18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne wyprzedzanie na DW 631

Polskie_Drogi • 2021-01-12, 20:13
Pośpiech, brawura, egoizm i bezmyślność zabija.

Podobne wyprzedzania na polskich drogach to smutna i przerażająca codzienność. Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?

Wypadek na DW 631 12.01.2021



Xothr

2021-01-12, 22:50
jezdze po Polskich drogach codziennie i k***a 9/10 przypadkow spotkania pie**olonej k***y na drodze bedzie wlasnie z kierowca bmw. pie**olni k***iesyny

Dukenstein

2021-01-12, 22:57
Gmork napisał/a:

Jeśli jakiś biedak, którego nie stać na BMW, zacznie coś pie**olić o tej przecudownej marce, to k***a wyjdę z siebie, stanę obok, a potem pójdę do kibla i się wysram.



bmw jest dla pedałów z małym fiutem... mam nadzieję, że ten śmieć dostanie wyrok i go zajebią w więzieniu kijem od szczotki w dupę.

Cycu320

2021-01-12, 22:57
O ilę nie lubię psioczenia na Polaków, bo mamy niepotrzebnie przyszyte łatki jak i panują o nas stereotypy to co do zachowań w ruchu drogowym niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia. Chyba nikt nie zaprzeczy. Jest niby trochę lepiej z roku na rok ale nadal dzikusy i małpy jak na powyższym filmiku, przemierzają naszą krainę wzdłuż i w szerz. Podam kilka przykładów. Wiem że Polacy potrafią się wykazać pomysłem sprytem i elastycznością. Niestety czesto w złą stronę. I tak, kierowca Czech, Niemiec, Belg itd, gdy zobaczy znak ograniczenie prędkości na odcinku 300 metrów to przyjmuje to do wiadomosci i jedzie. Polak niestety zaczyna polemikę. A bo k***a skąd mam wiedzieć ile to jest 300 metrów na ulicy, nie mam dalmierza w oczach, co mam z metrówką zapie**alać? Ale jak kolega przysle zdjęcie złowionej ryby, szczupak 102 cm to ze zdjecia poda wymiar że nawet 95 nie ma...

Holandia, autostrada...
Wszyscy jadą, nikt nikomu nie mruga, nie zajezdza drogi, nie trąbi. 2 godziny jazdy, pełna kulturka. No i pojawia się typ w vw passsarati, król lewego pasa. Na prawy zjeżdża jak już 5 aut za nim mruga. Po prawej tiry, ale odległości po 500 800 metrów między nimi. Pan se jedzie se lewym, antena si bi buja się na dachu i tak jechałem w stronę niemiec patrzylem się na tego wrzoda który uparcie stosuje technikę trzymania się lewego pasa. Co trzeba mieć w głowie żeby tak jechać?

Niemcy, droga "gminna"
Ograniczenie do 100, zapie**ala auto typu honda coś tam, holenderskie tablice, wjeżdżamy do wioski ograniczenie do 50 i wysepka. Honda bierze wysepkę lewą stroną. Zajezdzam na stację kilometr dalej A z hondy wyłaniają się nasi rodacy... trzy przyczłapy w dresach i pryszczach na mordach.

Holandia, autostrada

Ograniczenie prędkości w dzień do 100. Tablice niemieckie i holenderskie okolo 100 polskie 140 km/h

Takich przykładów można mnożyć. Najbardziej mnie rozpie**ala jak szczyle rozjebią się o drzewo lub przepust. Szkoda chłopaków ale karyny i julki i inne "mondre" głowy oburzone dlaczego drzewa rosną 2 metry od jezdni, albo kto zbudował tam ten przepust... Jakoś na zachodzie nikomu nie przeszkadza że drzewa rosną 15 cm od ulicy lub czesciowo są w jezdni. Jak ktoś jest debilem jak ten idiota z beemki to nic tu nie pomoże wycinanie drzew. Nie ma tlumaczenia dla takich idiotów, że ktoś tam wyjechał skręcał, konczył wyprzedzać itd. Zapie**alał i wyprzedzanie byłoby na skrzyżowaniu co widać. Jak chcesz gadać że może skonczylby wyprzedzac 2 metry przed ciągłą jestes takim samym debilem. Jak chcesz gadać że nie było zakazu lub wyprzedzal kolumnę aut albo ktoś mu mógł zjechać z drogi to jesteś nadal debilem i idiotą i morda w kubeł. Peace

biciu86

2021-01-12, 23:00
ch*j i tyle. Sam jezdzę BMW i k***a da się być normalnym o ile nie jest to stary trup od Niemca, albo jakaś nowsza klasa od starych. W ogóle w Polsce ludzie jeżdżą jak poj***ni - w niedziele zjechałem z autostrady w Nowych Marzach, trasa na Bydgoszcz - roboty, ciemno jak w dupie, ograniczenia miejscami do 40 km / h (max. 70 km / h) i pomijając wyprzedzania jak na tym filmie to wyprzedał mnie nawet k***a TIR bo jechałem przepisowo.

raven00

2021-01-12, 23:05
droga łosi
dosłownie i w przenośni

octave25

2021-01-12, 23:20
Pójdzie siedzieć.

Jelczm

2021-01-12, 23:36
No ziomeczki, to mnie sie wydaje, ze Nissan nie musiał wyprzedzać. Zwroccie uwage, ze dostawczak tez pojawia sie niejako w ostatniej chwili po tym jak ciezarowka zostala trącona przez bunię.

Nawet jesli, to pan w BMW na drodze jednopasmowej nie mógł nie widziec wyprzedzajacego nissana.

Jestem_na_nie

2021-01-12, 23:45
Powinien siedzieć za morderstwo bo inaczej tego nie da się nazwać.

Erich_Priebe

2021-01-13, 00:00
Gdyby tak z dnia na dzień policja strzelała do wieśniaków z audi i bmw to by się okazało, że wypadki na drogach zmalały do zera

d3d4s

2021-01-13, 00:28
Pralpunkt napisał/a:

Tego h*ja co spowodował wypadek jak by przeżył to bym dobił strzałem w potylicę



sklurwiel przezył, masz okazję zrobić swoje albo jesteś p*zdą

Adae

2021-01-13, 01:30
"Podobne wyprzedzania na polskich drogach to smutna i przerażająca codzienność. Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?"

Po co takie pedalskie, gornolotne teksty? Ja nie spowodowalem tego wypadku. Zapie**alam jak szalony po drogach, czesto i gesto 200km/h na ekspresowkach i autostradach, nawet na dluzszych drogach poza miejskich. W przestrzeni zabudowanej jezdze na ogol przepisowo jesli chodzi o predkosc, maks + 20km/h jak znam droge.

Nie przeszkadza mi to jednoczesnie w nie byciu j***nym debilem. Nigdy nie podejmuje zbednego ryzyka, nie wyprzedzam jak idiota, nie podjezdzam pod dupe zawali droga, jak juz chce kogos skarcic, to zwalniam kontrolnie na jego pasie sciagajac noge z gazu, nie wale po hamulcach, bo moja fura zatrzymuje sie w polowie tego dystansu co wiekszosc gowna jezdzacego po drogach.

Nie potrzeba zadnej zbiorowej odpowiedzialnosci, frajerowi, ktory spowodowal wypadek powinno sie na jego oczach wyr*chac kobiete/siostre/corke/matke (co legalne i najladniejsze), a pozniej go rozjebac o sciane.

Nie zgadzam sie na grupowa odpowiedzialnosc, to rola sadu, zeby w takich wypadkach wydawac bezlitosne wyroki.

hasird1

2021-01-13, 04:54
Czy to ptak? Czy to samolot? Czy kierowca Volkswagena? Czy kierowca Mercedesa ?
NIE !!!!
-To dzban w Bawarze !!!

mnowak790

2021-01-13, 07:33
Ciekawe czy będzie grypsował?

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-13, 07:54
Cycu320 napisał/a:

.... inne "mondre" głowy oburzone dlaczego drzewa rosną 2 metry od jezdni...



Widzisz, ja jestem jednym z tych "mondrych". I nie dlatego, że szkoda mi debila, co zapie**ala jak wariat. Szkoda mi ludzi, którzy znajdą się w takiej sytuacji jak ten kierowca Nissana. Jakiś debil wyj***ł na czołówkę, a niewinny człowiek ginie, bo nie miał gdzie uciec. Tu akurat jest las, oczywiście nie chodzi o wycinanie lasów. Ale w sytuacji gdy jakiś wariat, ukr, pijany wyjedzie Ci na czołówkę, a wzdłuż drogi rosną drzewa masz niewielkie szanse na ucieczkę bezpieczną do rowu. Gdyby drzew nie było? Odbijasz do rowu i masz szansę.
Nie debil, co jeździ bez wyobraźni, ale Ty razem z rodziną...