18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Śmiertelny postrzał podczas protestu (czytaj opis)

Payan • 2021-09-18, 18:52


Info z dziś ( 18.09.2021).

Podczas protestu medyków w "białym miasteczku" śmiertelnie postrzelił się 94-letni mężczyzna. Jak się okazuje, miał przy sobie list, w którym wyjaśnił motywy swojego działania. Jak przekazała prokuratura w rozmowie z polsatnews.pl, sekcja zwłok zmarłego odbędzie się najszybciej w poniedziałek.

W odręcznie napisanym liście, którego treść ujawnia Polska Agencja Prasowa, widnieje data 18.09.2021 r., miejscowość, numer egzemplarza - 1. "Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)!" - czytamy w liście. Został on podpisany imieniem i nazwiskiem, pada w nim także data urodzenia mężczyzny.

Wcześniej stacja RMF FM informowała, że dotarła do listu mężczyzny, który śmiertelnie się postrzelił. Według rozgłośni, z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły to starszy mężczyzna, emerytowany wojskowy. Poza listem policja znalazła przy nim dwie sztuki broni.

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-biale-miasteczko-nie-zyje-mezczyzna-wiadomo-co-napisal-w-lis,nId,5490189

mygyry

2021-09-18, 19:49
Lololoney napisał/a:


Masz bardzo ograniczony rozumek, jeśli uważasz, że tylko jedna strona jest temu winna.



Ale dlaczego zacytowałeś tylko jedno zdanie podczas gdy wymienił również drugą stronę?

Zbysław

2021-09-18, 20:04
Babosz napisał/a:

94 lata więc już umysł nie pracuje prawidłowo.
Pamiętam podobnego szaleńca, który podpalił się chyba 3 lata temu w proteście przeciw PiSowi. Potem TVN robił z niego męczennika, ale z czasem chyba zrozumieli, że to poziom średniowiecznych Indii i odstąpili od tego. Teraz raczej o nim się nie wspomina.
Ogólnie chodzi o to, że opcja TVN-PO-Gazeta Wyborcza nie potrafi pogodzić się z tym, że nie rządzą w Polsce i nakręcają emocje. Część ludzi się nabiera.
Do tego mamy z drugiej strony absurdalną telewizję Kurskiego i to razem tworzy wybuchowy koktajl emocji.
Za Tuska był spokój, wszystkie duże media chwaliły Tuska, a jak pisowcy coś tam piszczeli, że mafie paliwowe i Vatowskie, to odpalano hasło "Wina Tuska" i to służyło za całe wytłumaczenie.



Za Tuska był spokój ale dla klasy wyższej

mam_racje

2021-09-18, 20:10
"Co do samego narzędzia, które zostało wykorzystane to będzie przedmiotem badań. Wedle mojej wiedzy przy mężczyźnie nie stwierdzono obecności broni palnej. Podejrzewa się, że był to albo pistolet hukowy, albo jakiegoś rodzaju raca. Będzie to kwestią badań, które zostaną przeprowadzone w późniejszych dniach"
- podkreślił prokurator.

PoProstuNIKT

2021-09-18, 20:14
j***ne k***a debile gdybyście skonczyli gadac o PO i PIS i zaczeli k***a myśleć czego chcecie od władzy i ludzi na których głosowaliście to by było normalnie w polsce, ale nie k***a jedynie co polacy potrafią robić to NARZEKAĆ ZE TEN ZROBIL ch*jOWO ALBO TAMTEN. Zamiast k***a zaczac domagac sie od ludzi na ktorych glosowaliscie żeby zaczeli sie wywiazywac z obietnic. Ale dobrze wiem ze 95% spoleczenstwa to j***ne tumany i tak nigdy nie bedzie :amused:

dziad_proszalny

2021-09-18, 20:15
Dkusz napisał/a:

Jednej pisowskiej k***y mniej. Jeszcze pare set tysiecy do odj***nia i będzie w miarę normalnie



Jest!
Zafiksowany na punkcie Kaczora zameldował swoją obecność.

robsonx79

2021-09-18, 20:29
Babosz napisał/a:


Ogólnie chodzi o to, że opcja TVN-PO-Gazeta Wyborcza nie potrafi pogodzić się z tym, że nie rządzą w Polsce i nakręcają emocje. Część ludzi się nabiera.



k***a, androny powinny mieć swoje granice. Pooglądaj tvp, poczytaj wsieci i inne tego rodzaju periodyki, i potem głośno przed lustrem powtórz tę swoją tezę.

dziad_proszalny

2021-09-18, 20:30
ecnart napisał/a:

j***ne k***a debile gdybyście skonczyli gadac o PO i PIS i zaczeli k***a myśleć czego chcecie od władzy i ludzi na których głosowaliście to by było normalnie w polsce, ale nie k***a jedynie co polacy potrafią robić to NARZEKAĆ ZE TEN ZROBIL ch*jOWO ALBO TAMTEN. Zamiast k***a zaczac domagac sie od ludzi na ktorych glosowaliscie żeby zaczeli sie wywiazywac z obietnic. Ale dobrze wiem ze 95% spoleczenstwa to j***ne tumany i tak nigdy nie bedzie



Nie wiem, czy 95% społeczeństwa to "j***ne tumany", jak piszesz, ale trzeba być naprawdę j***nym tumanem, by nie wiedzieć, że słowa Polska i Polacy piszemy wielką literą, skoro wiedzą to już dzieciaki w drugiej klasie podstawówki.

Raflik

2021-09-18, 20:30
mygyry napisał/a:

W innych informacjach podają, że do mordy wsadził petardę.
A durni którzy jak idioci będą pisać, że fanatyk pisu to już nie pamiętacie jak się facet niby w obronie sądów podpalił? Jeszcze mu tablice pamiątkową te durnie z warszawki ufundowali, wtedy też było pie**olamento, że wina pisu.
Część ludzi ma mentalny problem z oceną sytuacji z tym, że zarówno politycy jak o "ich" dziennikarze kreują świat według swoich potrzeb, i zazwyczaj w zależności od tego czy są w rządzie czy w Opozycji to jest to diametralnie różne stanowisko.
Proszę przykład:



pie**oli głupoty odnoście, że wszyscy mogą strajkować TAKI CHU...... bo wojsko nie może, czy ktoś widział strajkujących żołnierzy, którzy mieli zamrożone podwyżki ??? Wszyscy inni mogą oprócz nich bo nawet związków zawodowych nie mogą mieć, już nie mówiąc o przynależeniu do jakiekolwiek partii.

Pingvin

2021-09-18, 20:33
Nie dziwię się dziadkowi, wszyscy mają już dość pie**olenia tych lewaków.

PoProstuNIKT

2021-09-18, 20:37
dziad_proszalny napisał/a:

Nie wiem, czy 95% społeczeństwa to "j***ne tumany", jak piszesz, ale trzeba być naprawdę j***nym tumanem, by nie wiedzieć, że słowa Polska i Polacy piszemy wielką literą, skoro wiedzą to już dzieciaki w drugiej klasie podstawówki.


Podważanie czyjejś tezy na podstawie błędów ortograficznych jest oznaką braku argumentów dotyczacych meritum sporu.


Cytat:

Argumentum ad personam (łac. „argument wymierzony w osobę”) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika bądź jego dokonania. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.



pozdrawiam :D

Filemon

2021-09-18, 20:38
jebac pis ! sam chetnie strzele jesli bedzie wojna do pisowca!

~Imperator

2021-09-18, 20:38
Jednego pisiaka mniej, brwo

Wiewór

2021-09-18, 20:38
Nygałodyga napisał/a:

Wyznawca PISLAMU
Masakra, tak w ogóle ten protest to lipa tak jak było z tvnem, pytanie tylko co idzie pod stołem tym razem



PiS się już nie pie**oli z jakimś pod stołem. Mają ABW, mają policję sądy prokuraturę, sąd najwyższy. Nie muszą się j***ć z jakimiś pochodami.
Jakiś stary poj***ny dziad z mozgiem wyżartym przez TVP. Pisowski kretyn.

programista4k

2021-09-18, 20:39
Partię można popierać, ale nie ją wyznawać.