18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne wyprzedzanie na DW 631

Polskie_Drogi • 2021-01-12, 20:13
Pośpiech, brawura, egoizm i bezmyślność zabija.

Podobne wyprzedzania na polskich drogach to smutna i przerażająca codzienność. Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?

Wypadek na DW 631 12.01.2021



crocleade

2021-01-13, 09:19
Najlepsze jest to, że kierowcą był czarnoskóry facet - info z pierwszej ręki, widziałem go z dwoma policjantami na OIOMI'e :lol:

Cycu320

2021-01-13, 09:27
Adae napisał/a:

"Podobne wyprzedzania na polskich drogach to smutna i przerażająca codzienność. Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?"
Po co takie pedalskie, gornolotne teksty? Ja nie spowodowalem tego wypadku. Zapie**alam jak szalony po drogach, czesto i gesto 200km/h na ekspresowkach i autostradach, nawet na dluzszych drogach poza miejskich. W przestrzeni zabudowanej jezdze na ogol przepisowo jesli chodzi o predkosc, maks + 20km/h jak znam droge.
Nie przeszkadza mi to jednoczesnie w nie byciu j***nym debilem. Nigdy nie podejmuje zbednego ryzyka, nie wyprzedzam jak idiota, nie podjezdzam pod dupe zawali droga, jak juz chce kogos skarcic, to zwalniam kontrolnie na jego pasie sciagajac noge z gazu, nie wale po hamulcach, bo moja fura zatrzymuje sie w polowie tego dystansu co wiekszosc gowna jezdzacego po drogach.
Nie potrzeba zadnej zbiorowej odpowiedzialnosci, frajerowi, ktory spowodowal wypadek powinno sie na jego oczach wyr*chac kobiete/siostre/corke/matke (co legalne i najladniejsze), a pozniej go rozjebac o sciane.
Nie zgadzam sie na grupowa odpowiedzialnosc, to rola sadu, zeby w takich wypadkach wydawac bezlitosne wyroki.



Taadam!

Jest i on, the chosen one. Ty to masz silną psychikę. Dominator, inny niż wy. Pan 180 lewy, dwieście prawy nie tnij. Moje auto ma nie po to 280 na liczniku abym ograniczał się do dozwolonych prędkości. Jeste twardy, c*pki po przejażdzce ze mną zostawiajom ślad na fotelu jak ślimak na jezdni. Jeste twardy bo mam cztery rodzaje opon i piąte mózgowe też twarde jak moje sliki na upały. Jak widze że ktoś wymusza na mnie pierszenstwo to dodaje gazu aby zdążyć przed nim. Nie przekraczam 205 km/h bo trzeba zaraz hamować, a nie dlatego że producent opon nakłada ograniczenie, moje mają no spid limit i są ju-tube less. Zakładam konta gdzie tylko można, czekam na film jak wyżej i stosuje swój pedalski chwyt z "górno lotnymi tekstami". Niech p*zdusiowe tatusie dostają obstrukcji. Niech wszyscy wiedzą że som ludzie jak ja, jestem ostry jak pamela A., opanowany jak to mili dzons w sciganym. Moje auto jest moje, jest jedyne takie bo jest moje, bez mojego auta nie istnieje, moje auto trzyma się jezdni jak francuski TGV torów, jak galerianka fiuta, jeste The chosen one, jestem Neo, moim matrixem jest katastrofa w ruchu lądowym. h*j.

woodpeck77

2021-01-13, 10:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wiem w jakim chorym kraju żyję, więc jestem świadom, jak to się skończy.
A powinien zgnić w więzieniu.
Przecież długo zanim pojawił się w kadrze to MUSIAŁ widzieć auto z przeciwka. Dla mnie jest mordercą...



Trochę wyroków w życiu widziałem i przy takim zachowaniu, takich dowodach to w 9/10 przypadków dostanie kilka lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Ten 1 przypadek to jakieś cuda na kiju typu pomroczność jasna ale naprawdę to jest rzadkość.
Wszyscy żyjemy doniesieniami medialnymi, które skandalizują lub wzburzają, tak jak brak kary w tego typu przypadkach a te, w których taki skurkowaniec dostaje 5 lat czapy są gdzieś na marginesie.

hejhej420

2021-01-13, 10:33
a może warto się zastanowić jak sprawa wyglądała ze strony kierowcy waszej "beemki"? może spieszył się na poród żony? może musiał dostać się do swojej matki która zaraz miała umrzeć żeby powiedzieć jej ostatnie słowa? myślicie że kur*a celowo rozbijalby swój samochód? nie wydaje mi się. może próbował zjechać? może kierowca przed którym miał wjechać przyspieszył? może stracił kontrolę nad kierownicą? na filmie widać że włączyły się awaryjne, które włączają się przy gwałtownym hamowaniu. nie wiecie kim jest kierowcą więc ku*wa nie oceniajcie tak pochopnie, bo właśnie tym pokazujecie jak wysoki poziom macie i jak duże IQ. powinniście dziękować Bogu że to nie wam się przytrafiło, bo jestem pewna że rodzina ludzi z nissana jak i z BMW ma teraz ciężki okres. pozdrawiam z rodzinka uważajcie na to co piszecie bo nie wiecie jak jest. peace and love❤️

na...........pl

2021-01-13, 11:08
@hejhej240
Głupiej k***ie z BMW mogę jedynie przekazać, że właśnie dla takich kupiłem auto co ma 2.5t i fotele na wysokości ryja tego niedojeba - żeby w razie wypadku zrobić z niego mielonkę, a nie on ze mnie. Czy bym hamował przed zderzeniem (będąc na miejscu nissana) - nie wiem, auto szybciej jadące ma więcej energii kinetycznej a więc jest też bezpieczniejsze.

qplam

2021-01-13, 11:26
Pralpunkt napisał/a:

Tego h*ja co spowodował wypadek jak by przeżył to bym dobił strzałem w potylicę




Kiedyś chodź nie dawno bo jakieś 10 lat w tył nowymi bmk jeździli mężczyźni koło 50 a teraz w nich widać kobiety koło 30 lub mniej albo jacyś małolaci. Może przynajmniej u mnie w mieście ale wnioski łatwo wyciągnąć.

A w komentarzach nissan zj***ny, bmw po h*ja wyprzedzało. A czy jak jeden z drugim gdy wejdzie na czerwonym na przejściu dla pieszych to myśli o tym co właśnie wjeżdżał na te skrzyżowanie, Ja nie wiem czy to trudno zrozumieć, że ważąc 50 kilo trudno się mieżyć z chłopek ważącym 150 kg? Jeśli jesteś mądry to może znajdziesz sposób ale jeśli jestej inteligentny to po co zadzierać jak i tak trzeba stracić za dużo czasu na myślenie żeby z tego wyjść?

pankruk

2021-01-13, 11:28
k***a mać, 6 lat jeżdżę beemkami nawet to k***a znienawidzone przez świat E36 i to bez gazu miałem i cały czas 0 pkt karnych, może dlatego, że nie odpie**alam za kierownicą :P

ozpan

2021-01-13, 13:44
Słowa tego szajsu z radia na koniec :gmoch:

Smoczoor

2021-01-13, 13:49
Ja się zawsze zastanawiam czemu inni kierowcy widzący ten wypadek od razu nie zaj***li tej k***y w BMW i drugie pytanie dlaczego wszędzie gdzie widzę ten filmik lub zdjęcia są zamazane tablice mordercy a inne nie? O co w tym wszystkim chodzi? k***A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalikuxy

2021-01-13, 13:52
egoizm to słowo klucz. To mój pas i wolę stracić życie niż zjechać na pobocze gdy jakiś debil wyprzedza z przeciwka

OliverSucks

2021-01-13, 15:19
Dane takich ludzi powinny być upublicznione, mam nadzieje że ludzie z jego miasta nie dadzą mu żyć i śmieć straci wszystko.
Generalnie takich powinno się na miejscu do piachu posyłać.

AXP

2021-01-13, 15:41
Wstyd mi, że też posiadam samochód marki BMW ale przynajmniej mam tyle oleju w głowie, że nie jeżdżę bezmyślnie

nanab

2021-01-13, 16:31
Wina tego co z naprzeciwka jechal, nie widzial ze bmw jedzie? Do rowu nie potrafi zjechac? A ci co tutaj sie pruja, wyzywaja i nazywaja kierowce bmw winnym to po prostu biedne polaczki ktorych nie stac na samochod tej klasy i mowia tak z zazdrosci.

xv89

2021-01-13, 16:47
"Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?"

Powiadasz, że należy wprowadzić rygorystyczne psychotesty dla kandydatów na kierujących tej marki?

Wiewór

2021-01-13, 19:32
Powinien być sądzony za zabójstwo. Wypadek to działanie nieumyślne. Na filmiku widać że to było świadome wyprzedzanie.