18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny postrzał podczas protestu (czytaj opis)

Payan • 2021-09-18, 18:52


Info z dziś ( 18.09.2021).

Podczas protestu medyków w "białym miasteczku" śmiertelnie postrzelił się 94-letni mężczyzna. Jak się okazuje, miał przy sobie list, w którym wyjaśnił motywy swojego działania. Jak przekazała prokuratura w rozmowie z polsatnews.pl, sekcja zwłok zmarłego odbędzie się najszybciej w poniedziałek.

W odręcznie napisanym liście, którego treść ujawnia Polska Agencja Prasowa, widnieje data 18.09.2021 r., miejscowość, numer egzemplarza - 1. "Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)!" - czytamy w liście. Został on podpisany imieniem i nazwiskiem, pada w nim także data urodzenia mężczyzny.

Wcześniej stacja RMF FM informowała, że dotarła do listu mężczyzny, który śmiertelnie się postrzelił. Według rozgłośni, z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły to starszy mężczyzna, emerytowany wojskowy. Poza listem policja znalazła przy nim dwie sztuki broni.

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-biale-miasteczko-nie-zyje-mezczyzna-wiadomo-co-napisal-w-lis,nId,5490189

aaaaaaaaaaaaaa

2021-09-19, 09:49
mygyry napisał/a:

Troszkę cię ominęło, w 2012 roku płacą minimalna była na poziomie 1500zl przy założeniu 160h w miesiącu a w praktyce j***ło się po 200 godzin a jak ci się nie podobało to wypad, pracowników było dość a bezrobocie dwucyfrowe, dlaczego ludzie masowo wyjeżdżali? Ceny były podobne do obecnych i szeregowi pracownicy żyli od pierwszego do pierwszego, większej ch*jni w swoim życiu nie przeżyłem niż w tym czasie kiedy działalność zaczynałem.
Popytaj ile niektórzy zarabiali w stosunku do godzin pracy.



Nic mnie nie ominęło... tylko twierdzisz, że straszne PO ZAMROZIŁO stawki na poziomie 6zł. Czyli kłamiesz.
Te straszne PO w 8 lat podniosło minimalną o 65%, PIS w 6 lat o połowę. Czyli porównywalnie...
Tak samo kłamiesz, twierdząc, że ceny w 2012 były podobne. Nie były...
Nie jestem zwolennikiem PO, ale k***a to, co PIS odpie**ala... Na szczęście mogę z ręką na sercu powiedzieć "nigdy na te k***y nie głosowałem". I nie zagłosuję. I dużo znam osób, które były pisiorami, ale przejrzeli na oczy...

mygyry

2021-09-19, 09:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nic mnie nie ominęło... tylko twierdzisz, że straszne PO ZAMROZIŁO stawki na poziomie 6zł. Czyli kłamiesz.
Te straszne PO w 8 lat podniosło minimalną o 65%, PIS w 6 lat o połowę. Czyli porównywalnie...
Tak samo kłamiesz, twierdząc, że ceny w 2012 były podobne. Nie były...
Nie jestem zwolennikiem PO, ale k***a to, co PIS odpie**ala... Na szczęście mogę z ręką na sercu powiedzieć "nigdy na te k***y nie głosowałem". I nie zagłosuję. I dużo znam osób, które były pisiorami, ale przejrzeli na oczy...



Też akurat nigdy nie głosowałem na pis a na PO mi się zdarzyło i nigdy więcej tego nie zrobię, nie podoba mi się sporo decyzji pisu, ale niektóre mają sens i pozytywne skutki.
Tak ceny były podobne, a w porównaniu do dzisiejszych zarobków jest taniej.
Porównanie ile % coś zostało podniesione jest trochę dla mnie bez sensu, bo jeżeli zarabiam 1000zl i podnieśli mi płacę o 50% to jest to dla ciebie to samo gdy zarabiasz 2000tys i też podniosą Ci o 50 %?

Na dzień dzisiejszy nie wybieram się na wybory, bo k***a jest taka banda debili i krzykaczy, że za ch*ja nie widzę sensu.

radek225

2021-09-19, 10:13
mygyry napisał/a:

Troszkę cię ominęło, w 2012 roku płacą minimalna była na poziomie 1500zl przy założeniu 160h w miesiącu a w praktyce j***ło się po 200 godzin a jak ci się nie podobało to wypad, pracowników było dość a bezrobocie dwucyfrowe, dlaczego ludzie masowo wyjeżdżali? Ceny były podobne do obecnych i szeregowi pracownicy żyli od pierwszego do pierwszego, większej ch*jni w swoim życiu nie przeżyłem niż w tym czasie kiedy działalność zaczynałem.
Popytaj ile niektórzy zarabiali w stosunku do godzin pracy.



W 2012 roku dorabiałem jako kelner na studiach. Miałem stawkę 8zl/h na rękę. Niejedna osoba którą znałem zarabiała 6 zł na godzinę. Ceny wynajmu mieszkań były takie same, ceny w sklepie podobne. Przykładowo by wynajmować mieszkanie w Warszawie, to wynajmować trzeba było we dwójkę. Cała jedną pensja szła na wynajem, a z drugiej się żyło. CHORE.

Halman

2021-09-19, 10:52
dodtał? dostał.

croyna

2021-09-19, 11:22
Nygałodyga napisał/a:

Wyznawca PISLAMU
Masakra, tak w ogóle ten protest to lipa tak jak było z tvnem, pytanie tylko co idzie pod stołem tym razem



twoja stara idzie pod stołem. protestują, bo zarabiają grosze

CzerstWybut

2021-09-19, 11:27
Wiewór napisał/a:

Prosze cię czlowieku miej godność i nie próbuj mi wmawiać że po upadku komuny jakas partia odpie**alala coś takiego co teraz robi PiS.
PiS doprowadzil do całkowitego upadku prawa. Zamienia nas w Białoruś.
Jesteśmy pośmiewiskiem w całej UE. Nikt nie chce mieć z nami nic do czynienia.
Zawłaszczyli wszystkie spolki skarbu państwa. Robią kradzież Polski na skalę przemysłową.
Rozdają klerowi i swoim po prostu k***a wszystko.
Rozej***li każdy urząd, sąd i szkole. Wszystko co się dało.
Dobijaja służbę zdrowia.
Zrobili galopująca inflację. Mamy najdroższy prad w Europie. Gaz podrożał o 110%.
Obudźcie się idioci. Oni demolują ten kraj i prowadzą go po równi pochyłej do całkowitego upadku. Co PiS jeszcze ma odjebac żebyście otworzyli oczy? k***a.
Po było nieudolne. Mieli w szeregach złodziei. Ale oni nie demolowali gospodarki i Polski. Za PO dalo się żyć. Za PiS jest k***a dramat.
Sądy nie działają.
Policja nie funkcjonuje. Policjanci zabijają ludzi na ulicach. Pałują kobiety i starcow. Są bezkarni. Agenci ABW rozjeżdżają ludzi autami w biały dzień. Prokuratura nie reaguje.
Wrabiają przypadkowych ludzi w powodowanie kolizji aut rzadowych.
Dzieci nie chodziły rok do szkół.
Doprowadzili do upadku tysięcy firm. Teraz przegłosowali nowy wał żeby dojebac do końca te które przetrwały lockdown.
Nie przyjmuje do wiadomości żadnej obrony PiS i żadnego pie**olenia bo to są fakty z którymi nie da się dyskutować.
PiS to jest najwieksza tragedia jaka spotkała Polskę od 2 WŚ. To co oni odpoerdalaja wychodzi poza skalę kurestwa PRL.
Polskę czeka zagląda jesli oni zostaną u władzy a jej nie oddadzą bo wybory prezydenckie już sfałszowali. Jeśli ich nie oderwiemy siła to za jakiś czas czeka nas po prostu wojna domowa i rewolucja.



Wejś ty odstaw ten TVN i wyborczą bo sie k***a nie da ciebie czytac od jakiegos czasu. Jesteś takim k***a pisocholikiem ze prawie pod kazdym postem nak***iasz tylko o pisie zakochany peowcu. Takim ludziom jak ty powinni blokować dostęp do jakichkolwiek wiadomości a puszczać jedynie animal planet to moze bys k***a troche pozytywów w życiu dostrzegł.

Widać musisz wch*j po sądach chodzić że ci nie działają. :roll: moi znajomi za czasów twoich ulubieńców chodzili od drzwi do drzwi po sadach bo ich k***a sprzedali razem z kamienicą za nędzne j***ne 1000 zł które sędzia wziął żeby klepnąć tą sprzedaż. To wodać zajebiście działały te sądy też wcześniej.

W UE szczypie dupa niemców i francuzów bo sie przymkneły drzwi na wyprzedawanie Polski i torowanie drogi na zagraniczny kapitał kosztem polskiego budżetu.

Dobijają ci slużbe zdrowia... to cofnij sie k***a i poczytaj ile kładli na slużbe i co robili z protestującymi 8 lat do tyłu.

Zrobili inflacje tak samo jak k***a polowa europy, chcesz mieć hojne państwo i wypłacać duże sumy na przedsiębiorstwa w czasie pandemii to teraz sie placi za to i nie pie**ol mi ze firmy nie dostaly kasy bo jebne. Najwiecej płakali ci co w ch*ja całe życie lecą i wszystkich na czarno walą a później cieżko im udowodnic ile firma ma wydatków to ch*ja dostali. Tak k***a w rodzinie dostalismy dużo kasy za 2 miesiące zamkniecia.

Co ty pie**olisz z tą policja... cofnij sie znowu o kilka lat i przypomnij sobie jak goscia we wroclawiu pradem j***li. Przypomnij sobie jak 11 listopada wyglądalo za kazdym razem. Nie pamietasz jak były rozprawy sądowe dotyczące policjantów po cywilu jak kopali ludzi po ryjach i nak***iali gazem.

Wejś jeszcze z tego TVNu przynies tu informacje że pandemia jest k***a z pisu bo jak piszesz ze przez pis dzieci rok do szkoly nie chodzily.

Tobie juz mocno sie styki poj***ły od tego wylewu gówna telewizyjnego naoglądasz sie k***a negatywnych wiadomosci 24/h i wylewasz wszedzie to samo gówno. Dajesz sie urabiać nie lepiej jak ci z pisu kretynie bo wszędzie szczujesz tym j***nym pisem peowcu zj***ny. Twoj koncowy tekst mówi wszystko o tobie, nie przyjmujesz już żadnych innych wiadomości ograniczniku, pie**olisz tak samo jak twoja partia wodzów, zero pozytywow, zero programów a tylko aby odsunąć pis od wladzy i szczucie jednych ludzi drugimi.

sezamkowyRozpierdol

2021-09-19, 12:10
Ale fajnie kawałki mózgu poleciały, a PiSowca mi tak bardzo nie żal :amused:

PoProstuNIKT

2021-09-19, 12:31
tutaj jest prosty przykład fanatyzmu dwóch opcji politycznych j***ne debile się kłoca kto jest lepszy PIS czy PO - polecam przeczytać moj pierwszy post tutaj j***ne k***a zmanipulowane tłuki. :-)

Raflik

2021-09-19, 14:29
mygyry napisał/a:

Znajomy, mama pielęgniarka, ból głowy? Cyk rezonans w dwa dni, okazało się, że zatoki, no to cyk na naświetlania podczerwieni w tym samym tygodniu ch*j, że terminy 8 miesięcy.
Zrobiła mu się przepuklina, cała diagnostyka plus zabieg w ciągu 2 tygodni oczywiście z nadzorem ordynstora, normalnie terminy ponad 12 miesiecy.
Czy lekarz powinien dużo zarabiać? No k***a bez dwóch zdań, zazdrościsz to zapie**alaj na studia, ale to co te ch*je odpie**alają po znajomościach i łapówkach to ludzkie pojęcie przechodzi, nawet w komunie urzędasy sie bardziej kryły, nigdy tam nie będzie lepiej, przy żadnej władzy, przy żadnych pieniądzach, nigdy jeżeli nie będzie konkurencji i widma zakazu zawodu przy złapaniu na łapówkach i kumoterstwie.



Najlepiej to powinni zlikwidować te wszystkie prywatne placówki to by im się chciało chodzić do roboty i normalnie leczyć i wtedy kiedy byś nie poszedł to by człowiek został przyjęty,

Wiewór napisał/a:

Jestes debilem a ja nie mam zamiaru tłumaczyć kolejnej osobie że JEST debilem. Tak frazesem jest najdroższy prąd w Europie i podwyżka gazu o 110% a 6 lat to dużo czasu żeby np naprawić służbę zdrowia.
Ja sobie poradzę bo mam firmę. W najgorszym wypadku kosztami podwyżek i inflacji będę j***ł po pracownikach. Dzięki niszczeniu gospodarki chętnych do pracy jest coraz wiecej.
Ewentualnie sprzedam to w p*zdu i wyjadę do rodziny na zachód.
Ludzie którzy są pracownikami będą zdychać z głodu. Ale ja mam na to już wyj***ne. Tak sobie wybraliście to tak będziecie mieli. Skończycie na górze parującego gówna ale z wbitą polska flaga narodowa.
Żal mi was biedni debile bo większości nie macie nawet na bilet żeby wyjechać z tego narodowego socjalizmu jaki wam zbudowali.



To jak jest ci tak źle to WYpie**alAJ na ten twój zachód przynajmniej jednego debila mniej. Jakby nie pracownicy to byś sam zdychał z głodu.

Maras0803

2021-09-19, 14:39
@wiewiór tyle osób już ci próbowało wytłumaczyć, że pie**olisz głupoty, a ty dalej nie rozumiesz, że jesteś pie**olonym idiotą.

Cichy

2021-09-19, 14:57
Nie zagryźcie się przypadkiem w tych komentarzach jak te bezpańskie psy na ulicy co wyjadają resztki ze śmietnika byleby przeżyć.
A "politycy" tylko zacierają ręce bo z roku na rok mogą sobie pozwolić na coraz więcej :kawa:

mit2

2021-09-19, 15:19
@mygyry, nie zawracaj sobie głowy próbami dyskusji z tym rudym ch*jkiem. On jest kompletnie niereformowalnym fanatykiem.

VanVakero

2021-09-19, 22:55
Choć raz na sali był lekarz.

Rick_Sanchez

2021-09-22, 21:32
Ktoś: *mówi, że Werter zginął głupią śmiercią*
Jakiś random z bronią palną: tak? To pa teraz!

Behemot

2021-09-25, 01:59
Wiewór napisał/a:

Solorz mlaska fleta Kaczyńskiemu a ty uważasz Polsat za źródło informacji



A to dziwne, bo zwolennicy pisu mówią ,że Tuskowi jak był u władzy, tylko widzisz jeden mały szczegół- Solorz jest przedsiębiorcą z krwi i kości, zatem i dyplomatycznie powinien być nienaganny. Smarować gównem Wiewiór to każdy potrafi, zobacz aferę z urodzin u Mazurka, jak kiedyś już tu pisałem, że Tusk z Kaczyńskim do jednej synagogi na nabożeństwa chodzą ,to pisali ,że mnie poj***ło, a tu zonk, przed kamerami wrogowie, a prywatnie walą gaz razem (ja niemam nic przeciwko, wódka wszak to popularny problemsolver- rozwiązywacz konfliktów), no ale ci co nie poszli ,ci to dopiero pianę z ryja cisneli ! A jak konsternacja wśród narodu?! Wstyd! hahahahaha ta szopka jest dla małych chłopców (tych mentalnie też) nie dla starych wyjadaczy, tak,że masz prawo do własnej opinii, nawet jeśli fakty zinterpretowałeś myląco, co wprowdzi cię w błąd, ale ja... ja ma swoją starą dobrą intuicję, która prowadzi mnie przez życie niczym radar.