18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne wyprzedzanie na DW 631

Polskie_Drogi • 2021-01-12, 20:13
Pośpiech, brawura, egoizm i bezmyślność zabija.

Podobne wyprzedzania na polskich drogach to smutna i przerażająca codzienność. Kiedy się to wreszcie zmieni? Kiedy się opamiętamy?

Wypadek na DW 631 12.01.2021



pieldolnik

2021-01-12, 21:21
zabrakło dwóch słów w filmie: record video

kapelan_szturmowy

2021-01-12, 21:25
BMW.... przypadek? Musiał przecież wyprzedzać całą kolumnę bo mając Beemwu nie będzie jechał jak plebs, Ale już pomijając, na jego usprawiedliwienie, to zaskoczyło go to że Nissan też akurat kogoś wyprzedzał i dopiero co wrócił na pas więc pojawił się mu przed maską w ostatnim momencie...

Pawehan

2021-01-12, 21:34
....na Święty spokój.... Ktoś zna ten kawałek ? ;-)

tommitmx

2021-01-12, 21:39
Nie bronie dzbana z bmw ale czy czerwone auto czasem nie kończyło manewru wyprzedzania ? Wygląda jak by sie pojawiło w ostatniej chwili na swoim pasie. Czy sie mylę?

PieronJasnySzlag

2021-01-12, 21:41
j***niec. 400 tys zł do oddania kobiecie i 15 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. I murzyńskiego ch*ja do dupy nagranego na Hardzie.

jinn

2021-01-12, 21:46
tommitmx napisał/a:

Nie bronie dzbana z bmw ale czy czerwone auto czasem nie kończyło manewru wyprzedzania ? Wygląda jak by sie pojawiło w ostatniej chwili na swoim pasie. Czy sie mylę?



Mylisz się niestety. Widzisz jak mrugał długimi?

Lam3rZ

2021-01-12, 21:53
mam nadzieje ze tylko skuwiel z bmw padl...
\

anewmorning

2021-01-12, 21:54
po co ta dyskusja? Przecież jakby ktoś przeżył, to nie trafiłoby to na sadistica. Nie wchodzę tu, by zobaczyć filmy z happy endem

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-12, 21:54
tommitmx napisał/a:

Nie bronie dzbana z bmw ale czy czerwone auto czasem nie kończyło manewru wyprzedzania ? Wygląda jak by sie pojawiło w ostatniej chwili na swoim pasie. Czy sie mylę?



k***a... nawet jeśli, to wyprzedzał auto, które było na tym pasie, na który wrócił. On nie wyprzedzał auta, które jest niewidzialne, by niespodziewanie pojawić się na drodze BMW. k***a myśl!!!

miroslaw111

2021-01-12, 21:59
W zależności kto jechał bmw:

1 Nissan powinien jechać poboczem
2 Nissan powinien ustąpić pierwszeństwa

sond prawdopodobnie orzeknie.


tommitmx

2021-01-12, 21:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a... nawet jeśli, to wyprzedzał auto, które było na tym pasie, na który wrócił. On nie wyprzedzał auta, które jest niewidzialne, by niespodziewanie pojawić się na drodze BMW. k***a myśl!!!



No k***a myślę w przeciwieństwie do kierowcy bmw. Po prostu nie do wiary jest to, że on walił przed siebie widząc to czerwone auto.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-12, 22:02
tommitmx napisał/a:

No k***a myślę w przeciwieństwie do kierowcy bmw. Po prostu nie do wiary jest to, że on walił przed siebie widząc to czerwone auto.



Jak nie widział czerwonego to widział dostawczaka...

Irokez

2021-01-12, 22:08
Ja tam widzę, że kierowca Nissana został zamordowany bo nie uciekł na drzewo pomimo napie**alania bememwjooo po jego pasie bo jestem be-em-wjoo, Bo marka zobowiązuje..

A w ogóle powinni zakazać sprzedaży BMW w Polsce. Pewnie tak z 50% ludzi mniej zostało by zabitych na drogach.