18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

raf-ret

2013-03-11, 22:46
ok tylko z tego co wiem to poziom porządku i sterylności w porównaniu do np. Anglii to polska bije ich na głowę i to bardzo

Rasznu

2013-03-11, 22:55
kmieciuz napisał/a:



Taaa, i śmiertelność w ciągu roku wzrosła o taki procent. Tusk chodzi z pawulonem i zabija patriotów.



Zajrzyj do raportu zamiast pyskować, może dojdziesz do jakichś ciekawych wniosków? Na przykład że próba dla Polski była żałośnie mała w porównaniu z liczbą pacjentów. Co za tym idzie badanie statystyczne jest obarczone makabrycznym błędem - a jeśli były zbierane na przykład na oddziałach ratunkowych to już wogóle zgroza. Nie mniej to nieszczęsne 17,9% w tym raporcie figuruje - fakt że wartość jest z dupy tego nie zmienia. Info grafika powołuje się na te dane i one tam są. Podważaj raport zamiast wyzywać innych o zgrozo podając do tego jeszcze błędne dane - bo tak zawsze lepiej i może ktoś się nie połąpie.

Nie pisałem nic o Tusku, sam podjąłeś ten temat. Pomysł z pawulonem też ciekawy.

piti69

2013-03-11, 23:45
Całą tą naszą służbę zdrowia należałoby zburzyć, zaorać i budować od nowa. Chyba już nic innego nie pomoże

ściwanek

2013-03-11, 23:59
@up Green ninja

Stary, normalnie robię screena i utwierzdzam się w przekonaniu, że doknasz tego czynu. Jak nie zrobisz, to podam cię gdzie trzeba wiesz, znajde IP po komentarzu itd.... Taka sytuacja :krejzi:

kamilnorbert

2013-03-12, 02:49
Za to i tak mamy dobrze kierowców radarami ratują i jeszcze zyski będą z tego.

K-...........an

2013-03-12, 12:47
k***a uwielbiam jak o moim szpitalu tak się pisze, sam pare razy leżałem i doznałem przeświadczenia, że tam k***a jest jeden wielki spisek, poje pobyty w Skierniewickim szpitalu dzieliły się na dwie grupy, albo cholernie dobrze mnie traktowali bo jestem młody (niech staruchy zdychają) albo kompletie źle mnie traktowano, zależnie od oddziału, na wew I to było zawsze zajebiście, chociaż raz po przepiciu znajoma lekarka na złość wj***ła mnie na sale nadzoru gdzie w nocy wykitował dziadzio jeden, ale było ok, natomiast na gastrologii, czy na wew 2 to był jeden wielki horror, tam sie ie jest w stanie człowiek doprosić o nic, jedno wielkie zdychanie, cały ten szpital powinni k***a zlikwidowac, do Łodzi iech nas zabierają

edit: a i jeszcze dodam, że k***a cała ta służba zdrowia ma poj***ne pomysły, trafia sie do szpitala, to ci k***a ochoczo robią USG RTG tomografie, ale żeby jakiś nadający się do zjedzenia posiłek dostać to nich*ja i za to nienawidze polskich szpitali.... co mi sie nie zdarzyło leżeć, to się okazywało, że strategiczną rzeczą jest dowożenie mi żarcia przez żonę, na odwyku też jak byłem to k***a od cholery kasy wydałem tylko na "dożeranie"

szerszen79

2013-03-12, 12:54
nie chcę mówić że polska służba zdrowia jest w porządku ale po kiego grzyba porównywać odsetek do Islandii?? toż tam sa pewnie przeprowadzane ze 4 takie operacje w roku:P :P w samej warszawie jest pewnie więcej szpitali niż na Islandii ale żaden gimbus tego zapewne nie ogarnia:P :P

gumisw

2013-03-12, 13:00
Czy jest jakiś inny powód, poza dobrą wódką, aby zostać w tym kraju? :-(

mikEWrona

2013-03-12, 14:38
polska pelna para przygotowywuje sie do "NWO" pewnie hameryka obiecala im znowu vize .....

oozyxak0o

2013-03-12, 14:48
Powiedz to pismakom :homer:

Al...........25

2013-03-12, 14:56
Matko a ja mieszkam tylko 30km od skierniewic...

bouldering

2013-03-12, 15:04
Tak, tak. Na zachodzie w ogóle ludzie nie umierają. Ni chuchu. Nie to co w Polsce.

Lukastas

2023-04-11, 00:20
10 lat i pewnie wyszlo na lepsze :mrgreen: