczywiście odj***ł przeokrutnie i poniósł za to najwyższą możliwą karę ale zastanawiające jest czemu busiarz, mając tyle miejsca i czasu, dobrą widoczność i możliwość uniknięcia zderzenia, nie zrobił nic.

sqnk

2020-11-19, 19:08
kiedy bedzie nakaz badan starych ludzi co maja prawko ?

Pralpunkt

2020-11-19, 19:14
k***a trzeba tym starym montować jakieś urządzenie w aucie plus bramki na zjazdach żeby odcinało zapłon, bo to jakaś plaga ostatnio

picolo

2020-11-19, 19:16
Dużo zdrówka dla Pana busiarza i cztery kraty piwa. Pomyślcie ile p*zd po drodze zjechało temu frajerowi, że on zdołał wjechać na autośkę i się tak rozpędzić.

Tr...........ty

2020-11-19, 19:32
Stary, ludzki śmieć mógł zabić kogoś niewinnego. Los go ukarał, bo pewnie jakby przeżył to by się na mandacie skończyło. Za wjazd na autostradę pod prąd powinno się zabierać prawo jazdy bezwzględnie.

T3RMINATOR

2020-11-19, 19:41
Pewnie wrócił z wakacji z Nowej zelandi.

Ronoaro

2020-11-19, 19:58
Dziś wziąłem wolne by zawieźć mamę do lekarza, przy okazji zatankować i umyć auto. W przeciągu 1h jazdy(ok.10:30-11:30, tzn. godzina dla seniora) widziałem/ byłem uczestnikiem co najmniej trzech sytuacji w której osoby starsze stworzyły zagrożenie na drodze. 1) dziadek na drodze dwukierunkowej, bez wydzielonych pasów linią, jechał środkiem jezdni praktycznie na czołówkę ze mną; 2) wymuszenie na rondzie, na dobrą sprawę mogłem gościowi wjechać w bok; 3) starszy pan zapomniał, że na zielonym można jechać i obudziły go dopiero klaksony innych kierowców.

Trochę mnie wk***ia taki pojazd na kierowców starszych datą, bo w sumie wszystkich nas to czeka, ale po 65 roku życia powinny być obligatoryjne badania co 2 lata i ch*j, nie widzisz, nie ogarniasz, masz za słabą reakcją- niech wozi cię taksówka albo potomstwo.

mygyry

2020-11-19, 19:59
Jedź prawidłowo po piwie, zabrane prawko, jedź pod prąd na autostradzie/ekspresówce a spoko mandacik 200zł i proszę zawrócić, prawo jest idiotyczne.

pro_avenger

2020-11-19, 20:02
Tym busem to też jakiś pojeb bo miał gdzie uciec

plastic

2020-11-19, 20:12
BluntedAstronaut napisał/a:

Dziadek oczywiście odj***ł przeokrutnie i poniósł za to najwyższą możliwą karę ale zastanawiające jest czemu busiarz, mając tyle miejsca i czasu, dobrą widoczność i możliwość uniknięcia zderzenia, nie zrobił nic.



próbował w ostatniej sekundzie. nie zdążył.

Ronoaro

2020-11-19, 20:15
pro_avenger napisał/a:

Tym busem to też jakiś pojeb bo miał gdzie uciec



Co ty nigdy po drodze autem nie jechałeś? Przecież takimi małymi dostawczakami typu Renault Master, Opel Vivaro czy Ford Transit jeżdżą najbardziej sp***oleni kierowcy gorsi od tirowców i taksiarzy razem wziętych. Zapie**alają jakby co najmniej wieźli serce do przeszczepu, kierunkowskazów zazwyczaj używają po wykonaniu manewru albo wcale, ogólnie poj***ny typy. Wymagasz by starali się uniknąć auta, które jedzie na czołówkę? Powodzenia.