18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny postrzał podczas protestu (czytaj opis)

Payan • 2021-09-18, 18:52


Info z dziś ( 18.09.2021).

Podczas protestu medyków w "białym miasteczku" śmiertelnie postrzelił się 94-letni mężczyzna. Jak się okazuje, miał przy sobie list, w którym wyjaśnił motywy swojego działania. Jak przekazała prokuratura w rozmowie z polsatnews.pl, sekcja zwłok zmarłego odbędzie się najszybciej w poniedziałek.

W odręcznie napisanym liście, którego treść ujawnia Polska Agencja Prasowa, widnieje data 18.09.2021 r., miejscowość, numer egzemplarza - 1. "Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)!" - czytamy w liście. Został on podpisany imieniem i nazwiskiem, pada w nim także data urodzenia mężczyzny.

Wcześniej stacja RMF FM informowała, że dotarła do listu mężczyzny, który śmiertelnie się postrzelił. Według rozgłośni, z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły to starszy mężczyzna, emerytowany wojskowy. Poza listem policja znalazła przy nim dwie sztuki broni.

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-biale-miasteczko-nie-zyje-mezczyzna-wiadomo-co-napisal-w-lis,nId,5490189

ungubungu

2021-09-18, 18:54
Co się odpiardala w tych poj***nych czasach to ja nie mam pytań.

Nygałodyga

2021-09-18, 18:58
Wyznawca PISLAMU

Masakra, tak w ogóle ten protest to lipa tak jak było z tvnem, pytanie tylko co idzie pod stołem tym razem

An...........20

2021-09-18, 18:58
Jak widać wiek nie oznacza mądrości...

Xs...........33

2021-09-18, 19:01
Stary czuł że niedługo umrze więc postanowił odejść z hukiem

motylekwbrzuchu

2021-09-18, 19:05
Anosa20 napisał/a:

Jak widać wiek nie oznacza mądrości...Przecież zabił się skutecznie, nie tak jak ty, ofiaro losu :roll:

Babosz

2021-09-18, 19:07
94 lata więc już umysł nie pracuje prawidłowo.
Pamiętam podobnego szaleńca, który podpalił się chyba 3 lata temu w proteście przeciw PiSowi. Potem TVN robił z niego męczennika, ale z czasem chyba zrozumieli, że to poziom średniowiecznych Indii i odstąpili od tego. Teraz raczej o nim się nie wspomina.

Ogólnie chodzi o to, że opcja TVN-PO-Gazeta Wyborcza nie potrafi pogodzić się z tym, że nie rządzą w Polsce i nakręcają emocje. Część ludzi się nabiera.
Do tego mamy z drugiej strony absurdalną telewizję Kurskiego i to razem tworzy wybuchowy koktajl emocji.

Za Tuska był spokój, wszystkie duże media chwaliły Tuska, a jak pisowcy coś tam piszczeli, że mafie paliwowe i Vatowskie, to odpalano hasło "Wina Tuska" i to służyło za całe wytłumaczenie.

sqnk

2021-09-18, 19:08
k***a pis dziadka przekupil zeby w lep sobie strzelil... druga sprawa ciekawe czy to prawde co media napisaly co bylo w liscie moze zaj***l sie przez pis///

An...........20

2021-09-18, 19:08
Farołrz napisał/a:

Przecież zabił się skutecznie, nie tak jak ty, ofiaro losuZawsze możesz udowodnić, że potrafisz to zrobić lepiej niż ja, kołku...
Jednego idioty mniej...

mygyry

2021-09-18, 19:21
W innych informacjach podają, że do mordy wsadził petardę.

A durni którzy jak idioci będą pisać, że fanatyk pisu to już nie pamiętacie jak się facet niby w obronie sądów podpalił? Jeszcze mu tablice pamiątkową te durnie z warszawki ufundowali, wtedy też było pie**olamento, że wina pisu.

Część ludzi ma mentalny problem z oceną sytuacji z tym, że zarówno politycy jak o "ich" dziennikarze kreują świat według swoich potrzeb, i zazwyczaj w zależności od tego czy są w rządzie czy w Opozycji to jest to diametralnie różne stanowisko.

Proszę przykład:motylekwbrzuchu

2021-09-18, 19:31
Anosa20 napisał/a:

Zawsze możesz udowodnić, że potrafisz to zrobić lepiej niż ja, kołku...
Jednego idioty mniej...Pięknie się złościsz, sztywniaku. Lepiej napisz dlaczego chciałeś się zabić, bo chyba nie przez ten niedoj***ny palec ;-)

Dkusz

2021-09-18, 19:33
Jednej pisowskiej k***y mniej. Jeszcze pare set tysiecy do odj***nia i będzie w miarę normalnie

An...........20

2021-09-18, 19:36
Farołrz napisał/a:

Pięknie się złościsz, sztywniaku. Lepiej napisz dlaczego chciałeś się zabić, bo chyba nie przez ten niedoj***ny palecTy chyba albo jeszcze dzisiaj nie sikałeś albo problemów szukasz?

Lololoney

2021-09-18, 19:40
Babosz napisał/a:

Ogólnie chodzi o to, że opcja TVN-PO-Gazeta WyborczaMasz bardzo ograniczony rozumek, jeśli uważasz, że tylko jedna strona jest temu winna... Prawda jest taka, że proces skłócania społeczeństwa trwa od wielu lat (w zasadzie od okrągłego stołu) i winna jest temu cała kasta polityczna i wszystko co z nią związane... Devida et impera - tylko u nas nie ma jednego człowieka od tego, czy ugrupowania, tylko zmyślnie władza dzieli się raz jednym, a potem drugim... Raz społeczeństwo wk***iają Ci, potem tamci i się zmieniają (bo rzeczywiste poparcie u nas w kraju jest niskie, a wybieramy nie za kimś tylko przeciwko komuś, jeśli wystarczająco nas wk***i)... Myślisz, że jakby ich wszystkich zamknąć w jakimś pomieszczeniu, to by się pozabijali? To społeczeństwo ma się tłuc, a oni są tacy bojowi tylko w obliczu kamer... Problem polega na tym, że świrów nie brakuje i jeśli dalej będą skłócać społeczeństwo to może skończyć się na zamachach nie tylko na własne życia... Ot przykład Adamowicza, czy Rosiaka ale jeszcze tam ch*j kiedy cierpią politycy, ale może dojść do sytuacji, że ludzie będą się zabijać o poglądy... Fakt może przesadzam, ale na przestrzeni lat było więcej takich "incydentów" i właśnie stają się powoli coraz częstsze...

bodzio667

2021-09-18, 19:49
Lololoney napisał/a:

Fakt może przesadzam, ale na przestrzeni lat było więcej takich "incydentów" i właśnie stają się powoli coraz częstsze...


Nie przesadzasz.