18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek w Czechach. Dziadek wjechał pod prąd.

Lobo24 • 2020-11-19, 18:57
Ciekawe jakie były jego ostanie słowa. "k***a poj***ło wszyscy pod prąd jadą".

bakus1233

2020-11-20, 14:27
Caramon napisał/a:

Właśnie tak wygląda w praktyce słynne "jak masz wybór, to wal w osobówkę". Myślę, że śledczy będą mieli duże pole do popisu i niewykluczone, że busiarz pójdzie siedzieć.


Za co pòjdzie siedzieć? Że jakiś debil samobojca wjechal pod prad na autostradę? Dziwny jest tok twojego muslenia. Raczej jesli przezyje, to powinni mu dać nagrodę za to co zrobił, bo ktoś kto się wpie**ala pod prąd na autostradę jest zwykłym ch*jem..

Wiewór

2020-11-20, 15:35
BluntedAstronaut napisał/a:

Dziadek oczywiście odj***ł przeokrutnie i poniósł za to najwyższą możliwą karę ale zastanawiające jest czemu busiarz, mając tyle miejsca i czasu, dobrą widoczność i możliwość uniknięcia zderzenia, nie zrobił nic.



Bo Polak jak to Polak. Miał pierwszeństwo i rację i ch*j. Warto dla racji mieć wypadek.

WolvX

2020-11-20, 17:46
AyCaramba napisał/a:

A umiesz czytać ze zrozumieniem? Ofiarą był tu busiarz. Mógł zareagować ale nie zdążył, ciekawe jak każdy z nas by zareagował



Ja będąc nagrywającym bym zwolnił, żeby zrobić miejsce temu z boku, ale ja to poj***ny jestem i staram się przewidzieć, co się stanie. Już pal licho troskę o tego z boku. Ale przecież sam mógł grubo oberwać.

rafaffak

2020-11-20, 21:46
Od razu wiadomo ze Czechy. Kierowca słucha „ seasons in the abys” Slayera. A u nas zawsze jakieś łupucupu.

normale

2020-11-21, 09:27
BluntedAstronaut napisał/a:

Dziadek oczywiście odj***ł przeokrutnie i poniósł za to najwyższą możliwą karę ale zastanawiające jest czemu busiarz, mając tyle miejsca i czasu, dobrą widoczność i możliwość uniknięcia zderzenia, nie zrobił nic.



Autopilot mu się włączył, może telefon, to było 5 sekund od zobaczenia, a zrozumienie zajęło mu pewnie ze 4

Rebeliant

2020-11-21, 13:30
mygyry napisał/a:

Jedź prawidłowo po piwie, zabrane prawko, jedź pod prąd na autostradzie/ekspresówce a spoko mandacik 200zł i proszę zawrócić, prawo jest idiotyczne.



Nie. Idiotami są policjanci, prokuratorzy i sędziowie. Za głupi do pracy i za bardzo oddaleni od życia aby móc ocenić otaczającą ich rzeczywistość.

Takiemu dziadowi stawiasz zarzuty, gdzie grozi do 8 lat, wystawiając mandat jesteś debilem pierwszej klasy, bo już druga kara dziada za to samo nie spotka.

Po prostu idioci odpowiedzialni za pilnowanie porządku nie znają i nie rozumieją prawa, są debilami. Ale kto mądry by chciał iść do Policji? Może gdyby płacili 8000 netto na start, to by można było wybrać myślących, ale z drugiej strony tam się nie wybiera myślących celowo. Nie wybierasz myślących aby ich tresować i im rozkazywać.

Brzęczyszczykiewicz

2020-11-21, 20:46
Z czterech kierowców na filmie tylko jeden zajmował się jazdą we właściwy sposób.

tigerqaz

2020-11-22, 15:27
BluntedAstronaut napisał/a:

Dziadek oczywiście odj***ł przeokrutnie i poniósł za to najwyższą możliwą karę ale zastanawiające jest czemu busiarz, mając tyle miejsca i czasu, dobrą widoczność i możliwość uniknięcia zderzenia, nie zrobił nic.



Bo akurat przesuwał kursor na yt w smartfonie :P